o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

kto dla Was jest najlepszym kapitanem ze Star Trek?

[29.05.2005] 17:26
mx-3
Hallo!Kto dla Was jest najlepszym kapitanem ze Star Trek?
Mojim zdaniem to J.L. Picard co sadzicie?
[29.05.2005] 20:30
Smoczyczka
ustalmy spośród kogo wybieramy w porzadku chronologicznym są to:
W.Shatner jako J.T.Kirk (TOS)
P.Steward jako J.L.Picard (TNG)
K.Mulgrew jako K.Janeway (Voyager)
A.Brooks jako B.Sisko(DS9)
S.Bacula jako J.Archer (Enterprise)
hmm samo Enterprise jest do kitu a Bacula wygląda ciągle jakby właśnie połknął rozjechaną żabe - zdecydowanie ostatnie miejsce
DS9 było fajne, ale nie miało w sobie tego czegoś, co daje posiadanie statku kosmicznego ogółem nie potrafiło mnie jakoś wciągnąć a Brooks był porządny ale też nie stworzył jakiejś wybitnej postaci - przedostatnie miejsce
No i teraz mam problem...bo cała trójka Shatner, Steward i Melgrew stworzyła fest kreacje, kazdy z tych kapitanów mial w sobie cos wyjątkowego. Shatner byl łobuz i kowboj, Picard autorytatywny, Janeway swojska baba w zelaznych gatkach...swoją drogą każda z tych postaci odzwierciedlała pogląd swojej ery na czlowieka u steru , moze dlatego wymoczkowaty Bacula jest denny a Brooks bezplciowy...ale miejsca trza przydzielić
1. - Steward/Picard
2. - Melgrew/Janeway
3. - Shatner/Kirk
4. - Brooks/Sisko
5. - Bacula/archer
no i można sie ogólnie pobawić w porównywanie odpowiadających sobie innych postaci
ulubiony \"Pierwszy\", najlepszy doktor, najnudniejszy czlonek stałej grupy, najbardziej badziweiasty alien jaki sie pojawił itd itp

Nawet jeśli mówimy dokładnie to, co myślimy, to i tak, to co mówimy, nie wyraża dokładnie naszych myśli.
[29.05.2005] 23:18
Koper
Zgadzam się Smo, że ta trójka była najlepsza, choć... pozostałych zanadto nie znam prawdę mówiąc. Steward chyba jest najlepszym aktorem z nich wszystkich i chyba stworzył najciekawszą kreację, choć większym sentymentem darzę Kirka (to byłą paczka: Kirk-Spock-dr McCoy ).

Co do innych postaci, to generalnie Spock rządzi!

Z doktorów najlepszy był ten hologramowy z Voyagera, a najgorsza ta kobieta z Picardowego Enterprise (tzn. ze Star Trek: The New Generation ). Wogóle tamta obsada mnie trochę irytowała. Ta lekarka, jakieś babsko o zdolnościach parapsychicznych jeszcze było chyba, ten dzieciak, przygłupi android i ślepy murzyn. Kogo oni, k...a w kosmos wysyłają? To ma być duma ludzkości?

TO JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!
Promocja! Tylko 1,99 PLN od każdego posta!
[30.05.2005] 01:22
mx-3
Wau dzieki za odpowiedzi tem sam temat mialem z mojim wojkiem ktory jest fanem
star treku od lat no i ja nie "tak bardzo" jestem w temacie chetnie ogladam ta serie
u nas powtarzaja akurat enterprise z Picard - no teraz mam troche odpowiedzie na
nastepna "round" z mojim Star Trek wojkiem!
[30.05.2005] 11:56
Koper
To było po klingońsku, czy po wolkańsku?

TO JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!
Promocja! Tylko 1,99 PLN od każdego posta!
[21.02.2020] 12:41
[30.05.2005] 20:22
mx-3
No mysle ze mieszanka z obow jezykow
nie mieszkam jusz dosyc dlugo w niemczech ale jest czasami trudno pisac
prawidlowo!
[31.05.2005] 00:38
Smoczyczka
mx jesli tak mało wiesz to nie radze ci dyskutowac z wojem bo wyjdziesz na krety...ten tego klingona znaczy sie

Nawet jeśli mówimy dokładnie to, co myślimy, to i tak, to co mówimy, nie wyraża dokładnie naszych myśli.
[31.05.2005] 08:43
Apoxymat
Już od dawna nie śledzę Treków i pamiętam tylko Kirka i Picarda. Pozostałych nawet nie za bardzo kojarzę.:0 Stawiam na Picarda przed Kirkiem.

[31.05.2005] 08:46
Aproxymat
To byłem ja. Aproxymat.

Uwielbiam Anulę!
Wszystkie odpowiedzi są błędne
[17.08.2005] 13:43
Raziel
Skąd ty żeś ten topic wygrzebał robert? Na oczy go nie widziałem! Dla mnie jest tak:
1. Picard
2. Janeway
3. Kirk
4. Archer
5. Sisko. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[17.08.2005] 13:59
Raziel
Jak widać mi się najmniej z kapitanów podobał, co nie znaczy, że był zły. Wręcz przeciwnie bardzo mi się podobał, tyle że inni, moim zdaniem, byli lepsi. Poza tym DS9 znam chyba najmniej ze wszystkich Trekkowych seriali. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[17.08.2005] 14:04
Raziel
Tak? Nie wiedziałem. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[17.08.2005] 14:10
Raziel
Hmmm... Więc to dowód, że ludziom się rzeczywiście nie podobał. Ja tam jakoś specjalnie na niego nie narzekam. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[18.08.2005] 18:24
Koper
"Enterprise" to jest to ze Stewartem czy "New Generation" jest ze Stewartem, bo ja się już gubię w tym wszystkim.
- Co robi polski kibic, gdy reprezentacja Pawła Janasa zdobywa Mistrzostwo Świata?
- Wyłącza Playstation i idzie spać.
[18.08.2005] 18:26
Raziel
Ze Stewartem jest oczywiście TNG. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[18.08.2005] 18:28
Koper
To z kim w takim razie jest Enterprise ??

TNG ma ch...ą załogę: banda kalek i dziwadeł.
- Co robi polski kibic, gdy reprezentacja Pawła Janasa zdobywa Mistrzostwo Świata?
[18.08.2005] 18:37
Raziel
Oj Koper... Zaczynasz naskakiwać na najlepszy Trekkowy serial... Nie podoba mi się to. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[18.08.2005] 18:38
Koper
? ! ?

W życiu tego nie oglądałem...
[18.08.2005] 18:41
Koper
To się odnosiło do serii ST z Bakulą. Nie przypominam sobie bym coś takiego widział.

A ja maniakiem serialowym nie jestem. Większość seriali to shit, ST też jest daleki od doskonałości. Wolę kinowe produkcje.
[18.08.2005] 18:43
Raziel
To podaj tytuł najlepszego (wdług ciebie) serialu s-f, skoro nie przepadasz za ST. Wczoraj byliśmy posłuszni królom i chyliliśmy nasze szyje przed imperatorami, lecz dziś klękamy tylko przed prawdą.
[18.08.2005] 18:48
Koper
"Kaczor Dodgers"

A mówiłem, że nie przepadam za serialami...
[05.04.2008] 22:18
mkuimk
Odświeżając stary temat:
Dla mnie numerem jeden jest Picard, drugie miejsce zajmuje Janeway (ale do sezonu 3 Voyagera, później to już z niej tylko miękkie kluchy zostały). Trzecie medalowe miejsce uzyskuje kapitan Spock (i tu się nie pomyliłem). Nimoy (vel Spock) Został awansowany i można go było zobaczyć w tej roli w którymś z pełnometrażowych filmów

Co do lekarzy:
1. Remis McCoy i Holodoktor z Voyagera (i znów do 3 sezonu...)
3. Z całą pewnością doktor Bashir.

Pierwsi oficerowie:
1. Spock, Spock i jeszcze raz Spock.
2. Major Kira- jak jej nie kochać
3. William Riker (choć w niektórych odcinkach jak na przykład w Best of Both Worlds może startować na miejsce pierwsze).

No i oczywiście bajbardziej irytujące postacie:
Zaczne od końca:
3. Wesley Crusher- po co ulicha komu wykwalifikowani oficerowie- wystrczy zgraja Wesley'ów i problem z głowy. Gwiezdna Flota zawojowałaby Borg...
2. Quark- nie znoszę Ferengi!
1. Neelix- bardziej denerwującego gościa żaden kwadrant nie widział!
[24.08.2008] 00:23
Jablonka
Shatner/Kirk najlepszy a wogole to Spock(Nimoy) RULLZZZ i rzadzi a McCoy do uzupelnienia i juz jest pieknie
[26.09.2008] 17:29
dave84
Kirk! zapraszam:
http://www.kino-azja.pl
[01.02.2009] 22:38
piksel
A dla mnie najlepszym kapitanem Star Treka jest kapitan Archer/Bacula ze Star Trek Enterprise a potem Picard/Steward
[03.02.2009] 02:32
ineluki_b
oczywiscie ze Picard Sine Qua Non
[25.05.2010] 11:17
fan star trek
to może data gwiezdna wszystkich seriali i filmów? ktoś zna je wszystkie?
[02.01.2011] 21:19
beble
Zostaniecie zasymilowani, opór jest daremny
[07.01.2011] 17:49
marasbone
Moim zdaniem najlepszym kapitanem jest C. Janeway. Miała najtrudniejszą sytuację z wszystkich kapitanów, z której genialnie wybrnęła, wykiwała Borga i gatunek 8472
[10.01.2011] 03:27
Student_Szymon
tylko janeway Liga poparcia królewny Celiny
* * *
http://www.youtube.com/watch?v=Eo_drOZjEgA
* * *
f108 forumelowy lans 108%
http://forum.o2.pl/forum.php?id_f=108
[08.01.2020] 18:14
Malwa2311
Polecam stronę z najnowszymi mp3 do pobrania http://www.mp3on.pl

» Odpowiedz na ten temat