o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Aborcja

[10.06.2005] 19:30
Wampi_23
Poszukuje kogoś kto ma kontakty z lekarzami ginekologami,ktorzy mogliby wypisac tabletki wywołujące poronienie.Bardzo pilne!!!
[11.05.2007] 22:26
lalka905699706
czyli poszukujesz zabójcy swojego dziecka gratuluję, właśnie wypisałaś wyrok na swojego synka lub córeczkę!!!
[12.05.2007] 01:21
aneta_p
Hmm, ok, róbcie co chcecie. Po śmierci sami będziecie mieli poważną rozmowę na ten temat nad zwłokami swoich dzieci.

A śmierć nie lubi czekać. Myślisz, że dożyjesz starości? Jutro możesz zginąć w wypadku samochodowym.
[12.05.2007] 11:45
anulka125
a co Ty jestes takim katem :| w temacie bylo zadane pytanie jak zdobyc tabletki poronne a Wy wyglaszacie swoja opinie. skoro nie wiecie jak odpowiedziec na pytanie tylko swoje przemyslenia piszecie, to moze osobny temat na to zalozcie ;/
[14.05.2007] 15:55
a coz to
umyj odbyt a nie strasz swoim brudnym tylkiem
[20.05.2019] 02:48
[14.05.2007] 19:47
jedyna rozsądna
a czy Ci co są za aborcją pomyśleli, że gdyby ich rodzice podjęli się aborcji, to teraz nie byli by na tym świecie a już napewno nie wygłaszali by mądrości że aborcja nie jest problemem każdego z nas?!
[14.05.2007] 23:16
anulka125
masz racje jest problemem kazdego z nas i rozumiem,ze mozna napisac to co sie mysli, tylko w jakis kulturalny sposob a nie tak jak niektorzy np przed Toba post.Ja uwazam,ze jak ktos chce usunac dziecko to tak czy siak to zrobi nielegalnie
[14.05.2007] 23:26
long_john
wez skop te qrew po brzuchu - powinno pomoc
[09.08.2007] 09:15
Mon1
anulka125 (07.05.12 11:45):
a co Ty jestes takim katem :| w temacie bylo zadane pytanie jak zdobyc tabletki poronne a Wy wyglaszacie swoja opinie. skoro nie wiecie jak odpowiedziec na pytanie tylko swoje przemyslenia piszecie, to moze osobny temat na to zalozcie ;/

Ciekawe co bys pomyslala gdyby autorka zapytala jak ma zabic dziecko ktore powiedzmy urodzila godzine temu? Tez bys ja bronila?

Ja jakos nie widze zadnej roznicy pomiedzy morderstwem plodu, czlowieka nie narodzonego a morderstwem czlowieka juz urodzonego!
[09.08.2007] 09:35
Evenia  evenia@tlen.pl
Wystarczy do gazety zajrzeć na ogłoszenia - GINEKOLOG : PEŁEN ZAKRES pisze tak dużymi literami, że aż po oczach daje. "..Bo we mnie jest sex co pali i niszczy
Dziesiątki juz serc wypalil do zgliszczy...
...Nikt nie wie że jest pod sexem i dusza
Więc o takim wciąż marzę co całość ogarnie...
...Takiemu ja oddam wśród łez
i dusze i sex..."

"Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, żebyśmy byli szczęśliwi." Benjamin Franklin
"W życiu piękne są tylko chwile...dlatego warto dla nich żyć "
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz." Anthony de Mello
"Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy." Anthony de Mello
[09.08.2007] 10:24
lolalo
najlepsze jest w tym wszystkim to, ze policja co raz zamyka jakiegos ginekologa za nielegalne aborcje i namierza jego klientki, a on wychodzi z wiezienia po kilku miesiacach i wraca do roboty.
[07.05.2019] 17:39
kASIA54545
Witam, ja posiadam zestaw z women on web, okazał się zbędny. chętnie odsprzedam jeśli ktoś jest z województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego najlepiej okolice suwałki,augustowa,sejn zapraszam do kontaktu wolałabym przekazać przesyłkę osobiście mam potwierdzenie wpłaty maile z fundacją i inne dokumenty.pozdrawiam mój mail: kasia.przestrzelska@op.pl
[07.05.2019] 19:48
w dupie z twoim zestawem
i z tobą. Nikt nie będzie nabijać ci kabzy za badziewie nieznanego pochodzenia!

» Odpowiedz na ten temat