o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Pomoc w pozyskaniu kredytu i pożyczek

1 2 3
[28.11.2013] 00:59
Milia
Nie kojarzę. Raczej chyba bym wolała coś sprawdzonego. Jakąś firmę, którą znam od dawna nawet, jeśli nie korzystałam jak np. Open Finance.
[28.11.2013] 14:22
morela
A propos Open Finance, może ktoś polecić jakiegoś ich zaufanego doradcę we Wrocławiu? Dzięki!
[28.07.2014] 22:58
adelllll
Jeśli chodzi o szybkie pożyczki, to teraz mamy bardzo duży wybór na rynku, co nie oznacza, że trzeba brać pierwszą lepszą ofertę, ja ostatnio zdecydowałam się na pożyczkę w emamona.pl mniejsza firma, ale posiada odpowiednie certyfikaty więc nie bałam się o mój kredyt.
[05.08.2014] 21:05
adelllll
póki co jak dla mnie to emamona wydaje się wiarygodna więc najprawdopodobniej wezmę pożyczkę u nich.
[18.08.2014] 16:53
NataliaLLLLL
Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Zaimo.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz: http://ho.novem.pl/SHPnN Pieniądze miałam na koncie w ciągu kilku minut.
[23.05.2018] 07:28
[18.08.2014] 18:12
credit24h
Nagły brak gotówki ? Potrzebujesz pilnie kasy na nie zaplanowane wydatki ?
ZAPRASZAM na stronę:
http://www.credit24h.pl
Kilkadziesiąt zawsze aktualnych ofert pożyczek pozabankowych (BEZ BIK i KRD), ofert kredytów oraz pożyczki prywatne. Wszystko w jednym miejscu. Wyszukiwarka i PORÓWNYWARKA ofert ONLINE !!!
Szybka procedura on-line, duża przyznawalność, dogodne warunki spłaty.
Oferty także dla osób zadłużonych, bez dochodu, bez zdolności kredytowej.
Oferty kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i innych - dla firm i osób prywatnych.
ZAPRASZAMY
[19.08.2014] 11:26
wola30
Ja wziaełam na lendon.pl i jestem zadowolona bardzo. nie dość, że formalności są zmniejszone do minimum to wniosek rozpatrzyli w 15 min! i zaraz dostałam sms o przyznaniu i pieniądze na konto.
[19.08.2014] 20:55
kommornicka8
Spróbowałabym na Waszym miejscu pożyczyć pieniążki na emamona.pl
Tutaj sami własnie też korzystamy i szczerze mówiąc naprawde jest to numer jeden jesli chodzi o szybkie i bezpieczne pożyczki.
[20.08.2014] 15:22
Marcelinka34
Jeśli ktoś szuka pomocy, kredytu dobrego to polecam http://pozabankowe24h.pl/
[01.09.2014] 16:35
Alu_sia
wola30 (14.08.2014.19 11:26):
Ja wziaełam na lendon.pl i jestem zadowolona bardzo. nie dość, że formalności są zmniejszone do minimum to wniosek rozpatrzyli w 15 min! i zaraz dostałam sms o przyznaniu i pieniądze na konto.

a jak się nie ma komórki to jak to wychodzi? można takie info dostać też na maila? faktycznie trwało to u ciebie 15 minut? zastanawiam się, jak oni tak szybko cię weryfikują... na pewno zaletą chwilówek jak Lendon jest to, że są tanie - chociażby dlatego, że nie ponoszą kosztów utrzymania placówek...
[18.09.2014] 17:21
Dropsik303
mi koleżanki z pracy też poleciły firmę Lendon ,
bo wszystko załatwia się szybko i przez internet.
A przy pierwszej pożyczce to odsetek firma nie
nalicza i spłaca się tyle ile pożycza, ale informacje
z wpłatą na konto to dostałam właśnie na telefon,
więc chyba innej możliwości nie ma.Pozdrawiam
[07.10.2014] 20:12
deeee
No ja sama czytając komentarze na temat lendon się skusiłam na pożyczkę. Rzeczywiście jest tak jak piszecie. Pierwsza za darmo. Już oddałam nawet. Myślałam że z tym nienaliczaniem odsetek to jakieś oszustwo, ale sie mile zaskoczyłam. Firma rzeczywiście uczciwa i szybko dostajesz decyzję.
[25.10.2014] 13:17
tamta
Brałam już pożyczkę w kliku miejscach. W Lendon właśnie ostatnim razem, bo nie mogłam akurat wyjść z domu. I jestem zadowolona muszę powiedzieć. Tak zachowawczo podchodzilam do załatwiania tego przez internet ale chyba się przekonałam o to dość wygodne. I wniosek o pożyczkę jest prosty i krótki. Fajnie.
[17.11.2014] 21:34
dżulja
oni teraz chyba mają takie promo że pierwsza pożyczka jest 0 zł. to chyba dobra opcja przed świętami. i fajnie że można takie rzeczy załatwiać przez neta! to się obecnie bardzo liczy
[21.05.2015] 07:06
credit home
Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowe finansowanie projektów na niskie stopy procentowej w wysokości 3%. Czy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego w naszej ofercie kredytu wynosi minimum 1.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się mnie dziś, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczka zostanie przelana na twoje konto. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany.
[08.06.2016] 09:00
Dawid32
Możesz śmiało zadzwonić i dowiedzieć się odnośnie kredytu pod zastaw w http://monerismachine.com
[27.08.2016] 23:36
ROBERT NIEMOELLER
Oferujemy pożyczki w wysokości 2% dla klientów inneed wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to osobiste pożyczki, pożyczki działalności, student pożyczki itp, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem: robertniemoeller33@gmail.com
[04.04.2017] 16:21
pawel545
Jak ostatnio potrzebowałem na szybko pożyczki to korzystałem z agencji Copik z Zabrza. Mają doświadczenie przy prywatnych pożyczkach nawet na sumy przekraczające 100 tyś złotych dość solidnie. Już nie pierwszy raz z tej agencji korzystam i jeszcze się nie zawiodłem. Szybka obsługa, uczciwe warunki.
[12.06.2017] 23:34
Olek9222
Witam
Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania wszystkich baz, także z komornikiem.
Bez dokumentów dochodowych. Obsługujemy całą Polskę.
Zadzwoń Proszę dzwonić lub pisać sms Olek 668 810 547
[13.06.2017] 11:48
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj!
[02.09.2017] 14:04
posle8
Krótkoterminowe pożyczki do 10 000 zł - https://vk.cc/73QRaW Udało mi się wszystko ładnie spłacić, oni też problemów nie robili, żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam
[16.03.2018] 01:36
Sara Thom
Cześć wszystkim, że jestem Sara Thom z Ohio USA, zmagałem się z szukaniem sposobu na uzyskanie pożyczki. Przeszukałem wiele firm i podczas tego procesu zostałem oszukany i potrzebowałem małej pożyczki w wysokości 4 000 USD, aby uregulować rachunki i zająć się moje dzieci, zamiast uzyskać pożyczkę, zostały oszukane przez różnych pożyczkodawców, dopóki nie przeczytałem w Internecie, jak ktoś dostał pożyczkę od pani Natalie, bojąc się kobiety, więc zdecydowałem się złożyć podanie, a ona zaskoczyła mnie, udzielając mi pożyczki, o którą się ubiegałem, więc skontaktuj się z nią teraz, jeśli potrzebujesz pomocy: (natalieruttgen@gmail.com)
[16.03.2018] 12:35
bosze, co za idiota

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat