o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Bezpieczne LSD?

1 2 3   » 25 Strony tematu:
[19.01.2006] 14:52
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=5548 --
Redakcja o2.pl
[19.01.2006] 18:02
5kj
"Nie należy mylić prawdy z opinią wiekszości"
[19.01.2006] 22:06
Kyziu
Boszszszeee,Boszsze...
[19.01.2006] 22:08
Jastrzi
Co my tak naprawdę wiemy o LSD? Mnie przekonuje ten artykuł, wiele narkotyków w czystej postaci ma zupełnie inne własności niż chłam, który można kupić od dilerów i różnych takich. Przykładowo kokaina jest "produkowana" w prymitywnych warunkach z użyciem ługu, który rache dobrze nie wpływa na organizm. Narkotyki są tak stare jak ludzkość. Ochywiście są niebezpieczne, ale tylko wtedy, kiedy używ się ich bezmyślnie.
[19.01.2006] 22:16
saxon
kawka już na mnie nie działa...przydało by się coś mocniejszego .. Obawiam się że świat dąży do ograniczania człowieka a nie do poszerzania jego wolności i swobody...Kiedyś w Coca-Coli była kokaina...została nam tylko w nazwie ,fakt pewnie producenci nie byli świadomi działania koki (a może byli?).Ale tak jak pisałem świat raczej dąży do samo kontroli...tak jak Lem przewidział statki podwodne,Orwel Big Brothera(już nam podobno czytają maile jeśli tylko chcą,podsłu@@@ą jeśli mają niby jakieś ku temu powody),następny krok już niebawem...Co więcej jest nas coraz więcej... a tak na logikę trzeba jakoś opanować takie wielkie stado.. a tu nagle ktoś przesadzi z lekarstwem i rozwali na zatłoczonej ulicy ze 20 osób...i co?Ups?Pomyliłem z witaminkami?Więc raczej nie ma szans na zalegalizowanie czegoś co umożliwia niepoprawne społecznie zachowania...mam nadzieję że nie dożyje czasów bez lampki winka(czy też butelki ),bez możliwości zapalenia(chociaż nie palę).
[31.03.2020] 18:00
[20.01.2006] 14:45
en
Caly problem w tym, ze prawo dotyczace srodkow psychoaktywnych stanowia ludzie nie majacy na ich temat zielogo pojecia - a swoje opinie budujacy w oparciu o stereotypu i gleboko wpojone przekonania (jak chocby to, ze zmiana stanu swiadomosci sama w sobie jest czyms zlym)

efekt tego jest taki ze na durnym prawie bogaca sie srodowiska przestepcze, edukacja na temat dzialania i urzywania tego typu substancji jest na zalosnym poziomie, a konsumenci musza korzystac z produktu kiepskiego jakosciowo

w kazdym razie nic dobrego z durnej delegalizacji nie wynika :]
[21.01.2006] 00:17
k.o.zak - whos next tgk
Wszystkiego najlepszego LSD! STO LAT!!! i oby tak dalej!
Legalize it! Używka jak używka (niekontrolowana), wódka zrobi z ciebie alkoholika-menela, a narkotyki ćpuna. Co za różnica jak obu nie opanujesz to cie wykończą, a tak chociaż nie będziesz się musiał kitrać przed psami. Każdy niech się chociaż raz coś 'użyje' i zobaczy że 1 raz nie uzależnia (może psychicznie ale to już zależy od typa)
[21.01.2006] 00:34
portas
Zastanawiam sie jak ludzie ktorzy nigdy nie probowali tego"cudownego odkycia"moga sie wypowiadac i to do tego jeszcze tak negatywnie.Ja sam probowamel go naprawde wiele razy (mieszkam w holandii a tu niema problemu ze zdobyciem)i moge na tej podstawie powiedziec ze jest to naprawde cos niesamowitego i pozwala odkryc te granice swidomosci ktorych napewno na trzezwo nie odkryjesz.Ludzie niewypowiadajcie sie na temat czegos o czym nie macie pojecia
[21.01.2006] 00:46
ryszard 1
wiele niezwykłych odkryć zostało źle wykorzystanych,lecz LSD jak narazie po wszechstronnych badaniach sie do nich nie zalicza.Odkrywca chce na łożu smierci poprawoć sobie sobie samopoczucie ,nie baczac na to że może innych wciągnąc w bagno.Niestety artykuł jest źle - tendencyjnie napisany ,mozna by pokusic się o wniosek że odkrycia powstają pod wpływem odurzenia (stymulowania),lecz zbyt duzo jest tu zwrotów \"byc może , prawdopodobnie i innych niepewnych lecz sugerujacych) natomiast nie ma żadnej wypowiedzi narkomana ,np. wybitnego aktora piosenkarza ,naukowca który zszedł na dno i niczego nie doswiadczył własnie po LSD.
[21.01.2006] 00:52
booh
tylko kilka razy w życiu wrzuciłem "kwasa" i nie żałuje, warto sie dowiedziec co to jest, bo jest genialne, chociaż mnie eprzestraszyło za ostatnim razem
[21.01.2006] 00:59
Roman Zet
portas (06.01.21 00:34):
Zastanawiam sie jak ludzie ktorzy nigdy nie probowali tego\"cudownego odkycia\"moga sie wypowiadac i to do tego jeszcze tak negatywnie.Ja sam probowamel go naprawde wiele razy (mieszkam w holandii a tu niema problemu ze zdobyciem)i moge na tej podstawie powiedziec ze jest to naprawde cos niesamowitego i pozwala odkryc te granice swidomosci ktorych napewno na trzezwo nie odkryjesz.Ludzie niewypowiadajcie sie na temat czegos o czym nie macie pojecia

Wiesz co ?
Jak nie próbowałeś wszystkiego,to wsać palce do kontaktu (230 woltów!),i potem opisz "doznania"!
Chętnie poczytam !
Ale ja oczywiście nikomu niczego nie zabraniam!
Co z tego,jak nie mogę kupić LSD w hipermarkecie,ale za to mogę kupić trutkę na szczury (bez pozwolenia! i jeszcze w promocji!) i nikt mi nie zabroni jej zjeść i zapić Colą ???
Takie zakazy,to absurt !!!
Absurdem też jest próbować "wszystkiego"!
Ja środków odurzających nie próbowałem i nie spróbuję!
Są ciekawsze rzeczy,do których warto dążyć,niż jak to piszesz:
"...cos niesamowitego i pozwala odkryc te granice swidomosci...".
Musiał byś "CIEKAWIEJ" zareklamować tem specyfik...

ps.z tym kontaktem,to nie bierz dosłowie ...
[21.01.2006] 01:01
Amika
Każdy mądry psycholog z otwartym umysłem powie ,że kwasa powinien zarzucić każdy choćby raz w życiu
Profilaktycznie.
[21.01.2006] 01:06
Roman Zet
I jeszcze o prohibicji...
Pierwszym państwem na świecie,który poważnie i na wielka skalę wprowadził prohibicje na alkohol był Związek Radziecki.
I jak wszyscy wiemy:
Od razu,"jak jeden mąż", wszyscy przestali pić !!!
[21.01.2006] 01:07
pigula  pigula84@tlen.pl
LSD-to cos czego do tej pory nie probowalem i szczerze mowiac staralem sie nie probowac,bo wiem co potrafia robic narkotyki z czlowiekiem i jak uzalezniaja,ale ten artykul zdecydowanie nie namawia do niekorzystania z tej uzywki a podobno pisza go bardzo madrzy ludzie i napewno wiedza co pisza i co jest dobre a co nie- wiec nie wiem czy nie doswiadcze czegos nowego w zyciu POZDRAWIAM
pigula
[21.01.2006] 01:10
Roman Zet
Amika (06.01.21 01:01):
Każdy mądry psycholog z otwartym umysłem powie ,że kwasa powinien zarzucić każdy choćby raz w życiu
Profilaktycznie.

Kiedyś ogladałem stary,czarno-biały western.
Jeden,też chciał zobaczyć,jak to jest ???
Rozebrał sie do golasa i skoczył w kaktusy ???
Tylko nie pamietam,czy z ciekawosci,czy profilaktycznie...
[21.01.2006] 01:14
zimny marian
Herona zawsze byłaś tak ograniczona, czy to wpływ szkoły i telewizji? En, jesteś gość... Ludki, najpierw spróbujcie, a potem krytykujcie. Wiem, iż nie mieści się to w ciasnocie umysłowej większości naszego społeczeństwa.Ktoś, kto raz na jakiś czas wrzuci kwasa i dobrze po tym się zabawi, nie odrazu musi być narkomanem, ćpunem czy jakimkolwiek innym marginesem. Heroina, kokaina, czy nawet szuwax, to są prawdziwi wrogowie, którzy powodują uzależnienia i stałe zmiany w psychice zarzywającego... Hoffman,Leary to wizjonerzy...
Palić, sadzić, zalegalizować...
[21.01.2006] 01:19
Szakalot
Jak nie mozna sie wypowiadac na tematy ktorych sie nie zna to dajmy na to ktos kto nigdy nie popelnil morderstwa nie ma prawa zbrodniarza krytykowac? Problem lezy w tym ze konsument przewaznie nie widzi nic zdroznego w tym ze np. cpa kokaine, i trzeba mu to uswiadomic, a nie twierdzic ze on wie lepiej itd. Bo jego podejscie jest w takiej sytuacji wypaczone. Zyjemy za czasow kultu wolnosci kiedys chlop ze wsi nie mogl sie oddalic 20 km i to nawet nie bylo niewolnictwo tylko relacje Szlachcic - 'Chamy'. Dzisiaj ludzie by chcieli cpac mordowac i gwalcic i maja pretensje ze ten wstretny duzy organ zwacy sie rzadem im zabrania, bidulkom
[21.01.2006] 01:26
Roman Zet
zimny marian (06.01.21 01:14):
Herona zawsze byłaś tak ograniczona, czy to wpływ szkoły i telewizji? En, jesteś gość... Ludki, najpierw spróbujcie, a potem krytykujcie. Wiem, iż nie mieści się to w ciasnocie umysłowej większości naszego społeczeństwa.Ktoś, kto raz na jakiś czas wrzuci kwasa i dobrze po tym się zabawi, nie odrazu musi być narkomanem, ćpunem czy jakimkolwiek innym marginesem. Heroina, kokaina, czy nawet szuwax, to są prawdziwi wrogowie, którzy powodują uzależnienia i stałe zmiany w psychice zarzywającego... Hoffman,Leary to wizjonerzy...
Palić, sadzić, zalegalizować...

Zimny Marianie !!!
Odczep sie od HERONY !!!
Jeśli ktoś jest tu ogroniczony,to Ty....do kilku tabletek dzienne...
[21.01.2006] 01:32
gomez23fiz
Jestem ZA!!! Protestują Ci,co się nie chcą leczyć.Bo ja też "jestem normalny-lecz dla wielu inny"Pozdro wszystkim zwolennkikom.LSD-górą ****
[21.01.2006] 01:43
wyraz
No wiedzialem ze wiekszosc odkryc dokonano pod wplywem narkotykow ha-ha-ha ;p ale jezeli to prawda ze czyste LSD nie zablokowywuje doplywu (serotoniny) do mozgu to jak by bylo zalegalizowane to bym chcial taka recepte moze tez cos bym wynalazl ... a tak wogole zastanawialiscie sie kiedys nad tym ze: wszyscy filozofowie byly narkomanami albo alkoholikami i nasz swiat opiera sie na zasadach wymyslonych przez "narkomanow" a teraz wszystkie dragi sa zabronione? ale tak troszkie odbieglem od tematu no nic ja jestem ZA bezpiecznym LSD w koncu im wiecej narkotykow bedzie zalegalizowanych tym mniejszy zysk bedzie miala mafia
[21.01.2006] 01:51
FALL_en
LSD jest niebezpieczne, jak to określił wynalazca, w dużych ilościach. Nie wszyscy wiedzą, że związek ten był używany jako gaz bojowy w I Wojnie Światowej. Zabijał szybko i w okropnych męczarniach.
Ale druga strona medalu jest i taka że to lekarstwo, jak w przypadku innych narkotyków, w małych odpowiednich stężeniach. Dlatego LSD winien być używany. Nie zezwoliłbym na jego sprzedaż w aptekach na recepty, ale w pełni zalegalizowałbym do użytkowania w szpitalach przez lekarzy. Byleby sami nie brali przed operacjami...
[21.01.2006] 01:59
karty
wmorde jezaJA JESTEM ZA KWASEM I TERAZ NA KWASIE I CZUJE SIE ZNAKOMICIE W KONCU CZUJE ZE ZYJE I ZE WARTO ZYC DLA TAKICH CHWIL. CI CO SIE BOJA NIECH NIE BIORA. IDE LACZYC SIE Z DUCHAMI PRZODKOW.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRZECIWNIKOW ZWOLENNIKOW.
[21.01.2006] 02:00
MIXER777
HERONA (06.01.19 17:25):
Co za bzdura?? moze niedługo kokaina, heroina bedzie legalna bo bedzie miec \"dobroczynne\" działanie, i jak wszystkie narkotyki beda czyste to moze od razu wszystko zalegalizuja - bo przeciez nie bedzie skutków ubocznych - bzdura!! co z tego ze chca zrobic na recepte - znam lekarza, który wszystko przepisze, w jakichkolwiek ilosciach. Kazdy narkoman bedzie miał dostep do tego, zaden problem podrobic recepte. \"LSD to narzędzie potrzebne ludzkości do rozwoju - twierdzi Albert Hofmann\" - wypowiadając te słowa musiał nieźle byc naćpany tym \"lekarstewkiem\".

Boze(obojetnie ktory)!!Idz lepiej do tego swojego lekarza Niech Ci cos przepisze np:10mikrogramow LSD(gdyby mogl)!!Az rece opadaja gdy sie czyta takie komentarze!CIEMNOGROD I ZACOFANIE!!!
p.s Cale szczescie ze nie zyje wiecej w tym popierzonym kraju gdzie ludzie nie wiedza o czym pisza i sie udzielaja na forum publicznym!
p.s NIECH ZYJE NAM 200 LAT!!!!A KTO?HOFFMAN-czlowiek STULECIA(to moja subiektywna ocena)!!
[21.01.2006] 02:01
portas
Pozatym jak czubki myslicie ze lsd jest takie zle uzalezniajace i niezdrowe to powiedzcie jakim cudem Hoffman dozyl 100
[21.01.2006] 02:04
portas
Ogolnie zgadzam sie z mixer777 zyjecie w zacofanym kraju
[21.01.2006] 02:27
Alks
Portas, dożył tej 100-ki
Ale jak widzę polskich czubów rżnących kwachy po klubach dla ostrej jazdy, to im po 20-tce z mózgów zostaje gówno. LSD może i nie jest niebezpieczne. Ale człowiek to gatunek zbyt tępy.
[21.01.2006] 02:30
Alks
Aha, Hoffman człowiekiem stulecia?
No tak, przy takich nikomu nie potrzebnych kolesiach jak Einstein? Odkrycie LSD to naprawdę nic wielkiego. Postawcie mu jeszcze pomnik. W dziedzinie chemii to jest najwyżej w pierwszej dziesiątce minionego wieku. A ogólnie, wypada poza pierwszą dwusetkę.
[21.01.2006] 02:52
AtreeSPOKEtoMEyesterday
HEhe,
Dobrze ze sa w Polsce ludzie tak madrzy jak HERONA, o wiele madrzejsci od tych wszystkich niedouczonych naukowcow i profesorkow z Harvard'u czy innych niepowaznych instytucji naukowych... Bo coz oni moga wiedziec... A ten caly Hoffman to cpun i degenerat! Gratuluje dobrego samopoczucia! Biedna dziewczynka jest zagubiona, a wydaje jej sie ze jest taka madra i w dodoatku mysli tak racjonalnie!

Boisz sie wszystkiego co inne? Boisz sie podejmowac ryzyko? Nie proboj wiec, nikt Cie nie zmusza... Ale wk@@wia mnie gdy ludzie tacy jak Ty mowia mi co jest dobre, a co zle! Co powinienem robic, a czego nie! Czy Ty i tobie podobni macie monopol na prawde??? I niech nikt tu nie porownuje tego do mordowania innych ludzi, bo to przestaje byc zabawne...

Dlaczego nie zdelegalizujecie alkoholu, ktory jest przeciez kulturowo usankcjonowanym NARKOTYKIEM, duzo bardziej niebezpiecznym od LSD i ganji??!!
[21.01.2006] 02:56
AtreeSPOKEtoMEyesterday
Alks, chyba Ci o extasy chodzilo, a nie o LSD... No ale moze sa takie asy co ida do klubu na kwasie???
[21.01.2006] 03:17
MIXER777
Alks (06.01.21 02:30):
Aha, Hoffman człowiekiem stulecia?
No tak, przy takich nikomu nie potrzebnych kolesiach jak Einstein? Odkrycie LSD to naprawdę nic wielkiego. Postawcie mu jeszcze pomnik. W dziedzinie chemii to jest najwyżej w pierwszej dziesiątce minionego wieku. A ogólnie, wypada poza pierwszą dwusetkę.

PODKRESLAM!SUBIEKTYWNY WYBOR!
Nie neguje tego co napisales,po prostu dla MNIE jest on czlowiekiem stulecia.I TYLE!
[21.01.2006] 03:44
amaruu
Roman Zet (06.01.21 00:59):
portas (06.01.21 00:34):
Zastanawiam sie jak ludzie ktorzy nigdy nie probowali tego\\\"cudownego odkycia\\\"moga sie wypowiadac i to do tego jeszcze tak negatywnie.Ja sam probowamel go naprawde wiele razy (mieszkam w holandii a tu niema problemu ze zdobyciem)i moge na tej podstawie powiedziec ze jest to naprawde cos niesamowitego i pozwala odkryc te granice swidomosci ktorych napewno na trzezwo nie odkryjesz.Ludzie niewypowiadajcie sie na temat czegos o czym nie macie pojecia

Wiesz co ?
Jak nie próbowałeś wszystkiego,to wsać palce do kontaktu (230 woltów!),i potem opisz \"doznania\"!
Chętnie poczytam !
Ale ja oczywiście nikomu niczego nie zabraniam!
Co z tego,jak nie mogę kupić LSD w hipermarkecie,ale za to mogę kupić trutkę na szczury (bez pozwolenia! i jeszcze w promocji!) i nikt mi nie zabroni jej zjeść i zapić Colą ???
Takie zakazy,to absurt !!!
Absurdem też jest próbować \"wszystkiego\"!
Ja środków odurzających nie próbowałem i nie spróbuję!
Są ciekawsze rzeczy,do których warto dążyć,niż jak to piszesz:
\"...cos niesamowitego i pozwala odkryc te granice swidomosci...\".
Musiał byś \"CIEKAWIEJ\" zareklamować tem specyfik...

ps.z tym kontaktem,to nie bierz dosłowie ...
230 woltow to chyba u ciebie w kiblu masz

1 2 3   » 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat