o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Co wg. Was naprawde warto studiować?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[29.04.2016] 13:53
Szczeciniak
Chciałbym dziś zareklamować bardzo fajny kierunek studiów - RYBACTWO na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Wiem, możesz powiedzieć że rybactwo w Polsce nie ma się zbyt dobrze, ale studia na Wydziale dają Ci szansę poznania wszelkich zależności ekologicznych jakie mają miejsce w wodzie: drapieżnik - ofiara, pasożyt - żywiciel, symbioza, to tylko niektóre z nich. Czy chciałbyś poznać tak dziwne ryby jak głębokowodna Thalassobathia pelagica? Nasz Wydział daje szansę zapoznania się z takimi zwierzętami. Jeśli lubisz wędkować to Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa ZUT jest doskonałym miejscem dla Ciebie - zapoznasz się z różnorodnymi metodami połowu ryb na wędkę i będziesz mógł dostać kartę wędkarską PZW bez egzaminu . Jeśli jesteś akwarystą, to także znajdziesz miejsce dla siebie na Wydziale - prowadzimy zajęcia z akwarystyki ze świetnymi specjalistami.
Zapraszam serdecznie:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=LJORtZSTmkg [/video]
[10.05.2016] 11:19
gameski
Prawda jest taka, że ludzie od studiów odchodzą, ale to bardzo dobry trend, bo po prostu nie każdy się na nie nadaje, a inna sprawa - nie każdy kierunek moim zdaniem ma sens. Wybieram się od października na dietetykę do Szkoły Mydłowskiej w Warszawie. Też długo szukałam uczelni, myślałam nad kierunkiem. Tutaj wiem, że zajęcia prowadzą fachowcy, uczelnia jest na wysokim poziomie, a sama doskonale wiem, co dalej będę robiła.
[13.07.2016] 22:27
molla
ja jestem na turystyce na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, uważam że tego typu kierunki warto studiować robimy sobie kursy na pilota wycieczek czy wychowawce na koloniach więc problemów z pracą na pewno nie bedzie
[14.09.2016] 07:56
ksenia.zemanek
języki obce sama studiuję na Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie chcę zostać tłumaczem - No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.
[14.09.2016] 08:02
Spieszek
języki obce sama studiuję na LIngwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie chcę zostać tłumaczem
[27.02.2020] 09:25
[26.09.2016] 15:09
Igoczka
Według mnie najlepiej obrać kierunek związany z IT czyli informatyka, mechatronika czy matematyka. Z resztą chyba nie tylko ja tak myślę, na tej stronie http://irf.edu.pl/ potwierdzają wartość tych kierunków. Dodatkowo warto zainteresować sięmedycyną - chociaż niewątpliwie jest ona jednym z trudniejszych kierunków.
[18.01.2019] 15:35
bask00
wydaje mi się, że Ekonomia jest bardzo przyszłościowym kierunkiem dlatego zamierzam wybrać ten kierunek, a własnie ma się teraz otwierać we WSEHu w Bielsku
[18.01.2019] 15:49
no ale czemu zmieniasz nicki
pracowniku sprzedaży?
[23.02.2019] 21:56
krisok
Skoro państwo polskie ogromną wagę przywiązuje do programów prorodzinnych (500+ to przecież jedno z najważniejszych działań), sytuacji demograficznej, wkrótce pewnie do kwestii uchodźców, może też ochrony zdrowia, to logicznie podążając tym tropem, będzie potrzebnych wielu specjalistów od tych tematów. Ja bym więc poszedł na politykę społeczną. Wpisałem nawet w Google politykę społeczną jako kierunek studiów i okazuje się, że niewiele uczelni prowadzi takie studia. W Warszawie chyba tylko WSP im. J. Korczaka, UW i SGH, ale coś mi się wydaje, że sytuacja niedługo ulegnie zmianie w myśl zasad popytu i podaży
[27.02.2019] 11:18
kantoszogun
Jak Cię interesuje mundurówka, bezpieczeństwo wszelako pojęte to polcam Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa. Ogólnie czesne spoko, ja jestem na BN, w razie czego wal śmiało kantoszogun@o2.pl
[05.07.2019] 15:47
Evita
Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że administracja jest całkiem dobrym pomysłem na studia. Sama wybieram się na ten kierunek na tą uczelnię http://kj.edu.pl/ i mam nadzieję, że będzie to dobry wybór . A wy jakie kierunki wybieracie?
[12.07.2019] 01:49
Mania1988
Myślę sobie, że nie tylko kierunki techniczne czy administracja mają przyszłość. Mnie akurat ani jedno ani drugie zupełnie nie odpowiada. Mam grupę koleżanek, które poważnie myślą o pielęgniarstwie na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi i o nauce angielskiego i niemieckiego.Pielęgniarstwo na AHE ma dobra renomę.
[09.01.2020] 11:23
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download
[04.02.2020] 08:16
Irkst
Moim zdaniem warto jest studiować Studia to nie tylko nauka ale
rozwój umiejętności społecznych
budowanie więzi, które będą nam przydatne w przyszłości, również w kontaktach biznesowych....
Polecam zerknać sobie również na ten artykuł
https://studia.dlastudenta.pl/artykul/ile-ko sztuja-studia-koszt-zycia-studenta-w-duzym-miescie ,133643.html
Opisane są tutaj koszta życia studenta w wiekszych miastach.

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat