o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Skinny są trendy

1 2 3
[07.05.2006] 19:40
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=6438 --
Redakcja o2.pl
[07.05.2006] 23:09
szerokie nogawki
nie no to juz przesada... zobaczymy czy do nas tez to przyjdzie... ale chyba ja nie bede sie az tak poswiecala i pozosane przy biodrowkach z szerokimi nogawkami lekko luznymi na tylku;]
[08.05.2006] 00:08
jezy
dokladnie tak jak mowisz Same Shit Different Day
[08.05.2006] 01:13
Zyczliwy00
Świat głupieje ! Tyle mam do powiedzenia

A moda polega na tym..zeby odrózniać sie od innych i byc oryginalnym
[08.05.2006] 01:19
Southern Girl
Wcale nie widze tej mody na ulicach. Wcale, tzn. mniej niz jeden procent Amerykanow to nosi. Nie uwazam wiec, zeby mozna bylo cos takiego nazywac trendem. Dodam, ze moja praca wiaze sie z podrozowaniem po USA, wiec w ciagu miesiaca mam okazje przypatrzec sie ludziom w 5-6 duzych miastach. Poza tym Amerykanie sa zbyt wygodni, by poswiecac sie dla mody. Ciuch ma byc przede wszystkim \"comfy\", inaczej nie kupia.
[31.03.2020] 18:57
[08.05.2006] 02:47
gyt
a w amsterdamie i owszem.
[08.05.2006] 06:57
FfF
Głupota i już.
[08.05.2006] 07:01
anty...
debilizm i glupota.te 2 slowa przychodza mi na mysl kiedy slysze "moda" lub "trendy". ja nie zaloze modnego ciuchu (nawet gdybym byl jedynym czlowiekiem na tej ziemii ktory by tego nie zrobil) jesli mi sie on nie spodoba.powiem wiecej:mam swoj styl i sie go trzymam.i nie sa to obcisle ciuchy bo lubie czuc sie swobodnie...
[08.05.2006] 08:05
Amerykanie pewnie byliby tre
Southern Girl (06.05.08 01:19):
Wcale nie widze tej mody na ulicach. Wcale, tzn. mniej niz jeden procent Amerykanow to nosi. Nie uwazam wiec, zeby mozna bylo cos takiego nazywac trendem. Dodam, ze moja praca wiaze sie z podrozowaniem po USA, wiec w ciagu miesiaca mam okazje przypatrzec sie ludziom w 5-6 duzych miastach. Poza tym Amerykanie sa zbyt wygodni, by poswiecac sie dla mody. Ciuch ma byc przede wszystkim \\\"comfy\\\", inaczej nie kupia.
Amerykanie pewnie byliby trendy ale sa zapasieni jak swinie wiec rzadko który moze sobie pozwolic na obcisłe dzinsy te wygodne worki to po prostu jedyny model w który sa w stanie wepchnac swoje obtłuszczone dupska
[08.05.2006] 08:17
peesiks
Zyczliwy00 (06.05.08 01:13):
Świat głupieje ! Tyle mam do powiedzenia

Zyczliwy00 uważam, że jesteś w ogromnym blędzie. Ktoś kto nie podąża za modą jest oryginalny. To moda powoduje, że po pewnym czasie na ulicy każdy jest do siebie podobny pod względem ubioru, więc nie ma mowy o indywidualiźmie oraz o oryginalności
[08.05.2006] 08:19
peesiks
Zyczliwy00 (06.05.08 01:13):

Zyczliwy00 uważam, że jesteś w ogromnym blędzie. Ktoś kto nie podąża za modą jest oryginalny. To moda powoduje, że po pewnym czasie na ulicy każdy jest do siebie podobny pod względem ubioru, więc nie ma mowy o indywidualiźmie oraz o oryginalności
[08.05.2006] 09:30
Los Oberos
mysle że nikt na chama nie powinien nośic czegos co mu po prostu niepasuje albo jest niewygodne.Apropo tych brzuszków jak bu sie wiecej ruszali i uprawiali sport to by to wygladało inaczej ale jak sie siedzi cały dzien a potem jeszcze jezdzi autem to wiadomo koło ratownicze rosnie ale to nie temat ja mam dzinsy no nie powiem ze szerokie ale sa wygodne po prostu
[08.05.2006] 10:00
Nicos
Ciekawe jak takie grubasy się wcisną w takie dzinsy . Jak pracowałem w USA to może 10-20% ludzi nosi rozmiar do L pozostali to XL, XXL i XXXXXL.
[08.05.2006] 10:01
Edek z Krainy Kredek 666
Amerykanie pewnie byliby tre (06.05.08 08:05):
Southern Girl (06.05.08 01:19):
Wcale nie widze tej mody na ulicach. Wcale, tzn. mniej niz jeden procent Amerykanow to nosi. Nie uwazam wiec, zeby mozna bylo cos takiego nazywac trendem. Dodam, ze moja praca wiaze sie z podrozowaniem po USA, wiec w ciagu miesiaca mam okazje przypatrzec sie ludziom w 5-6 duzych miastach. Poza tym Amerykanie sa zbyt wygodni, by poswiecac sie dla mody. Ciuch ma byc przede wszystkim \\\\\\\\\\\\\\\"comfy\\\\\\\\\\\\\\\", inaczej nie kupia.

Amerykanie pewnie byliby trendy ale sa zapasieni jak swinie wiec rzadko który moze sobie pozwolic na obcisłe dzinsy te wygodne worki to po prostu jedyny model w który sa w stanie wepchnac swoje obtłuszczone dupska

No właśnie, jak grubasy to każde spodnie sa odcisłe i po sprawie
[08.05.2006] 10:15
Lorks
Ja bym chciała zobaczyć takie dżinsy, co to znaczy, że wyodrebniaja mięsień czworogłowy uda? I że wyglądają, jakby rosły wraz z właścicielem? czy to znaczy, że są tak obcisłe, ze widać przez nie celulitis? Hihihi ;p A jak są w kolorze różowym, to w ogóle musi być odjazd: amerykanski macho w różowych rureczkach i...pasiastym (?) topiku ;p
[08.05.2006] 10:19
specjalista od jąder
Taak, a później wielkie zdziwienie, jak facet, który nosi takie obcisłe spodnie, nei może miec dzieci! To wcale nie jet żart - jedną z przyczyn niepołodności u mężczyzn jest noszenie obcisłej , nie pzrepuszczającej powietrza bielizny, oraz ciasnych spodni. Stały ucisk namosznę powoduje przegrzewanie się jąder, a w efekcie może prowadzic do niepłodności!!!
[08.05.2006] 10:21
specjalista od jąder
Taak, a później wielkie zdziwienie, jak facet, który nosi takie obcisłe spodnie, nei może miec dzieci! To wcale nie jet żart - jedną z przyczyn niepołodności u mężczyzn jest noszenie obcisłej , nie pzrepuszczającej powietrza bielizny, oraz ciasnych spodni. Stały ucisk na mosznę powoduje przegrzewanie się jąder, upośledzenie funkcji nasieniowodów co w efekcie może prowadzic do niepłodności!!!
Po prostu nieprzesadzajcie z ta obcisłością i noście przewiewne, w miarę luźne rzeczy!!
Chińczycye noszą szerokie spodnie i popatrzcie ile ich jest
[08.05.2006] 11:28
olkaaa
Załoze sie ze pol roku w polskich sklepach beda krolowac takie spodnie a za rok co 2 osoba (włacznie z facetami) bedzie nosic tego typu spodnie.
A tak w ogole to nie wiem dlaczego wszyscy nazywaja glupota obcisle spodnie, dla mnie wiekszym idiotyzmem jest noszenie super niskich spodni( bo to juz nie sa biodrówki) i bluzeczki na ktore zuzyto tyle materialu co na szmatke... przy -20 stopniowym mrozie to jest debilizm !!!!
[08.05.2006] 11:32
Krzys2006
dobry pomysl, kjak ktos ma nienaganna figure to czemu nie. Sam tez wole bardziej dopasowane do tego stringi i pupcia wyglada calkiem calkiem, laski to lubia
[08.05.2006] 11:37
limonka20
Ja i tak nie mogłabym sobie pozwolić na mega obcisłe spodnie, bo mam stope 40 i poprostu by się nie zmieściła w nogawce;P Zresztą facet w obciśniętym kroczu wcale mnie nie kręci... Wole raczej luźne spodenki,ew. klasyczne proste nogawki, jakieś levisy 513 czy coś a nie skinny
[08.05.2006] 11:45
kolokwium
obcisłe dzinsy już były i później "faceci modni" mieli kłopoty ;p
czyli doświadczenie nowe pokoleniu musi zbierać na sobie zamiast korzystać z doświadczenia tych co łazili do androloga ...
[08.05.2006] 12:58
hehew
a potem okaże się że większość amerykanów jest impotentami Cóż, ja wolę dbać o swoje narządy
[08.05.2006] 13:10
brednie
ale brednie
[08.05.2006] 13:19
Żukław.
taaaaaaaa!! hmm...
[08.05.2006] 13:39
jarosław
"Jednak moda to nakaz, dla którego gotowe cierpieć miliony.".....no nie wybrobię....jeśli ktoś ma pogląd tego typu, to takiej osobie współczuję....to tak jakby modne stało się chodzenie z fiutem na wierzchu i każdy by tak chodził, bo to moda....nawet pan z ptakiem 4 cm w zwisie i 8 w zwodzie....
[08.05.2006] 13:42
jestem tu
Oczywiście tylko nędzni amerykanie mogli coś takiego wymyśleć. A co do "Krzyś2006" to myśle, że powinienieś zastanowić się nad swoją osobą. A może przyroda sprawiła Ci psikusa? A może masz jakieś amerykańskie korzenie?
[08.05.2006] 13:56
Leśny_dziad
Wpółczuje tym ludziom, nie szkoda im przyrodzenia?
Przez to mozna stać sie eunuchem
[08.05.2006] 13:58
on jest po prostu modny
jestem tu (06.05.08 13:42):
Oczywiście tylko nędzni amerykanie mogli coś takiego wymyśleć. A co do \"Krzyś2006\" to myśle, że powinienieś zastanowić się nad swoją osobą. A może przyroda sprawiła Ci psikusa? A może masz jakieś amerykańskie korzenie?

czyli trendy a w tlumaczeniu dla ludzi metrosexualny czyli ni pies ni wydra......a na pewno nie samiec..
[08.05.2006] 14:19
Rampampaje
Wiecie co... ja z Polski wyemigruje jak wszyscy będą nosić obcisłe marchewy... przecież to będzie wieś totalna
heh... ciekawe jaka będzie kolejna moda?
Może lepiej nic nie nosić
przynajmniej by przyrost naturalny podskoczył
[08.05.2006] 14:22
prosto z usa
Totalnie bzdurny temat.Nie wiem dlaczego autorzy starają się robić wodę z mózgu Polakom i wciskają ciemnote o której sami mają pojęcie.Amerykanie są może dziwni,ale nie są idiotami i sami kreują swoją mode.Spodnie "boot cut","komphort fit" są najczęściej sprzedawane,ciekawe czemu? Myślcie ludzie,proszę was.A propo tematu jeszcze nie widziałam kogokolwiek w tak obcisłych spodniach,więc to o czymś świadczy.Zastanawia mnie tylko jedna kwestia,może autor miał na myśli kobiety ubrane w dżinki uwydatniające kształty? w takim razie poprawka,takie skąpe ciuszki nosi się wszędzie i nie sądzę aby panowie mieli coś przeciwko kształtnej pupie w dobrze dopasowanych spodniach.
[08.05.2006] 14:24
prosto z usa
i jeszcze coś,brak gustu powinno być zakwalifikowane do chorób społecznych.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat