o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jak rozkochac faceta??

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[17.04.2006] 22:56
tajemnicza laska
Hejka wszystkim facetom.Mam do was pytanko:jak mozena was rozkochac w sobie.Prosze o odpowiedzi.
[17.04.2006] 23:46
hummmm
aby rozkochac chlopaka, on musi dobrze sie czuć w Twoim towarzystwie i musi także mieć świadomość że Tobie także jest dobrze .. najważniejszy jest uśmiech, z nim na twarzy jest o wiele łatwiej,
pozatym facet powinien także czuć że jest Ci potrzebny.. / tak przynajmniej jest w moim przypadku
[18.04.2006] 08:59
rozkochaj mnie
jak?zwyczajnie!jeśli poczuje że jest on Tobie potrzebny,jeśli zobaczy że Tobie na nim zależy tak bardzo że poświęcisz własne szczęście dla jego szczęścia to będzie Twój.a później tylko musisz go uzależnić od siebie,sprawić byś była dla niego narkotykiem by nie spojrzał na żadną inną.
[18.04.2006] 20:24
*****66666666666666
tylko jak ja mam go uzależnić od sibie ?????
[18.04.2006] 21:54
wiedzacy wszystko
wprawdzie to nie jest najwazniejsze ale zrobienie laski to bardzo dobry pomysl bo chyba kazdy facet to lubi lub o tym mazy
[29.03.2020] 21:01
[18.04.2006] 23:25
naills
wierz w niego ...motywuj go ..sprawiaj by stawał sie prawdziwym facetem przy Tobie ...nie staraj sie go zmieniac ...ufaj mu ....akceptuj ...wzbudz w nim potezna siłe ...staraj sie by był Ci potrzebny ....rzucaj sie na niego jak zwierzatko ....uwierz w to że twoje szczescie nie jest uzalenione od tego czy jestes z kims ...czy kogos kochasz ...nie wierz w to ze facet da ci poczucie szczescia ...mów mu co mogło by ci sprawic radosc ...i spraw by on był wstanie tego dokonac ...odkryj miłosc w sobie bezwarunkową ....a wtedy mozesz dac ja kazdemu nie bedziesz uzalezniona....ps poszukaj faceta który ma podobne cele w zyciu jak Ty ...podobne zainteresowanie ....podobny stan rozwoju duchowego...podobne patrzenie na swiat .....nie jestes w stanie kogos zmienic ...nawet jesli fizycznie wyglada jak Twój wymazony Bóg ....jedynie go zniszczysz i wasz zwiazek .....szukaj odpowiedniego ...ale uwazaj mazenia sie spełnija dwa razy spotkałem idealne kobiety ,....pierwsza byla idealna ....poniewaz pasowała do mojego uwczesnego wyobrazenia idealnej kobiety z jakiejs ksiazki ...w rzeczywistosci ...okazało sie to kiepsikm zwiazkiem .....druga idealna do zycia ...istnienia ...cieszenia sie zyciem ....ale nie wiem czy osiagalna dla mnie ...choc mam nadzije ...jest mną tylko w kobiecym slicznym cialku .....nie ma tak ze przeciwieństwa sie przyciagaja ..jedynie intencje ....a najlepiej isc z kims w jednym kierunku ...
[18.04.2006] 23:27
a zauważyliście
wiedzacy wszystko (06.04.18 21:54):
wprawdzie to nie jest najwazniejsze ale zrobienie laski to bardzo dobry pomysl bo chyba kazdy facet to lubi lub o tym mazy
że słowo marzy pisze sie przez rz
[19.04.2006] 00:02
a ówczesny przez ó

[19.04.2006] 00:19
stezu
Musisz się postarac.Według mnie to jest taka ogolna zasada - trzeba byc wszedzie i zawsze tam gdzi sie Ciebie nie spodziewa i sprawic że jest Ci potrzebny a po pewnym czasie sam zrozumie ze Ty jemu Jestes potrzebna, że życie bez Ciebie jest puste...Albo go ignoruj delikatnie, to może go zmobilizowac do dziłania.Tak wogóle to nie ma ogólnej definicji w koncu każdy jest inny pozdrówka.papa Nic tak nie wciąga jak chodzenie po bagnach
[19.04.2006] 13:12
Ania z daleka
naills (06.04.18 23:25):
wierz w niego ...motywuj go ..sprawiaj by stawał sie prawdziwym facetem przy Tobie ...nie staraj sie go zmieniac ...ufaj mu ....akceptuj ...wzbudz w nim potezna siłe ...staraj sie by był Ci potrzebny ....rzucaj sie na niego jak zwierzatko ....uwierz w to że twoje szczescie nie jest uzalenione od tego czy jestes z kims ...czy kogos kochasz ...nie wierz w to ze facet da ci poczucie szczescia ...mów mu co mogło by ci sprawic radosc ...i spraw by on był wstanie tego dokonac ...odkryj miłosc w sobie bezwarunkową ....a wtedy mozesz dac ja kazdemu nie bedziesz uzalezniona....ps poszukaj faceta który ma podobne cele w zyciu jak Ty ...podobne zainteresowanie ....podobny stan rozwoju duchowego...podobne patrzenie na swiat .....nie jestes w stanie kogos zmienic ...nawet jesli fizycznie wyglada jak Twój wymazony Bóg ....jedynie go zniszczysz i wasz zwiazek .....szukaj odpowiedniego ...ale uwazaj mazenia sie spełnija dwa razy spotkałem idealne kobiety ,....pierwsza byla idealna ....poniewaz pasowała do mojego uwczesnego wyobrazenia idealnej kobiety z jakiejs ksiazki ...w rzeczywistosci ...okazało sie to kiepsikm zwiazkiem .....druga idealna do zycia ...istnienia ...cieszenia sie zyciem ....ale nie wiem czy osiagalna dla mnie ...choc mam nadzije ...jest mną tylko w kobiecym slicznym cialku .....nie ma tak ze przeciwieństwa sie przyciagaja ..jedynie intencje ....a najlepiej isc z kims w jednym kierunku ...

Przeczytałam to i dokładnie myślę tak samo jak Ty...ale bardzo mało jest takich gości którym można zaupać itd...
[19.04.2006] 17:20
tajemnicza laska
Dzieki wszystki za wpisy.Mam nadzieje,ze mi pomoga.Papatki .
[19.04.2006] 17:25
henio123
tylko pamiętaj soczyście siarczyście namiętnie ogniście...
[19.04.2006] 18:43
Seba12222
Ania z Daleka powiedziała Świętą prawdę kobieta ideał
[19.04.2006] 23:21
naills
znam spoób na spotkanie ...wymarzonej osoby ...ale nie bede o nim pisał w doswiadczenia wiem ze nikt niebierze tego na powaznie ....a jak wczesniej piałem ..znalazłem 2 takie osoby ....czeto ludzie wierzą w to co im sie wmawia od dzieciństwa ..potem staje sie to prawdą ...dla nich ....czasem wpływ mają ksiązki ...tzn zawierajace wątki miłosne ...i na tym ludzie opierają marzenia ...a najzabawniejsze jest to ze człowiek ma moc by wpływac na rzeczywistosc ...i sprawiac by marzenia sie spełniały ale najwidoczniej wazniejsze sa oczekiwania innych ludzi ...siła schematów utartych przez otoczenie ...hahaha mógłbym powiedzieć że odkryłem jaki sens ma przenosnia zawarta w filmie matrix a dotyczaca rzeczywistosci ...która odbieramy ..w niewłasciwy sposób sposób uwarukowany ...to jest ten matrix
[19.04.2006] 23:28
bubele
naills (06.04.19 23:21):
znam spoób na spotkanie ...wymarzonej osoby ...ale nie bede o nim pisał w doswiadczenia wiem ze nikt niebierze tego na powaznie ....a jak wczesniej piałem ..znalazłem 2 takie osoby ....czeto ludzie wierzą w to co im sie wmawia od dzieciństwa ..potem staje sie to prawdą ...dla nich ....czasem wpływ mają ksiązki ...tzn zawierajace wątki miłosne ...i na tym ludzie opierają marzenia ...a najzabawniejsze jest to ze człowiek ma moc by wpływac na rzeczywistosc ...i sprawiac by marzenia sie spełniały ale najwidoczniej wazniejsze sa oczekiwania innych ludzi ...siła schematów utartych przez otoczenie ...hahaha mógłbym powiedzieć że odkryłem jaki sens ma przenosnia zawarta w filmie matrix a dotyczaca rzeczywistosci ...która odbieramy ..w niewłasciwy sposób sposób uwarukowany ...to jest ten matrix

...a trochę, jak "Ferdydurke"
[19.04.2006] 23:30
bubele
...siła schematów utartych przez otoczenie ...

[21.04.2006] 12:41
ecia 1515
henio123 (06.04.19 14:41):
zrobisz mu laskę raz i dwa to już będzie twój

Wiesz nie chciała bym miec faceta ktory ejst ze mna tylko dlatego ze zaspokajam jego poped seksualny. Co to za wyjscie zrobienie mu laski?? bez sensu. W tym nei ma żadnych uczuc nic wyższego tylko seks?? rpzeciez nie o to sie pyta !!
[09.10.2006] 23:51
zagubionaaaa
a jak ponownie rozkochac chlopaka w 3 letnim zwiazku, kiedy uczucia wystygly??? kiedy milosc mija, kiedy czlowiek tak naprawde przyczynia sie do tego ze ja niszczy sie wspolnie, poprzez zlosc i klotnie... choc sie tego nie chce, i sie stara... to jednak sprzecznosci nieraz sie pojawiaja...i wiecie........ jak sa jakies pytania i rady to piszcie!
[07.11.2006] 15:27
karolek8
zrob mu kupe
[14.11.2006] 15:33
ambiwalentna
A gdyby tak napisać że miłośći nie ma? Nie ma jej sztywnej definicji... nie sposób określić granice między lubieniem a kochaniem. Nie wiemy co sobie tylko wmawiamy.. co jest fikcyjną bajką tworzoną po coś a co mogłoby być naprawde prawdą.. ha!
A rozkochanie w sobie to tylko kwestia.. odpowiedniego miejsca, chwili.. spojrzenia... zapachu.
-zguba rozbudowanego umysłu.. zawierającego miliony błędnych korytarzy.
[17.11.2006] 00:31
wolny rajdowiec
trudna sprawa
[17.11.2006] 00:39
ambiwalentna
mało powiedziane...
[17.11.2006] 09:47
kotles  blizniak-lech@tlen.pl
Kup mu Porsche 911 Carrera!
[17.11.2006] 12:31
buziaczek100
pytasz jak rozkochac faceta?przeczytaj ksiazke,,dlaczego faceci kochaja zolzy" POLECAM!!! facet to zwierze ktore lubi zdobywac wiec pozwol mu sie troche potrudzic w dazeniu do celu,nie badz latwa,miej szacunek dla siebie!!
[02.04.2007] 19:12
AGENTKAa  time4dance@tlen.pl
sproboj zaczac od nowa wyobraz sobie ze dopiero sie poznaliscie i rob wszystko tak aby cie zauwazyl aby.. pokochal..
[18.04.2007] 19:13
Szwecja
moze ty mi poradzisz jestem mezatka on tez ma rodzine spotykamy sie potajemnie bo nie chcemy krzywdzic ikogo chcemy byc razem ale boimy sie stracic nasze rodziny bliskich nie wiemy co robic dalej!
[31.05.2007] 16:58
ZIELONOMI  ZIELONEMOTYLE@tlen.pl

ZGADZAM SIE Z TOBA ZUPELNIE! NASZE MARZENIA ITP. SPEŁNIA SIE, JESLI BEDZIEMY ICH MOCNO PRAGNAC, NASZA PODSWIADOMOSC MA NA TO OGROMNY WPŁYW... DOSWIADCZYLAM TEGO NIE RAZ... MOZE NIE OD RAZU SIE SPEŁNIAŁO,ALE PO JAKIMS CZASIE, W BARDZIEJ ODPOWIEDNIM MOMENCIE NIZ WCZESNIEJ (CHOCIAZ WYDAWAŁO MI SIE , ZE WTEDY JEST NAJLEPSZY MOMENT, TO Z PERSPEKTYWY CZASU WIDZE, ZE TO JEST TAK NAPRAWDE ODPOWIEDNIA CHWILA NA TO) .NO TO CO... POZOSTAJE TYLKO NIE REZYGNOWAC Z MARZEN!!! DĄZYC DO ICH SPELNIENIA, MYSLEC O NICH I NIGDY SIE NIE PODDAWAC! A JESLI SIE NIE SPEŁNI... SAMI ZAUWAZYCIE, ZE MOZE TO NIE DLA WAS I LEPIEJ, ZE TAK SIE NIE STAŁO...
[31.05.2007] 19:49
bardzo rozbawiony
To proste - ZMIEŃ PŁEĆ i zostań mężczyzną. Wybranek będzie twój od razu.
[31.05.2007] 21:08
BANIAK83  BANIAK-M1@tlen.pl
to ty nie potrafisz każda kobieta potrafi kokietując faceta PEŁEN LUZ i słuchaj radia FTB
[18.06.2007] 10:46
babebabe
bądź dobrą aktorką, zdaj się na intucję a jak już go będziesz miala dość wróć do swojego ja hehehehe naiwni faceci
[18.06.2007] 11:18
Bedboyy
babebabe (07.06.18 10:46):
bądź dobrą aktorką, zdaj się na intucję a jak już go będziesz miala dość wróć do swojego ja hehehehe naiwni faceci

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat