o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Jąkanie

1 2
[12.11.2018] 10:20
Daniel Borkowski
Ja polecam kurs w Mikołowie, który sam przeszedłem 6 lat temu i jeśli chodzi o efekty są rewelacyjne. Mówię płynnie i spokojnie bez blokad i zacięć, a kiedyś to była masakra. Blokowałem i jąkałem się czasem tak że nie mogłem się normalnie wypowiedzieć. Byłem nawet w radiu w rmf fm i w telewizji w pytaniu na śniadanie, można sobie zobaczyć jak ktoś chce, wystarczy wejść na oficjalną stronę pytanie na śniadanie, wpisać w wyszukiwarce "jakanie" i tam jest filmik który się nazwa "jąkanie można wyleczyć".
[11.04.2019] 17:35
jąkałka92
A był ktoś z Was może na Intensywnym Programie Terapeutycznym (tzw.turnusie) u dra Chęćki w Wiśle lub byłby zainteresowany? Bo mi pani Renata-logopeda z Poznania poleciła tegoż Pana. W razie czego odsyłam na: https://www.jakanie-terapia.pl/terapia. I się zastanawiam, czy wziąć udział. Co myślicie? Ludzie, którzy uczestniczyli w turnusie piszą w listach, że to wspaniała metoda! Warunkiem jest jednak regularne stosowanie się do zaleceń. Wisła też jest daleko od Poznania niestety i z pociągu byłaby przesiadka. Bardzo proszę o pomoc!!!
[14.08.2019] 08:41
ktotolom
Najlepiej jąkające dziecko zaprowadzić do poradni pedagogicznej. Tam na pewno otrzyma niezbędną pomoc. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wamwww.provobis.com.pl Jest to poradnia psychologiczno-pedagogiczna ze Starogardu Gdańskiego.
[25.09.2019] 14:01
Kar12093782
Daniel Borkowski (18.11.2018.12 10:20):
Ja polecam kurs w Mikołowie, który sam przeszedłem 6 lat temu i jeśli chodzi o efekty są rewelacyjne. Mówię płynnie i spokojnie bez blokad i zacięć, a kiedyś to była masakra. Blokowałem i jąkałem się czasem tak że nie mogłem się normalnie wypowiedzieć. Byłem nawet w radiu w rmf fm i w telewizji w pytaniu na śniadanie, można sobie zobaczyć jak ktoś chce, wystarczy wejść na oficjalną stronę pytanie na śniadanie, wpisać w wyszukiwarce "jakanie" i tam jest filmik który się nazwa "jąkanie można wyleczyć".

widziałem wywiad, nieźle, ale jak robot, a za pierwszym razem czemu nie dałeś rady z tą metodą?
[02.10.2019] 14:48
KopikoMaster
Najlepiej po prostu zamówić sobie dobrego logopedę.
http://praceinzynierskie.edu.pl

1 2
 » Odpowiedz na ten temat