o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Skinny są trendy

1 2 3
[11.05.2006] 01:55
puchaty
w zyciu tego nie zaloze, po pierwsze wygloadaja ciotowato a podrugie musza buc cholernie niewygodne. piepszyc mode...
[11.05.2006] 10:25
EmOgIrL
no i szkoda ze sie taka moda rozprzestrzenia, bo teraz kazda rozowa lala bedzie nosic takie "modne" spodnie i nie beda one charakterystyczne tylko dla skejterow(tych sluchajacych punka,nie hh)i punkow :[ tyle krzyku robicie a ja juz od dwoch lat nosze waskie spodnie i buty do deski
[11.05.2006] 14:45
hłehłehłe wąskie spodenki
w kolorze różu i ochraniacze na jądra ,ooo to jest trendi! chyba dla ciotmenów!
[11.05.2006] 19:06
shelly
A pomyśleli jak to "korzystnie" wpływa na zdrowie??? Przecież obcisłe jeansy mogą powodować nawet bezpłodność u facetów.
[11.05.2006] 22:41
karollineczka
ja wspolczuje tym biednym ucisnionym mezczyznom ktozy kupuja takie spodnie.Facet to facet i musi miec noramalne spodnie a nie leginsy ludze co sie dzieje na swiecie
[31.03.2020] 17:13
[11.05.2006] 23:40
Biomehanic
no prosze!! moze jeszcze bede qrwa malowal paznokcie u nog?? mam 21 lat ubieram sie w normalne rzeczy , ten sam styl od kilku lat,jeansy 501 koszulka polo i skorzana kurtka. A tu nowe trendy wyznaczane przez gejowskich projektantow bo taka jest prawda... a tu prosze jeansy obcisle ..gacie typu push up co to ma byc metrosexualni ... moj ojcie przez cale zycie uzywa kilku kosmetykow typu krem do golenia mydlo i woda kolonska...qrwa nie moge patrzec na to. A i jeszcze opowiem sytuacje : jade tranwajem a tu dwoch kolesi sobie rozmawia. i jeden nagle pyta drugiego czy ma jakis qrwa patyczek do skorek masacra
[12.05.2006] 12:12
everything_sweet
Ej, no, kochani!!! A miały już nigdy nie wrócić "dzwony", i co? Wrócą i "obciślaki". Wielcy Kreatorzy nie są w stanie już nic nowego wymyślić, podtykają więc nam stare w nowym papierku.
A ja nosiłam marchewy 20 lat temu i pochlebiam sobie, że i dziś mogę!
A mój mąż to już będzie wyglądał zaczepiście!
[12.05.2006] 14:07
nie mam pytan
jezeli to sie przyjmie to bede chodzil ulicami i smial sie w duszy z debili ktorzy lykneli haczyk osbiscie nie zalozyl bym takich spodni pewnie w stanach sie przyjelo bo polowa to pedaly
[12.05.2006] 14:08
nie mam pytan
juz bym wolal w bokserkach po ulicy smigac
[12.05.2006] 19:56
Segato
A ja chetnie bym w takie spodnie wskoczył, tyle, że pokazcie mi gdzie w polsce mozna kupic meskie rórki :/
[12.05.2006] 23:44
fry
spodnie to 501, reszta to imitacja.
[13.05.2006] 15:13
fakit

[nie mam nic do powiedzenia]
[13.05.2006] 15:15
fakit
MARTAMAUA ty jesteś zdrowo porąbana żeby chodzić w takich łachach
[21.11.2006] 21:53
Jerry Jag
mi sie takie spodnie podobaja izawsze takie lubialem.a gdzie je kupic w polsce? taka moda na spodnie obcisle meskie byla w latach 80. i byla swietna!
pozdrawiam wszystkich, ktorzy lubia skinny!

gdzie ozna kupic obcisle/waskie spodnie,niekonuecznie z dinsu, dla mezczyzny w Polsce? nowe. i moze ktos wskaze gdzie we Wroclawiu?
[21.11.2006] 23:39
Don__pedro
Ja mam duży problem w znalezieniu odpowiadających mi jeansów. Wszystkie, które przymierzam mają cale szerokie nogawki i są niskie w kroku, zwisające i niedopasowane do sylwetki.
Nie szukam wcale obcisłych jeansów skinny, ale takie bardziej dopasowane, z lekko rozszerzanymi nogawkami na dole.
Możecie mi polecić jakieś sklepy ?
[21.11.2006] 23:44
Don__pedro
Don__pedro (06.11.21 23:39):
Ja mam duży problem w znalezieniu odpowiadających mi jeansów. Wszystkie, które przymierzam mają cale szerokie nogawki i są niskie w kroku, zwisające i niedopasowane do sylwetki.
Nie szukam wcale obcisłych jeansów skinny, ale takie bardziej dopasowane, z lekko rozszerzanymi nogawkami na dole.
Możecie mi polecić jakieś sklepy ?

aha, i chodzi mi oczywiści o spodnie męskie.
Bo jak coś już znajduje ciekawego to okazuje się ze są to spodnie damskie. Jeśli nie znajde żadnych odpowiadających mi spodni męskich, to chyba zdecyduje sie na jakies bardziej dopasowane damskie. Myśle że by pasowały i wcale nie wyglądało by to jakoś pedalsko.
[15.12.2006] 08:59
lexan
sam jestem chlopakiem i noszę bardzo obcisłe damskie spodnie więc czemu nie i takie o ktorych jest mowa w artykule
[07.03.2007] 17:49
Kasei
Sam nosze Skinny. Najpopularniejsze są w UK, z tamtąd tez sobie je przywiozlem bo dostac je w polsce jest ciezko.
[07.03.2007] 20:19
irracja
Z przestrzegania ściśle mody zrezygnowałem dawno temu gdy okazało się że w szkole trendy jest ta moda którą , jako pierwsza , wprowadza ściśle określona grupa kolegów . Co z tego że oglądane w Burdzie spodnie wywoływały dreszcz emocji , kiedy już uszyłem ( wujo przywiózł materiał ze Szwecjii a mama była krawcową ) okazało się że trendy są inne , te które zafundował sobie syn rzemieślnika .
Jeansy noszę od dziesięcioleci , jedyny problem że wraz z nową modą znikają te które lubiłem i muszę znowu szukać swojego stylu . Dobrze że to zdarza się jeansom rzadko.
Jednak pozostanę wierny swoim upodobaniom , przez to będę oryginalny a więc najbardziej trendy . Sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie
Elbert Hubbart
[08.03.2007] 02:35
DAGGER
kogo interesuje jakie jeansy sa teraz modne w usa i ile kosztuja?kolejna szmira portalowa
artykul dedykowany dla metroseksualistow ktorzy bardziej cenia swoj egocentryzm i zasobnosc portfela niz drugiego czlowieka,bez sensu,bez gustu wogole bez... cold as ice
[09.03.2007] 11:08
dugsauigdsau
http://www.typosfera.uci.pl

proszee kliknijcie
[14.02.2008] 02:07
coolmen
I po co pisza ze skinny sa modne??? w Polsce to tylko dziewczyny chodzą w obcislych dżinsach bo widze je i jest ich coraz wiecej, ale nie u chlopakow. U mnie w miescie to takiego jeszcze nie spotkalem zeby nosil skinny. I watpie aby w Polsce ktos taki w ogole byl. Nawet jesli ktos by chcial takie zalozyc to na ulice raczej bal by sie wyjsc bo kazdy by sie takiemu przygladal drwiacym spojrzeniem. O szkole to juz nawet nie wspomne, bo bedzie siara na maxa
[05.12.2019] 09:49
Kinga Wal
Zaraz zaraz czy trzeba być skinem aby ubierać bojówki? Nie koniecznie http://opakowania.edu.pl/ bardzo dużo ludzi nosi i jak wiadomo są różne rodzaje.
[09.01.2020] 12:29
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download
[28.02.2020] 14:00
Daniel Reszak
Dla mnie bojówki http://fit4smart.pl/potrzebowalem-meskich-bo jowek/ dużo wygodniejsze czuje się swobodnie.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat