o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

co zrobić żeby facet zwrócił na mnie uwagę?

1 «   6 7 8 9 10   » 12 Strony tematu:
[03.11.2009] 15:01
ANUŚ1325
Podoba mi się chłopak
Jednak ani ja ani on nie mamy odwagi z sobą porozmawiać...
Znamy się juz długo 3,4 lata sama nie wiem
Ostatnio dał mi do zrozumienia że jestem gówniarom którom się przyczepiła ...
A wcale tak nie jest on apodoba mi się coraz bardziej a ja nie wiem co zrobić...
[03.11.2009] 22:33
15nastka
Hej mam 15 lat i chodze do 3 gimnazjum chłopak w którym sie zabojałam po uszy jest w moim wieku ,ale jest juz zajety było to tak : pewnego razu gadalismy i cos zaiskrzyło przynajmniej tak myslałam usmiechałam sie do niego i gadałam ale okazało sie dwa dni pozniej ze on chodzi z moja kumpela szok i dół...
Wiem ze to wredne ale jak mam go zblizyc do siebie albo zeby zwracał na mnie uwage ?????? pomóżcie plisss
[05.11.2009] 20:14
aisyram
Hmmm..........
Poznałam na weselu kuzynki chłopaka...
Podoba mi się...
Piesze z nim codziennie na gg na różne tematy.Ale ostatnio coś się zmieniło.Nie ma czasu. Nie piszemy tyle jak zwykle. Wiem o nim więcej niż kto kto kolwiek on o mnie też.Co mam zrobić :]
[05.11.2009] 20:18
aisyram
15nastka (09.11.03 22:33):
Hej mam 15 lat i chodze do 3 gimnazjum chłopak w którym sie zabojałam po uszy jest w moim wieku ,ale jest juz zajety było to tak : pewnego razu gadalismy i cos zaiskrzyło przynajmniej tak myslałam usmiechałam sie do niego i gadałam ale okazało sie dwa dni pozniej ze on chodzi z moja kumpela szok i dół...
Wiem ze to wredne ale jak mam go zblizyc do siebie albo zeby zwracał na mnie uwage ?????? pomóżcie plisss
Wiedzę że jesteś w podobnej sytuacji............ :]
[18.11.2009] 11:32
anonimowy_71
niestety życie to nie bajka,zejdź na ziemię http://julie.pl/panie
http://iduo.pl
http://motodetal.pl
http://e-blogi.pl/
http://moto-fora.pl
http://fmlodziezowe.pl
[20.07.2019] 05:36
[22.11.2009] 16:51
Ewa Farna
po prostu bądź sobą nie udawaj nikogo, dobrze się ubieraj "według waszej mody" nie możesz używać dużo makijażu ponieważ on zakryję twoją prawdziwą urodę, jeśli jakiś chłopak ci się naprawdę podoba daj mu jakiś znak o tym rozmawiaj z nim kiedy tylko możesz.

Ewa Farna
[25.11.2009] 14:02
Annfann
pomóżcie... chłopak dowiedział sie że go kocham... nie wiem czy on mnie a jak nie to co zrobić? a jak tak to jak się dowiedzieć...? Plisssssek odpowiedzcie
[29.11.2009] 13:55
laydy buuuuw
widzieliscie juz to?
chce byc w koncu bez kompleksow i chyba sie uda
www.attradisiacwomen.ocom.pl tez myslicie ze warto?
[12.12.2009] 16:39
Melody12
Mam identyczną sytuację!
Wymyśliłam, że wyślę mu walentynkę na której narysuję znaczek z koszulki, którą w tym dniu założę i podpiszę (na walentynce):Jesteś słodki, albo Kocham Cię Nie umiem zrobić pierwszego kroku oficjalnie ,więc spróbuję bardziej anonimowo...może się uda. Cóż, życzę Ci szczęścia, i sobie też...PoZdR
[12.12.2009] 16:45
Melody12
Mam identyczny problem! To idiotyczne uczucie...tak się kryć...
Wymyśliłam, że wyślę mu walentynkę z rysunkiem z koszulki, którą w tym dniu ubiorę i napiszę jeszcze na walentynce: Jesteś słodki albo Kocham Cię
[14.12.2009] 16:29
MiMi 11
Widzę,że wszyscy mówicie o tym ,,PIERWSZYM KROKU''
A czy ktos może mi powiedziec jak on ma wygladać??

Próbowałam roznych sposobów ,np: moim kolezankom to wychodzi,ale mnie nie..Noo to jak mnie niee to może... WAM .. Więc tak:

1.Kiedy będziesz w szkole przechodząc koło niego na korytarzu ,,otrzyj się'' o niego a potem powiedz ,,OOjc sorki ''
2.Zapytaj,czy pozyczy ci 1zł na wode bo bardzo chce ci sie pić
3.Zacznij kolegowac się z jakims innym chłopakiem.. (zeby ON był
zazdrosny
4.Kiedy przyjdziesz do szkoły powiedz mu ,,cześć'' lub ,,hej''
)Możesz przybic z nim żłówika
5.Napisz mu walentynkę,a gdy bedzie ja czytał spójrz na niego i sie
usmiechnij

*
[14.12.2009] 19:22
benia91
o JEJU
Jestem typowym \\\'kochlikiem\\\' ale nigdy nie czułam takiego uczucia
Jak go widze to coś się ze mną dzieje
Ale udaje, że go nie zauważam
wgl nie lubie gadać z chłopakami
nie wiem czego
strasznie się wstydze
[15.12.2009] 16:55
Annfann
Spróbuję mu narysować na walentynce znaczek z mojej koszulki, jak to podpowiedziałaś Melody12 i wrzuce mu ją do plecaka :]. Miałam pomysły z ,,I love you Matheww`` Ale wolę nie .Tylko jest jeden problem... Pani nas prawie na przerwe nie wypuszcza, a jeszcze żebym została i mu kartkę wrzuciła z innnymi dziewczynami co sie w nim kochają! Mam też pomysł, bo nam pani nie odpuszcza od balów przebieranców ( ), to sia za xygankę przebiore i będę wróżyć, moze jak podejdzie wylosuje karte z napisem : Miłość.
[16.12.2009] 15:55
boguslav3
Uśmiechaj się i bądź sobą.
[20.12.2009] 19:58
DiDi ... xdeee
Ja też jestem w podobnej syułacji ... Chodzę na TKD i tak jest taki
D _ _ _ _ I naprawdę go lubię ... ostatnio na n-k napisał mojej koleżanci że nie ma do mnie niczego tylko jest tak dziewczyna ( ona też chodzi na TKD ) i jej nie lubi ... Na obozie zadziało się coś dziwnego ... przysyłał chłopaków a oni pytali się co o nim myślę ... On mówi że ma dziewczynę ale ja wiem że to nieprawda ... Czy on to robi tylko na pokaz .? Ja już nie wiem ... Napisałam mu żr chce zgody ( bo on mnie o to poprosił a my cały czas się przekomarzamy ... nie że jakoś na serjo tylko tak dla żartów ) Chybla się lubimy ale mnie wiem ...A ty jesli chcesz żeby zwrócił na cb uwage po prostu z nim pogadaj ... dowiedz się co lubi i dziel jego zainteresowania ... A ty jak byś mogła to mi pomurz ... o co chodzi temu chłopakowi .?
[01.01.2010] 21:58
Zabujana W Ciastkach
kuils (08.11.03 10:39):
Ja mam problem ;< Nie jestem zbyt przystojny i boje sie zagadac do takiej ladnej dziewczyny ;

człowieku tylko nie zgrywaj maczo
[02.01.2010] 00:33
OluteQ.eL.  lipok9@tlen.pl
Też miałam taką sytuacje .. Więc porozmawiałam o tym z moją przyjaciółką ona pogadała o tym z nim.. oczywiście by łam tego nieświadoma .. i w końcu jak już się dowiedziałam to zrobiłam ten pierwszy krok i się udało ! chodziłam z nim .. !

mówie ci musisz poprosić kogoś komu ufasz o rade lub o to żeby pogadał z twoją drógą połóką !
[13.01.2010] 21:14
domcia1111  mire@tlen.pl

[nie mam nic do powiedzenia]
[14.01.2010] 15:57
Annfann
Ratujcie, on już wie!! Rozeszło się po całej klasie!!!!!!!!!! ;(;(;( Mam pomysł.... Po feriach zapytam przyjaciółkę czy on mnie love czy nie... Jeśli nie to niech przestanie robić wszystkiego żebym go zauważyła! To krempujące... Pomóżcie błagam was!!
[17.01.2010] 20:57
Karolciaaa102
Cześć , mam problem . Poznaałam cuudownego chłopaka , mój kolega i jego chciał nas koniecznie zeswatać . Pewnego dnia w wakacje wybraliśmy się do centrum handlowego . Niestety , nie zamienilismy nawet jednego słowa ze Sobą ; ( Pózniej poprosił moja koleżanke o mój numer . Gdy miał coś na kącie napisał do mnie i pisaliśmy , było bardzo miło . Niestety , było to 3 miesiace temu ponad . Teraz nie daje znaku życia , tylko na fotce.pl daje mi komentarze , że mam ładne zdjęcia itp. Kolezanka mi powiedziała abym napisała do niego czy sie spotkamy . Zrobiłam to i czekam na odpowiedz . Wiem , że nie znam go prawie wogóle .. Ale czuje , ze bardzo mi na nim zależy i chcialabym , żeby z tej znajomości było cos więcej niż tylko przyjazn lub koleżeństwo i on wie , że mi się podoba i z tego co mówił ja także mu sie podobam ... Bardzo się boje nie wiem o czym z nim rozmawiac i wogole ;((
[18.01.2010] 23:00
Agusia23456
0023 (06.02.10 20:59):
szans masz na to że to właśnie on . Jak trafiłaś to wystarczy zagadać , może on też jest nieśmiały ..
Ale i tak najpewniejszym sposobem na to żęby zaczął rozmowe to podejść i strzelić go w ryj - napewno sie do ciebie odezwie

Podoba mi się Twoja rada. Właściwie uderzenie w twarz...to świetny pomysł...taki ciekawy
[23.01.2010] 22:19
An .
Ja mam jeszcze inną sytuację od Was wszystkich . Rok temu byłam na zimowisku i zakochałam się w pewnym chłopaku . Powiedziałam mu , że go kocham , ale On mnie olał . Więc jakoś po pół roku mi przeszło . W tym roku też pojechałam na zimowisko i tez tam mył . Znowu się zakochałam i nie wiem co mam teraz robić . Znowu mu o tym powiedzieć , czy wmawiać sobie , że go nie kocham ; / ?
[25.01.2010] 20:46
Annfann
An . (10.01.23 22:19):
Ja mam jeszcze inną sytuację od Was wszystkich . Rok temu byłam na zimowisku i zakochałam się w pewnym chłopaku . Powiedziałam mu , że go kocham , ale On mnie olał . Więc jakoś po pół roku mi przeszło . W tym roku też pojechałam na zimowisko i tez tam mył . Znowu się zakochałam i nie wiem co mam teraz robić . Znowu mu o tym powiedzieć , czy wmawiać sobie , że go nie kocham ; / ?

Spytaj go czy będziecie przyjaciółmi. Albo taki troche dziwny pomysł: przewróć się przy nim i jeśli pomoże ci wstać to warto spróbować jakoś przystapić do akcji
[25.01.2010] 20:49
Annfann
Kolejny problem... Moi rodzice kupili działkę, wybudują tam dom i się tam przeprowadzimy! Zmienie szkołe!!!!!!!! Odpowiedzcie mi co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Ja go kocham... Na e-mail mi napiszcie albo tutaj, byle szybkooo!!
[25.01.2010] 20:50
Annfann
Kolejny problem... Moi rodzice kupili działkę, wybudują tam dom i się tam przeprowadzimy! Zmienie szkołe!!!!!!!! Odpowiedzcie mi co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Ja go kocham... Na e-mail mi napiszcie albo tutaj, byle szybkooo!! Zapomniałam e-mail: annamaria011@wp.pl
[03.02.2010] 18:49
Mona.............
Heh ja mam jeszcze gorsza sytyacje... pisze z kolesiem od 2 miesiecy znam go cale zycie ale nigdy nie gadalismy... gdy zaczelam z nim krecic mialam juz faceta... potrafilam z nim pisac non stop caly czas dziennie z 300 smsow... pisal mi piekne rzeczy bajer na maksa.. w koncu doszlo do spotkania calowania sie... wtedy postanowilam zerwac ze swoim gdy to zrobilam.. kamil ten chlopak od spotkan zaczal pisac mniej kilka smsow na dzien... ale chcial sie spotkac 4 razy odwolal spotkanie pod pretekstem ze nie mial czasu bo to bo tamto... od przedwczoraj wieczor sie nie odzywal i dzis pozcil stzralke nie odposcilam mu chce aby zobaczyl co to znaczy olanie... nie wiem co robis pomozcie mi ;(((
[12.02.2010] 12:35
dziki ruchacz
puść bąka ale nie tajniaka tak dupnij że aż się sufit zatrzęsie
[12.02.2010] 12:44
Annfann
Mam taki pomysł, kiedyś gdy z nim siedziałam bawiliśmy się moją gumką, pni nie reagowała i się z tego cieszyłam... "Oszpece" tą gumkę(porobie ołówkiem dziury czy coś) dokleje kartkę z napisem "To bym tobie teraz zrobiła gdybyś był tą gumką... Nosi nazwę ,,Oszpecony angielski Mati``... oddaj mi ją jak przeczytasz." w skrócie, zemsta. w dodatku zrobię to w walentynki. Jestem od dziś jedną wielką mściwą walentynką. i taka wiadomość a nawet dwie: pokłóciłam się z nim (muahaha ) gdy atakowałam go z przyjaciółką śnieżkami. A oddał mi tak leciutko że szok. a durga to to że na przerwie (zabije cię...) krzyknął "Lubię cię ale nie kocham jee!!" Bo moja przyjaciółka go męczyła non stop A potem wykrakała że niby złamał mi serce... Co ty opowiadasz dziewczyno?! Na to czekałam!
PS: Dziewczyny, chłopacy którzy was upokorzyli, walentynki zemsta!
[18.02.2010] 18:02
klussa
Spodobał mi sie pewien chłopak Dominik lecz już od prawie roku nie utrzymuje z nim kontaktu... obraził sie na mnie przy tym powiem że powiedziałam mu co do niego czuje on na to że sie domyślał... Była mała kłotnia i wtedy napisał do mnie mój tak jakby (były) no ale taki zakochany. Chciał sie ze mną omówic pogadac ze mną po jakimś czasie powiedział że chciałby mnie pocałowac ta rozmowa trwała godzine w pewnym momencie niewiem ale na chwile sie zgodziłam ale potem postanowiłam że nie napewno nie i tak się skończyło,,, przypomne jeszcze że to był jeszcze wtedy dobry kumpel Dominika. Od tamtej pory wszystko miedzy mną a Dominikiem zaczęło sie chrznic ciągle szukał argumentów do kłótni i mówił że to moja wina.... Sądzicie że mój ten były ( Damian) powiedział Dominikowi albo może Dominik za tym stał...? Proszę pomóżcie mi!!!
[22.03.2010] 12:04
paulinka4699
byłam w takiej samej sytuacji ja takze bylam nie smiala ale jak zaczelam wjecej z nim rozmawiac to coraz lepiej szlo a on mial dziewczyne akurat w tedy powiedział mi mam dziewczynę!! gdy odwazylam sie powiedziec ze go kocham plakalam przez miesiac i nie pokazywalam mu sie na oczy od tamtej pory nie wiedzialam go a jutro wyjezdzam do angli i myslalam ze sie z nim zwiaze i pozegnam calusem ale nie
8(

1 «   6 7 8 9 10   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat