o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

PODGLĄDANIE

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[07.03.2005] 11:14
anka.....
napiszcie prosze kogo podglądacie, gdzie podglądaliście, w jakich okolicznościach, co wtedy robiliście, mnie to bardzo podnieca....a was?
[29.12.2005] 01:19
safilo
cze...

również mnie to podnieca, zarowno podgladanie jak i bycie podgladanym

pozdrawiam
[29.12.2005] 08:52
kowalxx
Podgaladam moja dziewczyne jak to robi z wujkiem.
[29.12.2005] 15:12
uglj
Piszcie.
[29.12.2005] 17:33
fun88
ja niepodglądam mnie bardzo podnieca jak mnie podglądają lub oglądają nago raż nawet koledze otworzyłam drzwi w ręczniku ale dyskretnie go z siebie zrzuciłam. A po chwili już było walenie i lizanie.
[23.08.2019] 13:20
[03.01.2006] 15:03
olcha
Uprawiającym sex na łonie natury, czasem się masturbuje.
[03.01.2006] 19:16
ON_18
jalubie podgladac... ale bardzo lubie jak mnie ktos podladac... np w lesie.. jak sie mastrubuje
[04.01.2006] 01:23
olcha
Co do mojego nicku chce zaznaczyć że jestem mężczyzną W ciepłe dni wybieram się na taką polanke gdzie dochodzi do zbliżeń
[04.01.2006] 12:16
Obserwator..
Ja przez lornetkę fajną dupke naprzeciwko. Często chodzi całkiem lub półnago i nie zasłania wieczorkiem okien.
[06.01.2006] 13:33
Stefanio
Może odświeżymy temat, gdyż jest bardzo ciekawy.
Na pewno wielu mężczyzn może pochwalić się \"sukcesami\" w tej materii.
Pewnie także niektóre kobiety lubią podglądać i szukają możliwości.

Mieszkając w akademiku i korzystając z ko-edukacyjnej łazienki było wiele okazji do podglądania dziewczyn. Co za piękne czasy...

Opiszcie wasze przygody!
[07.01.2006] 18:06
brygdor
Mnie najbardziej podnieca widok kobiety lekarza w białym fertuchu ze stetoskopem na szyi. Nie mogę zapomnieć jak pierwszy raz podczas badania bilansowego miałem wtedy 15 lat nakazała opuszczenie spodenek w dół a sama zaczęła badanie moich narządów, zsunęła napletek, apóźniej dotykała moich jąder. To badanie i widok przepięknej pani doktor do tej pory mnie podnieca. Jestem bardzo ciekaw co was podnieca, amoże jest ktoś kto ma podobne odczucia. Pozdrawiam Brygdor brygdor
[09.01.2006] 07:47
Romulus
brygdor (06.01.07 18:06):
Mnie najbardziej podnieca widok kobiety lekarza w białym fertuchu ze stetoskopem na szyi. Nie mogę zapomnieć jak pierwszy raz podczas badania bilansowego miałem wtedy 15 lat nakazała opuszczenie spodenek w dół a sama zaczęła badanie moich narządów, zsunęła napletek, apóźniej dotykała moich jąder. To badanie i widok przepięknej pani doktor do tej pory mnie podnieca. Jestem bardzo ciekaw co was podnieca, amoże jest ktoś kto ma podobne odczucia. Pozdrawiam Brygdor

a co to ma wspólnego z tematem?!
temat nie brzmi: "co was podnieca?", tylko "kogo podglądacie?"
[09.01.2006] 15:06
Jola42
a mnie prawie codziennie
podgląda facet z sąsiedniego bloku
bardzo mnie to rajcuje
ale na początku trochę mnie wkurzało
[09.01.2006] 15:08
Jola42
rozbieram sie do naga i tak łażę po
mieszkaniu
a on stoi w oknie na waleta i
robi sobie łapką

kiedys jak on sie gapił to ja zrobiłam sobie dobrze...
[09.01.2006] 17:29
CFNM
Z okazji topicu warto o tym wspomnieć.

CFNM - to skrót od "clothed female, naked male" - i jak sama nazwa wskazuje, sprawa dotyczy sytuacji, w których ubrane kobiety korzystają z okazji, by nacieszyć oko i pooglądać sobie nagich facetów

Może przybierać to formę:
- podglądania (tak jak w topicu), ale też
- wspólnego przebywania w tak "odmiennych" strojach (np. na plaży),
- okolicznościowych imprez (np. imprezy inicjacyjne podobne do otrzęsin, męski striptiz na wieczorach panieńskich, etc.),
- niecodziennych wydarzeń (np. gdy chłopak musi się rozebrać przed lekarką lub pielęgniarką - jak w poście brygdora),
- itp.

Założenie - to przede wszystim ubaw dla kobiet. Są ubrane, czują się komfortowo i mają duży fun, gdy mogą sobie w tych okolicznościach - pojedyńczo lub z przyjaciółkami - bez skrępowania popatrzeć na szczegóły męskiej anatomii. Dużo kobiet to lubi, a te bardziej nieśmiałe w grupie stają się odważniejsze. Zawstydzenie mężczyzn (a czasem niekontrolowana erekcja) może być źródłem dodatkowej uciechy pań. W zupełnie skrajnych przypadkach kobiety wykorzystują swoją dominującą pozycję, aby upokorzyć stojącego przed nimi nagiego mężczyznę (staje się on przedmiotem drwin i wyjątkowo złośliwych żartów). Ale to ostatnie - to już ekstremum zahaczające o sado-maso!

CNMF pozostawia kobietom decyzję, kiedy chcą zobaczyć nagiego mężczyznę (nie mówimy więc o natrętnych rowerzystach w płaszczykach ), choć najczęściej jest jednak męską fantazją, mniej lub bardziej realizowaną w realu.

Chyba każdy miał takie doświadczenia, i to bynajmniej nie zamierzone.
Przykłady? Z życia wzięte:

* ciekawska dwudziestolatka, której twarz pojawia się w oknie, gdy na obozie bierzemy prysznic (zobaczyła za jednym razem ze 20 nagich facetów z przedziału wiekowego 13-30). Co ciekawsze: gdy widzi, że ją dostrzegamy, wcale nie odchodzi!

* atrakcyjna lekarka, która nagle każe opuścić splipki do kolan. Nie ma wyjścia! I nawet nie ma co liczyć na rewanż :-/

* energiczna instruktorka pływania, która nieoczekiwanie wpada do męskiej szatni, gdy jestem bez kąpielówek... Nie speszona mówi, żeby szybciej wychodzić na zajęcia!

* spontaniczna wakacyjna kąpiel z kumplami w jeziorze, gdy nieoczekiwanie na brzegu pojawiają się dwie plotkujące, na oko 30 lat, kobitki. Zorientowawszy się, że jesteśmy nadzy, siadają nieopodal brzegu i ani myślą odejść... (a ile, do cholery, można czekać w wodzie?! W końcu nie wytrzymaliśmy)...

* grupa dziewczyn w bikini przechadzających się po plaży nudystów. Trochę się rozglądają, komentują, wybucha salwa śmiechu, znów patrzą... Możnaby mnożyć...

Każda z tych sytuacji była irytująca, wywołująca najprawdziwsze zawstydzenie, ale i pozostawiająca jakiś, hmmmm..... smaczek
[10.01.2006] 20:21
Ad. CFNM
Ad. CFNM:

Przykładową sytuację CFNM, łączącą się z resztą z tematem podglądania, przedstawia poniższe zdjęcie:

http://public.fotki.com/marie80-4/beach_cfnm /corf08.html

Następne - Next >> - wydaje się jeszcze ciekawsze

Kobiety na zdjęciach nie wydają się być skrępowane sytuacją, czują się chyba dość komfortowo, a niewykluczone, że bardzo lubią występować w takiej roli. Zawsze jakieś uatrakcyjnienie czasu Zdjęcia pochodzą z (zagranicznego?) serwisu FOTKI, gdzie niejaka Marie z Francji - entuzjastka CFNM (co tylko potwierdza zainteresowanie kobiet) - umieściła całkiem sporo fotek prezentujących różne sytuacje. Niektóre są całkiem ciekawe

Można je obejrzeć z powyższej lokalizacji klikając na linki See also oraz Photo Albums. Drogie Panie, Panowie, lubicie takie sytuacje?
Czy odnajdujecie w nich coś ekscytującego?
[10.01.2006] 21:04
Ad. CFNM
Jakaś spacja się wkradła w ten link wyżej.

No to jeszcze kilka innych przykładów z albumu Marii:

Wspólna kąpiel w strojach opcjonalnych:
http://public.fotki.com/marie80/nude_with_fe male_friends/38550_hi.html

http://public.fotki.com/marie80/nude_with_fe male_friends/10.html
- czy to aby nie nieco nahalna ciekawość ?

Sytuacja na plaży:
http://public.fotki.com/Marie80/beach_cfnm/2 2_0.html

Happening? A może ten nieszczęśnik przegrał właśnie zakład?
http://public.fotki.com/Marie80/happening__s treaking/pzeoyk.html
- panie, jak widać, ledwo powstrzymują śmiech
[10.01.2006] 21:12
linki
Jakaś spacja się wkradła w ten link wyżej. Można wkleić adres do przeglądarki i ją usunąć.

No to jeszcze kilka innych przykładów z albumu Marii:

Wspólna kąpiel w strojach opcjonalnych:
http://public.fotki.com/marie80/nude_with_fe male_friends/38550_hi.html

http://public.fotki.com/marie80/nude_with_fe male_friends/10.html
- czy to aby nie nieco nahalna ciekawość ?

Sytuacja na plaży:
http://public.fotki.com/Marie80/beach_cfnm/2 2_0.html

Happening? A może ten nieszczęśnik przegrał właśnie zakład?
http://public.fotki.com/Marie80/happening__s treaking/pzeoyk.html
- panie, jak widać, ledwo powstrzymują śmiech
[11.01.2006] 21:57
linkownia
http://www.voyeurweb.com

POLECAM
[18.07.2008] 09:31
radek73
witam, siostra żony czesto podgląda mnie, sprawia mi to przyjemność jak kobiety patrzą sie kiedy jestem nagi.
[18.07.2008] 11:28
podgladacz  11122233344987@tlen.pl
jestem 19letnim chlopakiem

tez lubie podgladac np na basenie, w przebieralniach, na dzialkach, na plazy itp

jesli tez to lubisz pisz: voyeurist19@yahoo.com
[20.07.2008] 17:59
Edgar Peron
A czegoś takiego jak CMNF nie ma???
[22.07.2008] 13:55
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
Ja też to uwielbiam i odwrotnie

PS> Aniu, napisałaś coś na początki i gdzie się podziałaś? Odezwij się! kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM
[23.07.2008] 10:26
EWA112132312
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5479174 a jak skomentować zachowanie tych kobiet?
[23.07.2008] 11:06
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
EWA112132312 (08.07.23 10:26):
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5479174 a jak skomentować zachowanie tych kobiet?
Myślę, ze nie ma się czemu dziwić. Ja też tak mam, że lubie dyskretny exhibi. A ty Ewa? kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM
[06.11.2008] 12:44
Marcin_30_
Mam fajne doświadczenia w tej kwestii i to całkiem świeże - zeszły tydzień.
Siedziałem w piwnicy w bloku i czyściłem rower po błotnistej jesiennej wyprawie. Nagle usłyszałem zbliżająca się chichoczącą parę. Zgasiłem światło i przez dość duże dziury obserwowałem cicho co się dzieje. Moja piwnica ma taka śmieszną ażurową ścianę z cegieł ustawianych w taki sposób ze dużo widać.
W sąsiedniej piwnicy 18 letnia córka sąsiadów kochała się ze swoim facetem. Oj uwierzcie zadziałało to na mnie w sposób niesamowity!
widziałem i słyszałem prawie wszystko. Czułem się tak jakbym uczestniczył we wszystkim. Nawet zapachy do mnie dochodziły dzieliło nas około 3-4 metrów. Z tego co wywnioskowałem zeszli do piwnicy po jakiś karton do czegoś tam i ciemność piwnicy uruchomiła w nich potrzebę bliskości. Zaczęli od pocałunków potem on zaczął pieścić jej piersi, ona mówiła \"nie tutaj\" ale sama poddawała się w końcu po 3 minutach rżnęli się jak opętani. wszystko na stojąco. Pięknie głosy wydawali z siebie. Co chwila uważali na to co się dzieje dookoła, na szczęście było spokojnie i widziałem jak doszli najpierw on spuścił z siebie soczki, a potem paluszkami sprawił że sąsiadka oszalała. Od tamtej pory patrzę na nią inaczej
A ja jak poszli nie mogłem dojść do siebie.
Poszedłem do mieszkania i strzeliłem sobie ...tak tak niestety sam

Może jakaś fajna dziewczyna zechce ze mną popisać party2006@poczta.fm
[06.11.2008] 13:40
Kachahmm
Fajnie napisałeś o tej piwnicy aż miałam ciarki na plecach.
Gdybyś to Ty mnie akurat podglądał taka świadomość podniecałaby bardziej.
Napisałam emaila do Ciebie. Pa
[08.11.2008] 11:04
ivonna37
witam,podgladałam szwagra jak spal po nockach byl nagi i odkryty
a ja chodziłam do siostry niby rzeczy pożyczać , zawsze się na niego patrzyłam, podobało mi sie to, nieraz sama sobie po tym robilam, szkoda ze sie wyprowadzili i mieszkamy teraz oddzielnie,chociez nieraz miałam wrazenie ze to robi specjalnie i udaje ze śpi, bo prawie za każdym razem robil mu sie duzy, teraz nawet załuje ze nie podeszłam ktoregos razu i nie pobawilam sie nim a wtedy bym byla pewna czy chcial zebym go widziala czy poprostu tak lubial spac, pozdrawiam
[09.11.2008] 12:55
incubus7
miałem podobna historię jak ty ivona37,
po imprezie nocowały u mnie 2 koleżanki, w pokoju obok
rano jak usłyszałem że wstają, rozebrałem się do naga
i przykryłem częściowo ale to co istotne było odkryte,
po jakimś czasie jedna przyszła do pokoju , chciała zobaczyć czy śpię
leżałem z przymróżonymi oczyma, bardzo podniecony ze stojącą pałka
weszła chyba chciała coś powiedzieć , ale zaczęła się patrzeć
wyszła i wróciła z koleżanką

patrzyły się jakąś chwilę i wyszły
byłem tak podniecony że prawie bez dotyku eksplodowałem
potem jak niby nic zrobiłem im śniadanie
ale widziałem ze inaczej się zachowują.
potem z jedna z nich trochę bardziej się zbliżyłem i gadaliśmy o tym...
zapraszam na prywatne maile , mail w nicku
[09.11.2008] 14:35
Też tak..
Też tak miałem podobnie więc nie jesteście sami
[08.12.2008] 17:40
heej
hej

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat