o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Jestem samotny... Ratunku!!

1 «   16 17 18 19 20   » 29 Strony tematu:
[20.12.2008] 21:30
trucker1321
trucker1321 (08.12.06 22:36):
A ja terz jestem samotny i mam 19 lat hce zostac kierowcą tira to dobry sposub na durzą kase za 1 kurs płacą 2000tys-5000tys zawud w sam raz dla samotników morzna zwiedzic całą polske a nawet europe
kursy so ponad tydzień ale dla mnie to nic wielkiego sama przyjemnosć
niemam dziewczyny i nigdy nie miałem i pewnie miec nie będe a koleguw terz niby mam ale to nie są prawdziwi koledy. Terz jak karzdy chłopak marze o pierwszym pocałunku ale to tylko marzenie
Jesli ktos hce zostac kierowcą tira gorąco polecam
a tu macie fotki tiruw a dokładnie scani http://pl.youtube.com/watch?v=eoYyXHduoQ4&fe ature=related
a tu film z rzycia kierowcy tira
http://pl.youtube.com/watch?v=iqgyEj7Hco0&fe ature=related
muk email mateusz_1321@wp.pl
napiszcie to podam gg

[25.12.2008] 21:13
stokrotka.motylek
Kolega u góry powinien popracować nad ortografią

Mam 19 lat. Pomimo, że miałam w swoim krótkim życiu kilku chłopaków, żaden z nich nie zdawał się mieć w sobie tego 'czegoś', co mogłoby mnie przy nim zatrzymać. Zazwyczaj każda znajomośc kończyła się po miesiącu.
Szukam w miłości magii i porozumienia dusz, ale w dzisiejszym świecie moje pragnienia są już chyba nierealne. Nie wiem gdzie podziała się ludzka 'normalność' czy serdeczność.
Zależy mi także aby mój potencjalny 'przyszły mąż' dogadywał się z moimi rodzicami. Nie chodzi tu o jakieś zażyłe relacje, ale zwykłe ludzkie porozumienie, wymienienie kilku słów przy śniadaniu czy kolacji.
Pragnę czuć miłośc każdego dnia, w każdym spotkaniu z bliską osobą, i w każdym jego geście. W tym, że spełnia dane obietnice, a nie rzuca słowa na wiatr.
Szukam kogoś naprawdę wartościowego, kto będzie mnie szanował i będzie mógł obdarzyć mnie tak silnym uczuciem jak ja jego...
a może nawet silniejszym.
Gdzie jest moja miłość..?
[02.01.2009] 19:08
nieznajoma 37
w ciągłym szaleństwie każdego dnia, biegu godzin w dobie, tak trudno jest się zatrzymać.... a jak już to zrobię to aż wyć się chce z bólu i tęsknoty za drugą osobą, ciepłem, dotykiem i czułością....magocha37@o2.pl
[02.01.2009] 19:11
nieznajoma 37
magocha71@o2.pl
[02.01.2009] 23:40
Kacper_21
stokrotka.motylek (08.12.25 21:13):

Mam 19 lat. Pomimo, że miałam w swoim krótkim życiu kilku chłopaków, żaden z nich nie zdawał się mieć w sobie tego \'czegoś\', co mogłoby mnie przy nim zatrzymać. Zazwyczaj każda znajomośc kończyła się po miesiącu.
Szukam w miłości magii i porozumienia dusz, ale w dzisiejszym świecie moje pragnienia są już chyba nierealne. Nie wiem gdzie podziała się ludzka \'normalność\' czy serdeczność.
Zależy mi także aby mój potencjalny \'przyszły mąż\' dogadywał się z moimi rodzicami. Nie chodzi tu o jakieś zażyłe relacje, ale zwykłe ludzkie porozumienie, wymienienie kilku słów przy śniadaniu czy kolacji.
Pragnę czuć miłośc każdego dnia, w każdym spotkaniu z bliską osobą, i w każdym jego geście. W tym, że spełnia dane obietnice, a nie rzuca słowa na wiatr.
Szukam kogoś naprawdę wartościowego, kto będzie mnie szanował i będzie mógł obdarzyć mnie tak silnym uczuciem jak ja jego...

[19.10.2019] 04:37
[02.01.2009] 23:43
Kacper_21

Mam 19 lat. Pomimo, że miałam w swoim krótkim życiu kilku chłopaków, żaden z nich nie zdawał się mieć w sobie tego \'czegoś\', co mogłoby mnie przy nim zatrzymać. Zazwyczaj każda znajomośc kończyła się po miesiącu.
Szukam w miłości magii i porozumienia dusz, ale w dzisiejszym świecie moje pragnienia są już chyba nierealne. Nie wiem gdzie podziała się ludzka \'normalność\' czy serdeczność.
Zależy mi także aby mój potencjalny \'przyszły mąż\' dogadywał się z moimi rodzicami. Nie chodzi tu o jakieś zażyłe relacje, ale zwykłe ludzkie porozumienie, wymienienie kilku słów przy śniadaniu czy kolacji.

Kolega z góry bardzo mnie rozbawił, ale każdy ma prawo do swoich marzeń, ma swój świat, ma swoje kredki.

stokrotko.motylku to "coś" czego szukasz w chłopakach to jest się nazywa miłość, to jest ta magia, bo to właśnie miłość sprawia że nie widzimy na świecie nic poza tą druą osobą. Aludzka normalnośc i serdeczność wciąż jej w ludziach tylko musimy zauważać ją, a czasem i wyciągać na wierzch spod tego co ją zasłania, brak czasu, pośpiech, ciągłe zabieganie, musimy umieć i chcieć sie zatrzymać, zwolnić i zauważyć innych ludzi których często mijamy.

Napewno znajdziesz wymarzonego mężczyznę, który Cie pokocha, a jak naprawdę facet kocha to robi cuda dla swojej kobiety. Każdym swoim słowem czy gestem będzie Ci pokazywał jak bardzo Cie kocha i wie że kobieta zasługuje sobie na szacunek.
[02.01.2009] 23:46
Kacper_21

Kolega z góry bardzo mnie rozbawił, ale każdy ma prawo do swoich marzeń, ma swój świat, ma swoje kredki.

stokrotko.motylku to "coś" czego szukasz w chłopakach to jest się nazywa miłość, to jest ta magia, bo to właśnie miłość sprawia że nie widzimy na świecie nic poza tą druą osobą. Aludzka normalnośc i serdeczność wciąż jej w ludziach tylko musimy zauważać ją, a czasem i wyciągać na wierzch spod tego co ją zasłania, brak czasu, pośpiech, ciągłe zabieganie, musimy umieć i chcieć sie zatrzymać, zwolnić i zauważyć innych ludzi których często mijamy.

Napewno znajdziesz wymarzonego mężczyznę, który Cie pokocha, a jak naprawdę facet kocha to robi cuda dla swojej kobiety. Każdym swoim słowem czy gestem będzie Ci pokazywał jak bardzo Cie kocha i wie że kobieta zasługuje sobie na szacunek.
[03.01.2009] 10:33
oscar89_89

hmmm.... podobnie pisałem w odniesieniu do tego, że nie mogę znaleźć odpowiedniej dziewczyny... ale na świecie jest wiele pięknych kobiet, trzeba tylko wciąż szukać... albo przestać, gdy żyjemy samym szukaniem i żyć pełnią życia... Czasami przychodzi Miłość sama...
[09.01.2009] 19:37
malaMi25
oscar89_89 (09.01.03 10:33):

Mam 19 lat. Pomimo, że miałam w swoim krótkim życiu kilku chłopaków, żaden z nich nie zdawał się mieć w sobie tego \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'czegoś\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\', co mogłoby mnie przy nim zatrzymać. Zazwyczaj każda znajomośc kończyła się po miesiącu.
Szukam w miłości magii i porozumienia dusz, ale w dzisiejszym świecie moje pragnienia są już chyba nierealne. Nie wiem gdzie podziała się ludzka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'normalność\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\' czy serdeczność.
Zależy mi także aby mój potencjalny \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'przyszły mąż\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' dogadywał się z moimi rodzicami. Nie chodzi tu o jakieś zażyłe relacje, ale zwykłe ludzkie porozumienie, wymienienie kilku słów przy śniadaniu czy kolacji.

hmmm.... podobnie pisałem w odniesieniu do tego, że nie mogę znaleźć odpowiedniej dziewczyny... ale na świecie jest wiele pięknych kobiet, trzeba tylko wciąż szukać... albo przestać, gdy żyjemy samym szukaniem i żyć pełnią życia... Czasami przychodzi Miłość sama...

i sama też od chodzi....
[16.01.2009] 23:22
samotny_kris
Mam 23 lata. Wydawało by się młody, szczęśliwy chłopak bo w takim wieku któż by nie był szczęśliwy. Ja nie jestem.. Nie jestem również duszą towarzystwa. Interesuję się fotografią. Jestem samotny. Nigdy nie miałem dziewczyny, dopiero niedawno dotarło do mnie że żyję tylko dla siebie. Szukam dziewczyny, której brakuje tego samego co mi. Mianowicie prawdziwego przyjaciela, drugiej połowy, osoby na którą zawsze można liczyć. Nie chodzę na imprezy, nie piję, nie palę. Jak każdy mam swoje wady i zalety.
Napisz do mnie, być może jesteś osobą, której szukam i przypadniemy sobie do gustu...

Pozdrawiam
Kris

samotny_kris@mixbox.pl
[20.02.2009] 21:25
armanio
Narya (05.11.17 19:51):
marzenia niespełnione (być może moje):
-spotykać się z sympatią
-śmiać się wyżalić wypłakać
-pocałować (pocałunkiem miłości,romantycznym,pięknym)
-obsypywać kwiatami
-chodzić razem do kina, taetru, pomiędzy drzewami w parku
-aby nie popełnić samobójstwa (co jest realne w moim przypadku i to bardzo)

[02.03.2009] 08:01
hangman
a ja mam juz dosc i chce sie powiesic,z kazdym dniem jestem blizej konca.
[02.03.2009] 19:03
kacper_21
hangman (09.03.02 08:01):
a ja mam juz dosc i chce sie powiesic,z kazdym dniem jestem blizej konca.

ludzie co jest? tak łatwo sie poddajecie? Swiat się nie kończy na dziewczynie. Ja sobie kupiłem motocykl Suzuki i jest tyle samo frajdy co z dziewczyny
A tak na poważnie, wiem że jest ciężko, ale nie ma co się zamartwić, trzeba szukać
[02.03.2009] 20:15
samotny_kris
Kacper to nie jest takie proste.
Dla niektórych samotność to olbrzymi problem.
Sam jestem samotny, więc coś o tym wiem.

Hangman odezwij się na mojego maila to pogadamy.
Napisz na samotny_kris@mixbox.pl
[03.03.2009] 01:05
misiulka1977
pytonger (05.09.15 11:07):
\\\"Landryneczki\\\" są FE Ja mam pod tym względem jakiś odmienny gust i strasznie podobają mi się dziewczyny z jakimiś nietypowymi elementami urody - nie żeby zaraz brzydkie, ale takie z ładnymi, słodkimi buziami wogóle nie przyciągają mojej uwagi. Wolę już właśnie takie zwykłe, najzwyklejsze dziewczyny...

[03.03.2009] 02:15
okamisan
Bardzo poważnie się zrobiło
Tymczasem ja się tylko chciałem do klubu samotnych zapisać (po wcześniejszym przestudiowaniu statutu , sprawdzeniu KRS , regon , nip rejestrze dłużników oraz ich zgodności z kpa kpc itp. >
I moja Dziewczynę tez chce zapisać , jak da rade to z razem dzieckiem tez samotnym , no i tez by się przydało jakiegoś kota z psem …
Trochę tu sarkazmu , ja wiem , lecz cieszcie się chwilą samotną , bo tylko chwile trwa. Tu powinno być napisane coś mądrego ,
coś co powala na kolana ...-

[05.03.2009] 23:38
dzidzir
pozdrowionka dla Kacperka
Kris głowa do góry na wszystko przyjdzie czas jesteś
jeszcze młody i wszystko przed Tobą
a tym czasem możemy porozmawiać o fotografice ;o)
[06.03.2009] 00:08
kacper_21
dzidzir (09.03.05 23:38):
pozdrowionka dla Kacperka

Dzidzir ja myślę że musimy nadrobić zaległości, bo coś dawno nie zanudzałem Cię swoimi esejami, które nie trzymały sie kupy, zajmwały 200 linijek i były totalnymi bzdurami. Czyżby nasza wielka mejlowo-platoniczna miłość wygasła?
[06.03.2009] 10:16
dzidzir
Ja cały czas czekam z utesknieniem ;o) na maila od ciebie oczywiście że nie możemy pozwolić na to żeby coś tak interesującego się tak poprostu skończyło gorąco pozdrawiam ;o)
[06.03.2009] 16:10
marzenka1977
normalny24 (05.09.14 19:40):
Zastanawiam sie czy znajdzie sie tu jeszcze wiele osób samotnych...
pozyjemy-zobaczymy...

tak ,napewno jest jeszcze sporo samotnych na tym swiecie
[06.03.2009] 16:14
marzenka.a
tak ,napewno jeszcze wiele osob samotnych ,ktore tu zajrza
[13.03.2009] 18:00
grekkkk
nie dziwie sie ze jestescie samotni skoro takie @@@y tutaj piszecie!!!! nie szkoda wam na to czasu... pozdrawiam...
[13.03.2009] 19:19
goja24
uratuje cie, a przy okazji siebie
chcesz??
[14.03.2009] 21:08
Karol09
można się zapisać do klubu?
Jestem samotny od krótkiego czasu. Byłem przekonany, że znalazłem tą jedną, jedyną...
Niestety okłamywała mnie. Bardzo mnie to zabolało. Włożyłem całe serce w ten związek. Lecz niestety...
Może za mało się starałem? Może moje serce, ni było zbyt ciepłe dla niej? Tyle pytań w mojej głowie się kłębi, tyle myśli, ale żadnej odpowiedzi.

Pozdrawiam wszystkich samotnych oraz wszystkich szczęśliwych zakochanych, ale uważajcie, bo kłamstwa naprawdę bolą.
[16.03.2009] 21:23
M....................
witam mam pytanie czy jest tu facet równie samotny jak ja który marzy o tym by odnaleźć tą osobę z którą uda się stworzyć koleżeństwo przyjaźń związek-wspólne spacery przebywanie razem poznawanie się nadawanie na tej samej fali zrozumienie się bez słów- ???? tyle osób pisze ze poszukuje tej 2 właściwej osoby Pisze i co z tego wynika czy udało się któreś z nich spotkać z tą osobą z 2 strony monitora...a nawet spotkać ta właściwa osobę czy tez skończyło się na pisaniu..jeśli jest tu facet równie samotny jak ja któremu zależy na prawdziwym realnym poznaniu się to niech się odezwie czekam....;o)
[16.03.2009] 23:36
KarolUCH
Hmm trafiłem na -ten- temat szukając rzeczy związanych z pojęciem samotności, tj. ból rozterka, odrzucenie itd. Ale bardzo mnie rozbawiło czytanie tego co tu ludzie wypisują. Otóż w moim mniemaniu macie jakiś wielki problem ze sobą. Samotność nie jest stylem życia jak każdy by chciał to pięknie i zadziornie nazwać. To jest desperacja i tchurzostwo. Piękna dusza co? Wybaczcie ale mnie inteligentna paszteciara nie pociąga. Chociaż muszę przyznać że moja oblubenka stała się piękna dopiero po dłuższej znajomości ze mną, a mi przybył tłuszcz na brzuchu. No i co z tego? Waszym problemem jest to, że boicie się być kochanymi, ja też się bałem i to jak cholera. Jest moment w którym podejmujesz decyzję, albo jesteś kupą.
Teraz wypnięcie się stronę moderatora: ludzie weźcie się do kupy i idzcie w świat zobaczyć co was otacza, bo w ten sposób to znajdziecie kandydata do dualistycznej terapii wyszarpywania sobie godności.
Mam nadzieję że ton mojego listu nie wpłynie na decyzję/odwagę umieszczenia go na forum przez moderatora.
Polacy do pracy/roboty/za siebie, i dla siebie. A nie dla podlewania własnych kompleksów.
[16.03.2009] 23:58
Karoluch
No koleś musisz walić kapucyna do osranej śmierci z takim podejściem i reklamą, albo zostań gejem-o ile nie jest za późno na tką decyzję.
Albo poprostu zniszcz się trochę dla kogoś, po co oszczędzasz?
[17.03.2009] 00:03
Karoluch
Hm, to było konkretnie, nie wiem czemu zostało umieszczone na konkretnym forum. mam to gdzieś pa
[17.03.2009] 10:43
Kacperek_21
KarolUCH (09.03.16 23:36):
Polacy do pracy/roboty/za siebie, i dla siebie. A nie dla podlewania własnych kompleksów.

z tym sie zgodzę, musimy działać , a nie tylko narzekac i czekac na księcia z bajki na białym koniu który sam nas znajdzie, czy księżniczkę, jak my siedzimy przedz kompem w domu w czterech ścianach i nigdzie się nie pokazujemy ludziom. Nie mniej takie forum jest dobre, żeby ludziom to uświadomić do roboty!
[19.03.2009] 18:59
tomekk221
Wszystkim samotnym radze udać się do biura matrymonialnego. To nic złego, a z pewnością jest to o wiele lepszy sposób na znalezienie wybranki swojego życia niż szukanie na forum.
Obecnie można przez internet wpisać się i nie trzeba nawet iść. Taka ofertę ma np.
http://iduo.pl/
Pozdrawiam

1 «   16 17 18 19 20   » 29 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat