o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

Jaka jest twoja ulubiona książka i dlaczego?

[15.04.2006] 12:47
Powiedz...
Zamieszczajcie tu tytuły swoich ulubionych książek wraz z autorami i powiedzcie dlaczego wam się tak podoba. Przy okazji dodajcie krótkie streszczenie.
[15.04.2006] 14:39
GroCaL
Stowarzyszenie umarłych poetów
Winnetou
Alchemik
przygody Tomka Wilmowskiego
Wezwanie do miłości - Anthony de Mello

Trzeba poprostu przeczytać nie da się tego okreslić ale serdecznie polecam
[15.04.2006] 19:54
Atte
J.L.Wiśniewski "Samotność w Sieci" - poruszająca, piękna, prawdziwa, wzruszająca do łez; bliska każdemu człowiekowi bo opowiada o samotności... Dotyka duszy delikatnie... Wyszarpuje serce zgniata je i depcze...Kocham tę książkę, bo dostarczyła mi przeżyć, jakich nie dostarczyła mi żadna książka. Jest wyjątkowa. Przyjaźń jest jak słońce. Czasem coś ją przysłoni, lecz nigdy nie gaśnie.
[15.04.2006] 21:18
liski123
Moi ulubieńcy nie pretendują do autorów "wysokich lotów", są po prostu moi.
W miarę dorastania:
London, Remarque, Griffin, Weber, Grisham.
I dziesiątki innych.
Widziałbym też ranking tych, których unikamy.
[28.04.2006] 12:02
kasiula87  ka_sia87@tlen.pl
Paulo Coelho- Zahir Jeśli postępujesz jak wiekszość ludzi zatrzymaj się, zastanów gdzie zrobiłes błąd
[nie mam nic do powiedzenia]
jak coś chcecie to najlepiej pisać na gg -7402076 :]
[25.08.2019] 18:21
[05.05.2006] 20:51
Monique1  palaczka9@tlen.pl
A mnie podobała sie ksiazka Doroty Terakowskiej "Tam, gdzie spadają Anioły" aaa i ostatnio na zły humor czytam "Anię z Zielonego Wzgórza" heh ksiązka niby dla dzieci no ale
[05.05.2006] 21:37
HERONA
A moja kochana ksiazka to Sienkiewicz "Z pamietnika poznanskiego nauczyciela" - pierwsza ksiazka przy której sie bardzo wzruszyłam i przeczytałam ją jednym tchem (dobrze ze jest cieniutka, bo pewnie przy dłuzszej bym sie udusiła ) ......
Lubie równiez czytac ksiazki Coelho, Goethe itd. "Wiedzieć, że wiemy, co wiemy, i że nie wiemy tego czego nie wiemy - oto prawdziwa wiedza."
[06.05.2006] 10:09
sad but true
dzieci z Bullerbyn - ukochana książka mojego dzieciństwa
teraz:
samotność w sieci - ktoś wyzej wytlumaczyldlaczego
stowarzyszenie umarlych poetow
weronika postanawia umrzec
11 minut
jezioro osobliwosci
ono
itp itd I am an anarchist
Don't know what I want but I know how to get it
I wanna destroy the passerby
'cause I wanna be anarchy
[08.05.2006] 19:04
Aśkacds
Czarodzieje mogą wszystko Dariusza Chwiejczaka. Jest to współczesna baśń (ale też dla dorosłych) o tym, jak można się nauczyć czarów. Choddzi tu o magię, dzięki ktorej można zmienić całe swoje życie, tak by spełnić swoje marzenia. Książkę napisał człowiek sukcesu - Dat\riusz Chwiejczak wiceprezes ComputerLandu. Co najfajniejsze te czary działają!!! Z tego co wiem, nie mozna tej książki kupić w księgarniach. Jest droga, to fakt, ale z drugiej strony jest niezwykła. Można ją kupić w kilku księgarniach internetowych, chyba np. w wydawnictwie Galaktyka, ale nie jestem pewna. Ja ją dostałam na urodziny i przeczytalam ją już trzy razy.
[23.02.2014] 19:24
ayris
"Tajemnica Niny" Moniki Siudy
To książka o dwójce nastolatków próbujących odkryć tajemnicę tytułowej Niny. Książka wciąga i to bardzo. Trudno się oderwać i wrócić do codziennych obowiązków. Ciągle się myśli "co dalej?" Naprawdę polecam
[23.02.2014] 19:25
ayris
"Tajemnica Niny" Moniki Siudy
To książka o dwójce nastolatków próbujących odkryć tajemnicę tytułowej Niny. Książka wciąga i to bardzo. Trudno się oderwać i wrócić do codziennych obowiązków. Ciągle się myśli "co dalej?" Naprawdę polecam
tutaj znajdziecie fragment http://www.monikasiuda.pl/ksiazki.php
[19.10.2016] 00:33
lekabla
"Mroczne góry" - Maria Bucardi (znana wróżka, prowadząca kanał na youtube, gdzie ma sporo aktywnych widzów) https://mariabucardi.pl/pl/c/Powiesc-Mroczne -Gory/30
[28.10.2016] 20:27
fel21
Z ostatnio wydanych uwielbiam Dasz radę Jana Kaczkowskiego http://www.taniaksiazka.pl/autor/jan-kaczkow ski/
[03.12.2016] 15:03
Lilla9191
Słyszałam, że empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p to bardzo dobry poradnik. Mam zamiar sobie zamówić.
[11.04.2017] 13:19
Serto
Nie mam ulubionej książki, nie byłabym w stanie wskazać jednego tytułu. Ale jedną z lepszych książek, jakie w ostatnim czasie czytałam jest Księga Luster, autorstwa E. O. Chirovici. Z tego co kojarzę, to pierwsza książka tego autora, więc czekam na kolejne
[14.04.2017] 13:22
Manhattanka
To może wypowiedz się w wątku "Polecane książki - tak czy nie", bo tam pani pyta o wrażenia, może jej pomożesz
[12.03.2019] 19:49
Miskaka21
Mnie ostatnio bardzo wciągnęła ta - https://virtualo.pl/ebook/bloto-slodsze-niz- miod-i232023/
Historyczna ksiażka, ukazująca jak wygladało kiedyś życie w Albanii.... Nie do pomyślenia... Dobrze się czyta, ale treść nie jest łatwa... Ciężko ludzie tam mieli.

» Odpowiedz na ten temat