o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Ptaki drapieżne

[13.10.2005] 17:20
Aliens_xp
[13.10.2005] 17:22
Aliens_xp
Ptaszka drapieżne.. och to nie ten avatar ale w sumie nie chce mi się go zmienać
[13.10.2005] 17:25
Aliens_xp
:|
[13.10.2005] 18:14
Alien xp
Ptaki drapieżne są piękne... I tak majestatycznie wyglądają...

Ten mały ptaszuś na avatarku też ładny. Głosujcie na Kopera!
Jego niezapomniane Alien XP vs Predator musi wygrać!
[13.04.2006] 22:29
Koper
LOL, a co to za topik w ogóle? Iksi sama ze sobą gadała?

A propos ptaków... Oglądaliście "Travelling Birds" (u nas to było jako "Makrokosmos" ale tłumaczenie co najmniej debilne)? Piękny film. Zdjęcia i muzyka wspaniałe. Ptaki ukazane niemal w baśniowy sposób. Niech się kmioty z Hollywoodu uczą od francuskich dokumentalistó kręcić filmy, bez (nad)używania komputerowych trików. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[21.02.2020] 14:58
[14.04.2006] 10:24
Kipol  yadeya@tlen.pl
"Chociażem ludowy orzeł bez korony,nie chcę na sztadarze stać u boku WRON-y" żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[16.04.2006] 11:01
Alien xp
Koper (06.04.13 22:29):
LOL, a co to za topik w ogóle?

Czy ja wiem... Ale ze sci-fi/fantasy chyba ma niewiele wspólnego...
Iksi sama ze sobą gadała?

Nie, ja jestem Alien xp. A ten koleś się nazwał Aliens_xp (funkcjonuję tylko pod jednym nickiem). ''Żegnając przyjaciela,
nie płacz,
ponieważ jego nieobecność
ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz.''
[16.04.2006] 15:47
Koper
A cholera Cię wie, może masz rozdwojenie jaźni...

Tak czy siak, "Makrokosmos" oglądałaś? "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[17.04.2006] 13:42
Alien xp
Eeeeee? A kiedy to leciało i na którym kanale? Zdarza się, że siadam przed telewizorem, oglądam jakiś film nie od początku (umyka mi tytuł i takie tam rzeczy), dlatego najczęściej nie wiem co oglądam.

Nie mam rozdwojenia jaźni. Chyba mylisz mnie z Gollumem.. ''Żegnając przyjaciela,
nie płacz,
ukaże ci to,
[17.04.2006] 18:28
Koper
Alien xp (06.04.17 13:42):
Eeeeee? A kiedy to leciało i na którym kanale? Zdarza się, że siadam przed telewizorem, oglądam jakiś film nie od początku (umyka mi tytuł i takie tam rzeczy), dlatego najczęściej nie wiem co oglądam.

Jakiś dwa-trzy lata temu w kinach. Obecnie można kupić na DVD za ok. 9-10 zł. Jak na wielbicielaa ptaków to zadziwiająco mało wiesz (właściwie to nic) na temat tego filmu.
Masz tu pooglądaj sobie fotki z filmu:

http://makrokosmos.filmweb.pl/Makrokosmos ,%282001%29,galeria,FilmGaleria,id=33193 "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[18.04.2006] 19:49
Alien xp
Koper (06.04.17 18:28):
Jak na wielbicielaa ptaków to zadziwiająco mało wiesz (właściwie to nic) na temat tego filmu.

Wiesz, ja wolę obserwować te piękne stworzenia na żywo. Zobaczyć ptaka na na ekranie kina/telewizora to nie to samo, co zobaczyć go na gałęzi drzewa, tuż obok lub kilkadzisiąt metrów dalej. Dlatego zamiast oglądać filmy, wybieram się w wolnym czasie do lasu lub parku (oczywiście jeśli nie siedzę przed komputerem ).

''Żegnając przyjaciela,
nie płacz,
ukaże ci to,
[18.04.2006] 20:24
gregor
Makrokosmos to film o kaczorach
[18.04.2006] 20:27
gregor
A może o gęsiorach ?
Sam już nie wiem
Zdjęcia były faktycznie fantastyczne , mikrokosmos też był ok.
[18.04.2006] 23:44
Koper
Alien xp (06.04.18 19:49):
Zobaczyć ptaka na na ekranie kina/telewizora to nie to samo, co zobaczyć go na gałęzi drzewa, tuż obok lub kilkadzisiąt metrów dalej.

No cóż, jeśli potrafisz zobaczyć ptaka w takich miejscach i z takich miejsc jak w "Makrokosmosie" to gratuluję... "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[19.04.2006] 18:14
Alien xp
E, czepiasz się znowu...

Czy ja muszę od razu oglądać ptaki, o których była mowa w tym filmie?? Na razie wolę zająć się tymi spotykanymi w Polsce, takimi jak np. modraszki, sójki, wilgi, czajki czy raniuszki... ''Żegnając przyjaciela,
nie płacz,
ukaże ci to,
[19.04.2006] 19:16
Kipol  yadeya@tlen.pl
Hej orły i sokoły przepiłem wasze pieniądze... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[21.04.2006] 00:02
Koper
Alien xp (06.04.19 18:14):
E, czepiasz się znowu...

Czy ja muszę od razu oglądać ptaki, o których była mowa w tym filmie?? Na razie wolę zająć się tymi spotykanymi w Polsce, takimi jak np. modraszki, sójki, wilgi, czajki czy raniuszki...

Akurat w "Makrokosmosie" było głównie o ptakach europejskich, jak gęsi czy bociany. Zresztą czytaj uważnie co napisałem, bo nic nie wspominałem, że nie możesz obserwować takich ptaków jak w filmie. Zupełnie o co innego mi chodziło. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[21.04.2006] 17:07
Alien xp
Koper (06.04.21 00:02):
Zresztą czytaj uważnie co napisałem, bo nic nie wspominałem, że nie możesz obserwować takich ptaków jak w filmie. Zupełnie o co innego mi chodziło.

To Cię źle zrozumiałam... W takim razie może byłbyś łaskaw napisać, o co właściwie Ci chodziło? ''...Gdzie rośnie kwiat - musi być wiosna,
a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie...''

-'-,--'-,--
[22.04.2006] 22:09
Koper
Chodziło mi o to, o co mi chodziło, a nie o to, o co Tobie chodziło.

Otóż, dziecko drogie "Makrokosmos" powinien być przetłumaczony tak naprawdę jako "Migrujące ptaki" albo coś w tym guście i generalnie skupia się na ptakach przemieszczających się z punktu A do punktu B. O ile jeszcze dajmy na to punkt A to są okolice typu domek na wsi (zapewne we Francji) nie różniący się tak bardzo od tego, co możesz ujrzeć w okolicy/u babci/ w szkole (niepotrzebne skreślić), o tyle punkt B to będą już krajobrazy typu Tybet, Azja południowo-wschodnia, Arktyka, Sahara... A największą atrakcją filmu są ujęcia ptaków w locie i bynajmniej nie z kamery ustawionej na ziemi, czy w oknie Twojego pokoju, Iksińska. Kamera podąża w powietrzu wraz z wędrującymi ptakami i możemy spojrzeć na ptaki z perspektywy jednego z nich, czego raczej nie doświadczysz u siebie w domu. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[23.04.2006] 11:46
Alien xp
Koper (06.04.22 22:09):
Otóż, dziecko drogie

Tylko nie ''drogie''!
\"Makrokosmos\" powinien być przetłumaczony tak naprawdę jako \"Migrujące ptaki\" albo coś w tym guście

Aaaaaa! Już kojarzę. Oglądałam ten film. Puścili to kilka miesięcy temu na TVP2 chyba... ''...Gdzie rośnie kwiat - musi być wiosna,

-'-,--'-,--
[23.04.2006] 15:38
Koper
Alien xp (06.04.23 11:46):
Koper (06.04.22 22:09):
Otóż, dziecko drogie

Tylko nie \'\'drogie\'\'!

A co? Tania jesteś?

Alien xp (06.04.23 11:46):
Aaaaaa! Już kojarzę. Oglądałam ten film. Puścili to kilka miesięcy temu na TVP2 chyba...

Taaa... Puścili. Chyba 30-sekundowy zwiastun, albo 10-minutowy film pt. "Jak powstawał Makrokosmos"... "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[23.04.2006] 19:48
Alien xp
Koper (06.04.23 15:38):
A co? Tania jesteś?

Przede wszystkim nie jestem na sprzedaż. Myślałeś że jest inaczej, czy co? :>
Taaa... Puścili. Chyba 30-sekundowy zwiastun, albo 10-minutowy film pt. \"Jak powstawał Makrokosmos\"...

Puścili film o migracji ptaków, były w nim takie gatunki, jak na fotkach ze strony FilmWebu. Wszystko trwało o wiele więcej niż 10 min. ''...Gdzie rośnie kwiat - musi być wiosna,

-'-,--'-,--
[23.04.2006] 19:50
Alien xp

Znowu mi wyszło masło maślane... Sorry... ''...Gdzie rośnie kwiat - musi być wiosna,

-'-,--'-,--
[08.01.2020] 23:09
Malwa2311
Polecam stronę z najnowszymi mp3 do pobrania http://www.mp3on.pl

» Odpowiedz na ten temat