o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jak poderwać i uwieść każdą dziewczynę - niesamowite techniki !!!

[03.04.2006] 20:44
Casanova
www.uwodzenie.up.pl

www.speedseduction.com

znacie jeszcze jakies kultowe serisy ?!
[03.04.2006] 20:53
zwyroll  zwyroll@tlen.pl
radze sposób na nokie 3210. powodzonka hahahaaaaaaaaaaaaa
[25.01.2007] 20:26
Paweł Rudnicki
Witaj.

Nazywam się Paweł Rudnicki. Zanim poznasz techniki i sposoby uwodzenia kobiet, chciałbym żebyś przeczytał poniższy artykuł. Usiądź wygodnie, odpręż się i

przygotuj się na ogromne zmiany w Twoim życiu. Życzę miłej lektury.

Zawsze zastanawiałem się, “Czemu jak widzę super kobietę, która mi się podoba, czuję wewnętrzny opór przed poznaniem jej i powiedzeniem kliku słów”.

Pamiętasz to uczucie?

Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było, gdybyś potrafił z ogromną radością i przyjemnością rozmawiać z kobietami. Gdyby każda rozmowa wprowadzała Ciebie w

fantastyczny i błogi stan. Ja osobiście mam tak, że po każdej rozmowie z piękną kobietą odczuwam ogromną satysfakcje, nie wiem czemu ale tak mam. Zdarza Ci

się to też, prawda?. Spróbuj sobie wyobrazić, jak z ogromną pewnością siebie w prosty sposób działasz na kobiety jak magnez na metal. Pomyśl o tym, jak

wchodzisz do klubu, i rozmawiasz z kobietami, które dla Twoich kolegów zaszufladkowane są jako te “nieosiągalne”. Wyobraź sobie ich miny, gdy opószczasz klub

z tak cudowną i piekną kobietą.

To wszystko możesz zyskać dzięki odpowiednim słowom i gestem możesz wpływać na myśli innych kobiet, dzięki technikom NLS (Neuro-Linguistic Seduction), czyli

neurolingwistycznym uwodzeniu.

Czy zdajesz sobie sprawę z użyteczności tych technik?. Czy jesteś świadomy tego co możesz zyskać. Jedyne co musisz zrobić to poznać NLS.

Czy już zacząłeś zastanawiać się jakby to było, gdyby wykorzystać te techniki przy uwodzeniu kobiet? I czy efekty również przechodziłby najśmielsze

oczekiwania? I słusznie, bo tak właśnie jest! Momencik! Czy rzeczywiście chcesz sam wybierać kobiety z którymi będziesz w sposób ekscytujący spędzać czas, nawet pomimo tego że jeszcze teraz wydaje ci

się, że nie nie masz u nich najmniejszych szans? WEJDŹ i ZOBACZ!!!
!!!!!!!!!! www.MeskiSwiat.info !!!!!!!!!

Ponadto polecamy
www.uwodzenie.wordpress.com
www.podrywanie.wordpress.com
www.podryw.wordpress.com
www.sqnmaster.blog.pl
www.littlemagik.blog.pl
www.uwodzenie.blogspot.com
www.jakpoderwackobiete.blogspot.com
[06.03.2009] 01:14
abdullachhhhh
Ja znalazłem to i polecam.

http://pomocni.blogspot.com/2008/08/jak-uwie -dziewczyn-ktra-bardzo-mi-si.html
[15.01.2011] 22:16
kaziu12
Chyba każdy z nas, prawdziwych mężczyzn dąży do tego, aby stać się obiektem pożądania u kobiet. Jeśli brakuje Ci trochę pewności siebie i metod na uwodzenie, zapraszam Cię do skorzystania z tej wspaniałej oferty. Zanim ją przedstawię, powiem Ci jakie korzyści płyną z przeczytania tego co Ci zaraz polecę. Jako, że sam jeszcze pół roku temu miałem problemy w rozmowach z kobietami, wgl w jakichkolwiek kontaktach z nimi, postanowiłem, więc szukać pomocy w internecie i znalazłem 2 ciekawe poradniki. Jako, że porady kumpli i osób na forach nie pomagały, nie widziałem inne wyjścia jak kupić te 2 publikacje. I wiesz co? Dzisiaj nie żałuję, a wręcz ciesze się, że zacząłem działać, tak bo to zakup tych książek to pierwszy krok do zrozumienia kobiet. Dziś jestem hmm królem niemal każdego parkietu, osobą, za którą oglądają się kobiety na korytarzu w pracy, nawet same do mnie zagadują, proszą o rade i uśmiechają się, bo wiedzą, że mogą ze mną porozmawiać. Przez ostatnie miesiące bawiłem się kobietami, każda nowo poznana była moja, dziś jestem na poważnie z Asią. Znalazłem swoją miłość dzięki : http://sekrety-uwodzenia.zlotemysli.pl/wp ,1/ http://seksualny-klucz.zlotemysli.pl/wp ,1/ znajdziesz tam DARMOWE fragmenty publikacji, oraz płatne całości książek a więc kliknij, zamów darmowy fragment na e mail i jeśli stwierdzisz, że to pomocne i jest to "Twój poziom" to zamów i ciesz się z ogromnych możliwości seksualnych, jakie daje ta książka.
pozdrawiam i trzymam kciuki!
[22.11.2019] 01:53
[15.07.2015] 14:12
jacek75
Jeśli facet chce mieć wianuszek kobiet wokół siebie, wzbudzać ich zainteresowanie, trzeba działać. Ja we wspomaganiu się w podrywie stosuje feromony z http://pherowin.pl i muszę przyznać że działają (kiedy ich nie używam kobiety maja do mnie zdecydowanie bardziej negatywny stosunek).
[25.09.2019] 13:42
gosc847593845
Pytanie powinno brzmieć nie jak poderwać ale jak uwieść i zaciągnąć do łóżka. Samo poderwanie nic nie da chyba że chcesz miesiącami bujać się i chodzić na randki z obolałymi jądrami. Ja zawsze stosuję takie tableteczki rozpuszczane feminam libido dla kobiet i to działa.
[25.09.2019] 15:59
michu778
Mancer - Projekt X
Projekt Y Sensei Mancer
Projekt Z
UWODZENIE TAŃCEM S.D.S ON-LINE 1.0
Adept Generator Randek Internetowych
Adept Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Efekt ekstazy - Mancer
Feniks - 6-LECIE DZIAŁALNOŚCI
Feniks - CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNĄ KOBIETY 05-12-2013
Feniks One night big step
Feniks SnS2.0 (sex non stop 2.0)
Frywolny - Randka Video
Frywolny Mistrz Rozmowy
Frywolny Mistrz sms
Mancer - Sekrety Randek Internetowych
SEKRETNE STRATEGIE Mancer Sensei
Sexyboy - Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Sexyboy - Kompendium Przygody MODUŁ NR 2 PODEJŚCIA
Sexyboy - Tajemnice Gracza
Vekan - Podryw w Krytycznych Momentach Miejscach i Sytuacjach
[25.09.2019] 16:01
gay
Witam
Wymienię się lub odsprzedam kursy o uwodzeniu kobiet (PUA)
Kontakt gg 54572018
Alex - TotalnaKontrolaWytryskuW24h
Feniks One Night Big Step
Feniks SexNonStop 2.0
FRYWOLNY - Jak odzyskać byłą
FRYWOLNY - Od poznania do randki
Frywolny 3 Randki
Frywolny Jak zdobyć dziewczynę do związku i utrzymać go przez dłuższy okres czasu
Frywolny Mistrz cietej riposty
Frywolny Mistrz Emocji
Frywolny Mistrz flirtu
Frywolny Mistrz kobiecych testów
Frywolny MISTRZ RANDKI
Frywolny Mistrz rozmowy
Frywolny mistrz sexu
Frywolny Mistrz SMS
Frywolny Mistrz Uwodzenia
Frywolny Mistrz Uwodzenia Słowami
Frywolny Mistrz Uwodzenia w Dzień
Frywolny Od kolegi do kochanka FULL
Frywolny Randka z Piękną Kobietą
Frywolny SEKSUALNA MOC
Frywolny Seksualne Uwodzeni Słowami
Frywolny sex randka
Frywolny Skuteczne uwodzenie w dzień
Frywolny uwodzenie dotykiem
Frywolny wartość z kobietami
Gajos - Rozwiń swoje poczucie humoru
Projekt Niezwyciężony - Mancer Sensei
projekt x
Projekt Y
projekt Z
Rawski Be the Wolf
SDS - uwodzenie w tańcu
Sensei sekretne strategie
Sexyboy jak sprawić żeby nie potrafiła odmówić
Sexyboy Tajemnice Gracza
Viincent - sex na pierwszym spotkaniu
[25.09.2019] 22:18
marianna322
Hejka, szukam chłopaka. Młoda, napalona małolata, która czeka na księcia, który ujarzmi nieziemski temperament <3
Napisz do mnie na http://funrandka.pl/marianna322/

» Odpowiedz na ten temat