o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

H O R R O R Y

1 «   7 8 9 10 11 12 Strony tematu:
[24.02.2008] 13:31
mwdjgvodjnbo
Bovers (07.09.10 01:21):
Mam pytanie. Jaki był tytuł filmu, w którym to samochód wypijał krew ze swojego kierowcy (ze stopy)? Dodam że to bardzo stary horror.

[18.03.2008] 16:11
łupiak
mnie ostatnio intryguje film Doomsday - klimat zbliżony do 28 days later, tylko wydaje mi się po obejrzeniu trailera że więcej w nim akcji czy ktos z was widział już ten film
[15.09.2008] 21:48
jolie_ona
mam pytanko chociaż pewnie nie zostanie mi udzielona odpowiedź bo wiem naprawde niewiele. czy ktos moze jaki to film: pamietam że jest to jakby horror, tego złego gra tam mężczyzna z dlugimi blond włosami, są tam jakieś magiczne kamienie../ akcja z kamieniami toczy sie w lesie, film jest stary tzn napewno z początku lat 90 a chyba i starszy. jaby ktos mial pomysl co to moze byc za film lub widzial cos podobnego to niech pisze
[14.10.2008] 16:19
ramsioo
siema ja mam konkretne Horrory np : Wzgórza Mają oczy 1 i 2 , Demon Historia Prawdziwa , Halloween 1 i 2 , klątwa 1 i 2 , Dom śmierci 1 i 2 smiertelny cel , klucz do koszmaru , rzeż , Dom 1000 trupów , dom woskowych ciał itd to tyle hehe
[14.12.2008] 11:35
aniaa.x2
Ja po latach odświeżyłam sobie film "Zagadka nieśmiertelności" Klasyk, polecam jak ktoś lubi o wampirach.

http://www.tapetynajlepsze.yoyo.pl/
[15.11.2019] 06:47
[30.12.2008] 11:13
Buffy1977
\"Teksańska masakra piłą mechaniczną\" to najlepszy horror. A propos tylko niektóre rzeczy były na faktach (pomysł mordercy był trochę zaczerpnięty z postaci seryjnego mordercy Eda Geina) resztę zmyślili filmowcy ale wciskali kit że to wszystko prawda żeby film lepiej sie sprzedawał. Mimo to i tak to super film i szczerze polecam
[30.12.2008] 11:41
Buffy1977
Łupiak nie oglądaj Doomsday! Oglądałam i mogę ci szczerze powiedzieć że to nie żaden horror. Jeśli lubisz filmy akcji to obejrzyj ale horror z tego żaden...
[30.12.2008] 11:45
Buffy1977
aniaa oglądałam Zagadkę Nieśmiertelnośći i uważam że to nie nadaje sie na miano horroru Uwielbiam wampiry (na co wskazuje mój nick) ale to w ogóle nie jest w moim guście
[30.12.2008] 20:21
lokatorka
oglądałam kiedyś pewien horror i nie znam jego tytułu a chciałbym go jeszcze raz oglądnąć,akcja toczy się w dużym starym domu, jest zorganizowana impreza, wybrani goście zostają nieświadomie odurzeni narkotykami przez co maja dziwne wizje i są po kolei zabijani, na końcu filmu "trzeźwieją" już w trumnach. czy kto wie o jaki film chodzi???proszę o tytuł, byłabym bardzo wdzięczna, pozdrawiam
[31.12.2008] 10:23
Buffy1977
Lokatorka przykro mi ale nie mam pojęcia co to za film Nie oglądałam go ale wydaje sie fajny. Jak zdobędziesz tytuł to napisz. Pozdrówka
[01.01.2009] 11:39
Buffy1977
Mam pytanko. Czy ktoś oglądał "Autostopowicz" nową wersję i "Dzikie Żądze 2"? Wiem, że to nie horrory, ale mam zamiar to obejrzeć to grają tam fajne aktorki. Jednak chciałabym wiedzieć, czego spodziewać się po tych filmach. Jeśli ktoś oglądał to czekam na odpowiedź
[03.01.2009] 16:23
Buffy1977
Coś ostatnio temat się nie klei Co wy wszyscy usnęliście? To może ktoś rzuci jakiś nowy temat?
[03.01.2009] 16:35
Buffy1977
Czy ktoś z was ogląda serial "Buffy - postrach wampirów"? Jeśli tak to z chęcią popiszę z kimś, komu się podoba. Czekam też na odpowiedź fanów Sarah Michelle Gellar
[14.01.2009] 06:26
Marianna- Leatherface_Kruger_H
Tutaj macie czat o horrorach i mozecie pytac o tytuly filmow: http://www.polchat.pl/chat.php?_room=horror
[13.02.2009] 20:12
kluska.28
jolie_ona (08.09.15 21:48):
mam pytanko chociaż pewnie nie zostanie mi udzielona odpowiedź bo wiem naprawde niewiele. czy ktos moze jaki to film: pamietam że jest to jakby horror, tego złego gra tam mężczyzna z dlugimi blond włosami, są tam jakieś magiczne kamienie../ akcja z kamieniami toczy sie w lesie, film jest stary tzn napewno z początku lat 90 a chyba i starszy. jaby ktos mial pomysl co to moze byc za film lub widzial cos podobnego to niech pisze
Myśle że opisujesz Warlocka(Czarnoksiężnik) 3 część.według mnie najlepsza jest jedynka.
[13.02.2009] 20:26
kluska.28
Ale się nudno zrobiło>dyskusja była nawet ciekawa,,,była,,,,coś jak nażarło się i zdechło........
Mam problem i byłoby fajnie jakby ktoś pomógł.Pamiętam film z dzieciństwa(odwieczny problem)do tej pory myślałam że jest to jakaś część :żywych trupów: ale teraz po latach szukania w tej kategorii zaczynam wątpić,więc to co pamiętam - nastolatek dostaje fuchę w domu pogrzebowym,oczywiście na nocki,w między czasie grupa jego ziomów z klasy,którzy na marginesie niezbyt za nim przepadają,mają wypadek samochodowy i oczywiście ich zwłoki trafiają do wyżej wymienionego przybytku rozkoszy,oczywiście w tym samym czasie(chyba)jest burza i jakiś zbłąkany piorun trafia w budynek tegoż domu,piorun jakimś sposobem dostaje się do zamrażarek i w cudny sposób ożywia co niektórych,dalej nic nie pamiętam....ale szukam tego filmu już od lat,błagam niech ktoś się zainteresuje.
[02.05.2009] 15:34
fanek
jak na razie to nikt z was nie wymienił prawie żadnego dobrego horroru no z wyjątkiem starej wersji amitivile czy ducha a co z takimi jak lunatycy na podstawie kinga? Stukostrachy? to były dopiero filmy
[02.05.2009] 15:37
fanek
Buffy1977 (08.12.30 11:13):
\\\"Teksańska masakra piłą mechaniczną\\\" to najlepszy horror. A propos tylko niektóre rzeczy były na faktach (pomysł mordercy był trochę zaczerpnięty z postaci seryjnego mordercy Eda Geina) resztę zmyślili filmowcy ale wciskali kit że to wszystko prawda żeby film lepiej sie sprzedawał. Mimo to i tak to super film i szczerze polecam

to nie horror!!!
W prawdziwym już zapomnianym horrorze nie ma krwi i bezsensownych scen jest za to napięcie i klimat a teksańska masakra to szmira jakich mało
[02.05.2009] 21:01
dufhu
witam,
dręczy mnie tytuł horroru, którego sobie nie mogę przypomnieć: pamiętam tylko ostatnią scenę filmu: bohaterka prawdopodobnie ze szpitalnego łóżka zostaje porwana przez pokaczne istoty wychodzące z mroku, pojawia się mężczyzn, który ze zdziwieniem zaczyna jej szukac, gdyż wyjście z pokoju było niemożliwe, otwiea szafę i widzi tylko pouszający się wieszak, bohaterka zostaje uwięziona w moku po drugiej strony szafy, otoczona przez potwory-odrażające pokraki, które boją się światła; ona widzi szukającego ją mężczyzne, kzyczy i póbuje się wydostać, on nie dostzega, ze dziewczyna jest po drugiej stonie moku i patrzy z rozpaczą jak on zamyka szafę, wciąż jej nie widząc.

gdyby ktoś mógłby podać mi tytuł filmu, będę badzo wdzięczny za pomoc, niestety z filmu nic więcej nie pamiętam
[02.05.2009] 21:15
valdeq
ten film o ktory pytasz to \"oni\"
[02.05.2009] 22:07
dufhu
valdeq (09.05.02 21:15):
ten film o ktory pytasz to \\\"oni\\\"

wielkie dzięki valdeq,to ten film, o który mi chodziło
pozdawiam
[07.05.2009] 21:06
zakora
witam!

czy może kojarzycie horror, w którym jest taka scena: mała dziewczynka ( mogła mieć 7 do 12 lat) dźga nożyczkami kobietę ( może matkę I don`t remember) no i filmik ten oglądałam około 20 lat temu;
aha idruga scena: chyba dziewczynka na wózku w jakimś ciemnym pokoju, też jakiś horror..może to ten sam?
nie pamiętam innych szczegółów, te sceny zapamiętałam mając jakieś 4 lata, ukradkiem oglądałam jak rodzice nie widzieli
[09.06.2009] 20:49
chii
A moją obsesją jest teksańska masakra piłą mechaniczną ;> i sądzę, że pierwsza część jest znacznie lepsza, ale to ta druga na faktach -_-
Tak czy tak, uwielbiam takie krwawe filmy, a dodając, że to się naprawdę działo ;o ten film zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jest bardzo świetnie wykonany, a nie amatorsko
Kolejny krwawy film + z erotyką oczywiście XD to hostel i też stwierdzam, że jedynka jest także lepsza niż dwójka ) (ale w dwójce strasznie podoba mi się scena gdzie gra klasyczna muzyka, zapalone są świece, przygotowana kolacja, a facet facetowi odkrajał kawał mięsa z nogi i zasiada przy tym stoliku *__* )
może przez to, że w pierwszej części aktorzy nie grali mi na nerwach przez swój brak rozumu... ? hehe
oooo a 1408! Film z wyobraźnią, jedyny w swoim rodzaju.
I am Legend... *__*
Exorcism of Emily Rose,
Wrong turn
Hills Have Eyes ten film jest kopią powyższego, ale i tak go lubię, ma ładne zakończenie!!!!
Captivity
Bone Dry wiem, jest baaardzo nudny, ale ma to coś XP
na początku oglądałam go bez żadnych emocji, ale potem się wzruszyłam końcem ^^' ten film przekazał to, że nie znając wszystkich faktów nie możemy oceniać, a ja tak naubliżałam temu sadyście XD a okazało się, że po prostu jak z tym przysłowiem 'oko za oko ząb za ząb' ;> i słusznie zrobił w tej sprawie...
Blair Witch Project oh oh! ja chcę jeszcze raz!!! trzeba mieć wyobraźnię by obejrzeć ten film ale jest no no śmiem twierdzić ciekawy, a podobnież prawdziwy...? i pewnie taki jest xD
Silent Hill, nie wiem czy mam to określić jako horror czy fantasty, ale jest fajny miałam wrażenie, że tą małą dziewczynką jestem ja i spaliła mnie moja wychowawczyni XD bo to wstrętna kobieta!
under ice, psychologiczny thriller ale ten mały dzieciak mnie strasznie drażnił :/ wstręty jak moja wychowawczyni...
perfume - the story of murderer - yyyy, hmmm no kilka razy obejrzałam, nie zachwycił mnie, ale jednak oglądałam xD
demon -the true story of na faktach i dlatego też mi się podobało
House of Wax,
Boogeyman
i to chyba tyle
pozdrawiam wszystkich
niech zuo będzie z wami!
a horrory oglądajcie tyle ile wlezie! za dnia i za nocy XD
(przepraszam, odwala mi, wiem -_-)
rozpisałam się cholernie, a same bzdury XDXDXD co w moim wykonaniu łatwiejsze być nie mogło.
[09.06.2009] 20:55
chii
przypomniałam sobie jeszcze o kredo i cheat fear
[12.06.2009] 21:04
werita
Dla mnie najlepsze horrory to
Ring 1 i Ring 2
Hostel 1
Droga bez powrotu
Martwy krzyk
Pokój 1408
Dark Water
Dom na przeklętym wzgórzu
Smakosz
Oceon strachu - nie jest to horror ale jest troche stresu przy ogladaniu
28 dni po
Psychoza
[27.08.2009] 12:06
carina84
hey ludziska szukam tytułu takiego horroru przygodowego z grupką ludzi,ktorzy obudzili z przeszlosci wilkolaki,kobiety wampiry i frankensztajna.aby odeslac ich znowu do przeszlosci dziewica musiala przeczytac tekst z jakiejs ksiegi.no i jak to zrobila to powstala ogromna otchlan ktora wszystkie te potwory,wampirzyce i wilkolaka wciagnela spowrotem do przeszlosci.pamietam jeszcze z tego filmu ze te dzieciaki(natolatki)robily ze srebrnych lyzek naboje do pistoletu i kolki drewniane zeby zabic wampirzyce.pamietam jeszcze ze mala dziewczynka zaprzyjaznila sie z frankensztajnem i ze bardzo rozpaczala jak zostal wciagany przez otchlan.kurcze to film z dziecinstwa.szukam tytulu juz 3 dzien .bezskutecznie.jesli ktos kojarzy tytul to prosze napiszcie.
[29.09.2009] 13:08
mariusz81STD
Spróbuj film Warlock (Czarnoksiężnik) lub Warlock II / Armageddon.
Ten film najbardziej przychodzi mi do głowy.
Tego złego blondyna gra Julian Sands.
Pozdrawiam

jolie_ona (08.09.15 21:48):

[11.12.2009] 15:28
Czarnula2601
Jak dla mnie jesli chodzi o horror to ciekawym filmem są Lustra ang. "Mirrors" ostatnio ogladałam nawt dobre a pozatym "Lśnienie" jest niezłe z Nickolsonem, a póżniej to warte oglądnięcia są - "1408", "Rec" hiszpańska wersja, "Blair Witch Project", "The Thing" z 82r., "Egzorcysta" z 73r., "Shutter" japońska wersja, "Amityville", "Stygmaty", "Zombieland" - to raczej komedia a nie horror ale całkiem fajna , no i jeszcze "Paranormal Activity", "Świt żywych trupów", "Martwica Mózgu" (chore), "Pozwól mi wejść", "Drabina Jakubowa", "Co kryje prawda", "Pandorum", "Carrie", "Eden Like" (brutalne), "Opowieść o dwóch siostrach", "Linia życia", "Death Note" (cudowne anime, z @@@ista fabułą, strasznie wciaga), "Zejście" z 2009r. "Deliktana"
[20.12.2009] 11:30
igrys
Witam, a co z wszystkimi czesciami "SAW" pila?, ktorya czesc podobala sie Wam najbardziej?
[04.01.2010] 17:38
Molderca
Słuchajcie według mnie horror lśnienie nie jest taki zły ale nie najlepszy...
Myslę że powinniście oglądnąć horrory takie jak:

"Piła"I/II/II/IV/V

klasyk

W pamięci utkwił mi horror "Droga bez powrotu"

Fajnie sie zaczyna i wogule zakończenie też ma super...

Oglądnijcie sobie też horror "Smakosz" 1 i 2
Ujdą według mnie...

A co do tego horroru "DOM" to to jest pełna nazwa???

Doradzam wam jeszcze film pt. "Teoria zabijania"...

Ostatnio oglądałem... Na początku myślałem że będzie głupi ale jek mnie wciągnął...

Widzieliście "oszukać przeznaczenie 3"????

2 i 1 jest stara i nudna a 4 to ino dupcą babe... Wogóle nie podobna jest 4 do 3...

Ej skond ściągnąć filmy:

DOM
Evil Dead 1 i 2

1 «   7 8 9 10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat