o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Samotni

1 «   242 243 244 245 Strony tematu:
[02.01.2020] 10:06
zdecydowanie
Wiktoria-napalona (20.01.2020.01 18:17):
Hej Jestem wolną i samotną dziewczyną, daleko od domu i potrzebuję faceta do zaspokojenia moich potrzeb seksualnych. Interesują mnie realne oferty, na głupie komentarze nie odpowiadam. Jeśli tutaj nie odpisuję to znajdziesz mnie też na portalach randkowych zawartych na stronie:
***www.sex4free.online *** pod nickiem "Sabinaice19"
odpowiadaj
Ty dziwko spadaj stąd i nie odpowiadaj!
[02.01.2020] 20:25
wikaa19xx
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***www.napalona-nastolatka.pl *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
[02.01.2020] 21:16
a te
kur/wiszcza zrobiły sobie z forum agencje towarzyską i jak widać nikt tam na nie poleciał {beksa] To idźcie sobie pod latarnię, tam jest pełno tanich amatorów na wasze sflaczałe już cielska
[03.01.2020] 23:13
Studentka szuka kochanka
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://sexanons.eu/monia25
[04.01.2020] 12:18
baju baju
Studentka szuka kochanka (20.01.2020.03 23:13):
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://sexanons.eu/monia25

szukasz sponsora dziweczko, a nie kochanka za friko, bo takich to masz wokół siebie studentów, młodych i bezinteresownych
[26.02.2020] 10:19
[12.01.2020] 21:35
Wiktoria19x
Szukasz laski, która lubi i umie dogodzić facetowi ustami? Marzy Ci się szybki lodzik w aucie?
Zarejestruj się na portalu poniżej, a przekonasz się że się że to mozliwewww.zarandkowani.pl
[12.01.2020] 21:39
RyszardFrankowski
Cześć, jeśli chcesz, możesz dołączyć do naszego Fanpage, gdzie skutecznie zarabiamy dzięki platformom inwestycyjnym. Posiadamy duże doświadczenie oraz osoby którym pomogliśmy postawić pierwsze kroki zarabiają duże sumy pracując w domu * www.system-zarabiania.pl
[13.01.2020] 23:00
a kurestwo
już nie wie, gdzie się ma ogłaszać więc włazi nawet tutaj. Takie kurrwiszony myślą, że jeśli ktoś jest samotny, to jest spragniony dziwki. Bo ja jestem samotny, ale płatne dziwki mnie nie interesują
[14.01.2020] 16:11
23lat kamil szuka geja
szukam zadbanego gaya do stałego związku
Kamil, lat 23, 180cm, zadaby brunet
napisz do mnie na portalu randkowym: http://gayrandka.pl
mój nik kamilo23
ps. na portalu mam kilka nagich i nowych fotek wykonanych wczoraj, musisz mieć konto vip/premium aby je zobaczyć, abym wiedział że jesteś wartościowym facetem który chce 100% sie spotkać. czekam na kontak od ciebie.ps. pisz o każdej godzinie
mogę również się wprowadzić do kogoś lub razem wynająć mieszkanie,hotel
[20.01.2020] 17:48
Ramond
Znalazłem dobre recenzje na temat singli akademickich, czy to dobry serwis randkowy?
Znalazłem to na https://www.lovino.pl , kiedy szukałem opinii na temat randek. Istnieje wiele recenzji, ale ta zajmuje wysokie miejsce. Czy ktoś tego próbował?
[27.01.2020] 21:03
Samotny...
Ramond (20.01.2020.20 17:48):
Znalazłem dobre recenzje na temat singli akademickich, czy to dobry serwis randkowy?
Znalazłem to na https://www.lovino.pl , kiedy szukałem opinii na temat randek. Istnieje wiele recenzji, ale ta zajmuje wysokie miejsce. Czy ktoś tego próbował?

Ja nie wierzę w te randki internetowe, bo nie raz i nie dwa się rozczarowałem. N ie warto zaprzątać sobie głowy, bo to jedna blaga
[28.01.2020] 16:10
Marta29
A ja wierzę bo tutaj znalazłam faceta i sporo osób jest z realnymi profilami.Opcja premium jest jak wszędzie praktycznie, ale jeśli kogoś stać to polecam
http://www.dating18.com.pl/
[28.01.2020] 18:28
panipan30
znajdzie sie jakas koleżanka z Krakowa ktora nie ma palnow i ponyslow na wieczór a chcialaby milo spedzic czas?
[29.01.2020] 19:26
Wiczka20
Szukam kochanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***www.napalona-nastolatka.pl *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
[29.01.2020] 20:23
już nie masz
Wiczka20 (20.01.2020.29 19:26):
Szukam kochanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***www.napalona-nastolatka.pl *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam

gdzie kurwiszonie kusić swoja piczką? Idź do agencji towarzyskiej, bo tam twoje miejsce
[31.01.2020] 14:49
zarób 22.000zł miesiecznie
Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie - Crypto Profit to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 4 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Crypto Profit.
Crypto Profit nowość na Polskim rynku od 2019
Platforma Crypto Profit dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno.
Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy.
Sprawdź wszystkie opinie na stronie: http://systemzarabiania.pl
Crypto Profit obecnie posiada najlepsze Opinie !
Jak sam już pewnie zauważyłeś Crypto Profit posiada w sieci najlepsze opinie! Nie ma o tej aplikacji hejtu ani złych opinii. Osoby, które inwestują po prostu robią swoje i nie potrzebują krytykować !
Zarabianie z Crypto Profit jest bardzo proste!
Wchodzisz na stronę: http://systemzarabiania.pl
Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz inwestowanie minimum.
Po chwili i tak skontaktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: http://systemzarabiania.pl
[02.02.2020] 19:05
samotny misiek
Już nawet nie pamiętam od kiedy jestem samotny. Chyba od zawsxze, bo chociaż raz byłem żonaty to szybko się rozwiedliśmy, bo nie umieliśmy się dogadać
Od tamtego czasu dysponuję swoja osobą, tak jak mi się podoba do niczego nie muszę się zmuszać i jest mi z tym dobrze
Wiele osób mi zarzuca mi wygodnictwo. I chyba to prawda bo do niczgeo nie muszę się zmuszać. Widać takie jest moje przeznaczenie ale dobrze mi jest z tym i basta
[04.02.2020] 20:17
Anka z Poznania
witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentówwww.blovly.pl , po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest zainteresowany to polecam:www.blovly.pl
[04.02.2020] 21:47
Alicja.
samotny misiek (20.02.2020.02 19:05):
Już nawet nie pamiętam od kiedy jestem samotny. Chyba od zawsxze, bo chociaż raz byłem żonaty to szybko się rozwiedliśmy, bo nie umieliśmy się dogadać
Od tamtego czasu dysponuję swoja osobą, tak jak mi się podoba do niczego nie muszę się zmuszać i jest mi z tym dobrze
Wiele osób mi zarzuca mi wygodnictwo. I chyba to prawda bo do niczgeo nie muszę się zmuszać. Widać takie jest moje przeznaczenie ale dobrze mi jest z tym i basta

Skoro dobrze Ci jest ze swoją samotnością - to Twoja sprawa. Jeśli dobrze Ci jest ze swoim kawalerstwem, to dobrze Ale lata mijają, będziesz sie starzeć, dziwaczeć, jak to stary kawaler i pewnego dnia obudzisz się z ręką w nocniku Nie będzie komu /w razie choroby/ zatroszczyć się o Ciebie, podać szklankę herbaty/ i wtedy możę coś "zrozumiesz" A zrozumiesz, że coś jednak w życiu przegapiłeś, a to znaczy, że... Włącz już teraz wyobraźnię, a wszystko zobaczysz, jak na dłoni
[07.02.2020] 23:57
wiktoria19xx
Szukam kochanka na sex spotkania.. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***www.napalona-nastolatka.pl *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
[08.02.2020] 05:41
samotna2245
https://imig.es/c/DMWHAtF
[12.02.2020] 21:04
olek922
Oferta kredytowa oraz pożyczkowa serdecznie zapraszam
mój numer telefonu to 668 810 547
[12.02.2020] 23:13
A jednak
Samotność jest wstrętna! A zwłaszcza wtedy, kiedy nasza druga połówka odejdzie z tego świata i kiedy ma się już te "swoje" lata Człowieka wtedy złości wszystko, bo już nic nie jest takie samo Człowiek zadaje sobie pytanie - po co w ogóle się żyje? Po to żeby umrzeć? Ale póki co, trzeba dalej męczyć się samemu i czekać wiadomo na co...
[13.02.2020] 15:47
Portale Randkowe Online
Osobom samotnym gorąco polecamy zajrzeć na stronę https://portale-randkowe.online
Specjalnie dla osób poszukujących swojej drugiej połówki w sieci zebraliśmy najlepsze serwisy randkowe w jednym miejscu!
[14.02.2020] 16:52
wiktoria19xx
Szukam kochanka na sex spotkania.. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***www.napalona-nastolatka.pl *** i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
[14.02.2020] 19:49
Płatne ankiety!
Panel badawczy szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet.
Dorabiaj w łatwy sposób na wypełnianiu ankiet!
Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy.Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!
Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.www.opinie-rejestracja.pl
[15.02.2020] 16:53
Olek9222
Udzielam lichwy. Dam też pracę zdalną w postaci reklamowania lichwy na forach. 668 810 547
[18.02.2020] 18:07
Anusia024
witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentó wwww.blovly.pl , po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. 1 paragon=1 szansa, polecam:www.blovly.pl
[18.02.2020] 20:11
a pocałuj
Anusia024 (20.02.2020.18 18:07):
witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentó wwww.blovly.pl , po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. 1 paragon=1 szansa, polecam:www.blovly.pl

ty mnie gdzieś z tą swoją idiotyczna reklamą
[21.02.2020] 19:05
tak polecacie
portale randkowe dla samotnych, ale to bujda do kwadratu. Tam jest wielkie ryzyko, bo przeważnie siedzą tam oszuści, zwłaszcza młodzi mężczyźni i kobiety. Rzadko się zdarza, może raz na 100 anonsów, żeby ktoś trafił na uczciwego, lub uczciwą kobietę. To już są zdecydowanie lepsze biura matrymonialne, bo tam jednak trzeba osobiście się zgłosić i bardziej można być pewnym, iż trafi się na uczciwą osobę.

1 «   242 243 244 245 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat