o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

PYTANIE DO KOBIET

[25.01.2006] 18:53
Tomasz 41
Mam do Was dziewczyny poważne pytanie! Otóż od jakiegoś czasu podnieca mnie zapach noszonej bielizny kobiecej. Z kosza na bieliznę wyciągam majtki mojej żony (39 l.) i córki (19 l.) i poprostu wącham... Uwielbiam ten zapach. Co o tym sądzicie Drogie Panie? Zaznaczam że jest to jak najbardziej poważne pytanie. Pozdrawiam!
[25.01.2006] 19:10
Beti22
Jestem w stanie zrozumiec wszystko, ale wachanie bielizny corki jest jak molestowanie. Gdybym dowiedziala sie, ze moj tata onanizuje sie moimi majtkami, to chyba nie moglabym mu spojrzec w oczy. Zastanow sie nad soba i jesli musisz juz to robic to ogranicz sie do bielizny zony. Pozdrawiam.
[25.01.2006] 19:12
kolega papy
Beti, to wlasnie dowiedzialas sie
[25.01.2006] 21:03
antyhipokrytka
To nie jest molestowanie a fetyszyzm.
Masz chłopie problem-albo za mało albo za dużo seksu.Zostań honorowym krwiodawcą.Uratujesz komuś życie,poziom testosteronu we krwi trochę ci spadnie i może tyłek żony albo innej kobiety zacznie na ciebie działać mocniej niż jej gatki.
A może po prostu chcesz mieć jeszcze jedno dziecko?Wąchanie wydzielin partnera to sprawdzanie jego zdrowia, płodności i stopnia spowinowacenia genetycznego z tobą-zbyt bliskie sprawia,że dana osoba pachnie nieprzyjemnie,bezpiecznie odległe zachęca do seksu.Wśród zwierząt to normalne ale społecznie nie jest to akceptowane (w odróżnieniu od np.seksu oralnego)więc musisz sobie jakoś z tym poradzić.Ukrywać się i mieć wyrzuty sumienia nie ma sensu.Lepiej pogadać z żoną.Nikt wam do alkowy przecież nie zajrzy.A każdy ma jakieś fiksacje seksualne.Sek w tym,żeby ich zaspokojenie nie wyrządzało krzywdy innym osobom.
[25.01.2006] 21:34
izanaki
antyhipokrytka (06.01.25 21:03):
To nie jest molestowanie a fetyszyzm.(...)

Po prostu fetyszyzm to by był, gdyby robił to za przyzwoleniem drugiej osoby (żony, córki). W przypadku córki, to byłoby ponadto kazirodztwo (lub coś w tym kierunku). A w tej sytuacji, jest to molestowanie.

Wąchanie wydzielin partnera to sprawdzanie jego zdrowia, płodności i stopnia spowinowacenia genetycznego z tobą-zbyt bliskie sprawia,że dana osoba pachnie nieprzyjemnie,bezpiecznie odległe zachęca do seksu.

Respekt "Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach..."
[27.02.2020] 09:46
[25.01.2006] 23:59
freyaWIKING  iduna20@tlen.pl
lecz sie człowieku u specjalisty
idz do seksuologa czy cos ..... mi by nawet nie przeszło przez usta takie cos a co mówic o pisaniu na forum ( podkreślmy dla studentów!!!!!!!!!!!!!!!) powinienes się martwić o siebie bo to pod żadnym względem nie jest normalne...
[26.01.2006] 13:03
mala ja
oj, Tomcio, nieladnie...
na Twoim miejscu poszlabym do lekarza czy cos. no i zalezy od tego, jaka masz zone. moze warto byloby sie jej przyznac- sam sobie z tym na pewno nie poradzisz sorry
ale przemilczalabym na poczatek ta bielizne corki- bo obawiam sie, ze jej sie zrobi naprawde niedobrze... (mnie juz jest, i to porzadnie)
pomysl tez, jaka bedzie reakcja, jak Cie ktoras nakryle,hmm?? zwlaszcza z majtusiami coreczki. co wtedy powiesz-ehh, pomylilo mi sie, myslalem, ze to Twoje kochanie??
[26.01.2006] 13:45
terapeutka
zglos sie szybciutko do najblizszej poradni zdrowia psychicznego... wachanie bielizy zony..yy... dziwna sprawa..ale corki??... chyba to rodzaj molestowania..
!!!....
[26.01.2006] 14:15
Dorisia
Facet zastanów się trochę nad sobą. Jeszcze wąchanie bielizny żony jestem w stanie zrozumieć,ale córki to juz jest zboczenie...może powinieneś się wybrać do jakiejś poradni(bez obrazy oczywiście)bo wąchnie bileizny córki to nie jest normalne... ja bym chyba umarła jakby mój ojciec wąchał moją bieliznę...!
[26.01.2006] 14:17
kahlan
Z tego co sie uczylam to to wszystko przez feromony ( hormony zapachu), ktore przyciagaja mezczyzn. Bynajmniej nie uwazam tego zachowania za normalne szczegolnie jesli chodzi o corke... Matko! Lepiej przestan to robic to nie jest zdrowe zachowanie! grrr
[26.01.2006] 14:54
..tak to to ja biedronka pstra
.. przerazajace..
gdzybym ja sie dowiedziala ze moj ojciec mi majtki wacha... to bym umarla ..wsciekla sie..wydarlabym sie pewenie na niego ...i przerazilabym sie tez bardzo ze mam psychola i zboczenca w domu.. i jest nim moj tato
[26.01.2006] 16:56
hipisek
Wspolczuje mam nadzieje ze zona sie dobrze podciera , tak samo corka ;>. A na serio to idz sie leczyc czlowieku
[13.02.2013] 15:01
M.i.S.
Też macie problemy, skoro chce wąchać majtki, to niech wącha. To Wy jesteście chorzy a nie on. W Japonii wąchanie majtek jest normalne i nikt nie dramatyzuje...
[25.04.2014] 14:43
Doświadczony50
Ciekawy temat, podnoszę. Przyznam że od zawsze wąchałem majtki wszystkich swoich dziewczyn i żony do obecnie. Córka jest dla mnie zupełnie aseksualna tak jak i jej bielizna. Idąc ulicą zawsze mam fantazje na temat powąchania majtek jakiejś dziewczyny idącej przede mną i nie udawajcie takich świętych, bo ludzi z takim upodobaniem jest wielu. Pomijam już Japonię, gdzie używane majtki sprzedawane są w automatach jak kawa
[27.06.2015] 01:31
wszystko ok
Spoko jestes normalny tez rak mam co prawda nie mam córki ( cale szczęście) ale moja siostra pachnie cudnie.
[27.06.2015] 01:59
Tomasz 41
Ale zdecydowanie wole zapach qpy niz moczu mama mnie za to strasznie ruga, kiedy wykruszam jej draske i podaje do nosa
[27.06.2015] 02:07
Tomasz 50
Tomasz 41 (15.06.2015.27 01:59):
Ale zdecydowanie wole zapach qpy niz moczu mama mnie za to strasznie ruga, kiedy wykruszam jej draske i podaje do nosa

achtunge podszyw
[09.08.2019] 20:53
amp
Ktoś kto w wąchaniu majtek dopatruje się molestowania, musi mieć nieźle zryty beret i poważne braki w rozumieniu podstawowych definicji i pojęć; co molestuje, majtki?
[10.08.2019] 10:04
Hehehe!
Ktoś założył temat 13 lat temu prowokacyjnie i pod nudę, aby pośmiać się z oburzonych komentarzy, a forumowicze jak widać dalej twardo dyskutują.
[09.01.2020] 10:24
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download
[17.01.2020] 11:36
holipek
Szukam dziewczyny. Pracuję, nie mam nałogów i piszę bloga http://adameria.blogspot.com/2009/12/ Któraś się ze mną umówi? Mogę dojechać.

» Odpowiedz na ten temat