o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Platformy wiertnicze

1 2 3   » 33 Strony tematu:
[30.01.2005] 19:53
Kanu
Ostatnio w necie coraz wiecej widze ofert pracy na platformach wiertniczych i coraz bardziej nad tym sie zastanawiam, choć nie wiem od czego zaczać Czy moze sie wypowiedziec ktos kto juz pracuje na platformie bądź jest już w zaawansowanym stadium załatwiania sobie takiej pracy?? Szczególnie interesuja mnie platformy na morzu północnym.
Dzięki i pozdrawiam.
Tomek
[30.04.2005] 12:29
yasql  isbaf@tlen.pl

tez szukam takiej mozliwosci
[08.05.2005] 07:28
skorpio
bardzo interesowałem się tym tematem w zeszłym roku i cały czas trafiałem tylko na oszustów i naciągaczy.
jeśli ktoś zna możliwość wyjazdu na platformę wiertniczą proszę o kontakt
[09.05.2005] 00:17
yasql  isbaf@tlen.pl

http://www.jobs-in-europe.net/oil.html wyglada na to ze na uczciwego nie trafimy pozostaje chyba pchac sie na wlasna reke
[12.05.2005] 22:44
olescu
jestescie naiwni i wogule nie wiecie gdzie szukac. ludzie którzy was oszukali tak samo jak wy chcą pracowac na platformach ale tez nie wiedza gdzie szukac ale przynajmniej sa na tyle bystrzy by was oszukac. nie rubcie z siebie mułów tylko zacznijcie od strony ambasady norweskiej i wogule przegladnijcie strony koncernów naftowych oczywiscie na stronach miedzynarodowych bo na polskich nic oprucz owych oszustów nie ma. na stronach koncernów sa zaproszenia do współpracy lub ogłoszenia.
pozatym pewnie sie napaliliscie na tą prace a tak naprawde nic z morzem w zyciu nie mnieliscie do czynienia tylko podnieciliscie sie zarobkami. nikt nie rozmawia z ludzmi którzy nie pracowali wczesniej w morzu i tymi którzy nie mają pojecia o kursach podstawawych marynarskich.
po tym co przeczytaliscie wiekszośc stwierdzi ze trafiłem w setno a wy poprostu jestescie jedna wielka pomyłką, ale ktos z was przejży te strony zrobi te kursy w najbliższej szkole morskiej lub innej instytucji i dojdzie do celu tak jak ja. pozdraiwam wszystkich nieudaczników.
PS. mi sie udało po 3 latach szukania.
[18.02.2019] 21:56
[17.05.2005] 13:44
Meteorr
Ludzie jakimi wy żyjecie złudzieniami obecnie studiuje na wydziale Wiertnictwa Nafty i Gazu w krakowie i cos mi na ten temamt wiadomo. Ludzie bez wyksztalcenia, doswiadczenia, i przedewszystkim specjalistycznych kursów i badań nie ma szans zeby sie dostac na platformy wiertnicze, przede wszystkim rekrutacje odbywaja sie przez polskie przedsiebiorstwa Naftowe, ktore szukaja tak jak wspomnialem SPECJALISTWÓW Z DOSWIADCZENIEM, A te wszystkie ogłoszenia przez jakiegos "Henia Naciagacza" w Gazecie typu wyborcza to jest smiech na sali, Nie biezcie sie na wet za to bo to Oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!
[17.05.2005] 13:52
Kanurwa
OLESCU dziekuje ci z atak dosadne okreslenie ludzi poszukujacych pracy, widac plynie w tobie niebieska krew ze traktujesz nas z gory :/ Na pewno masz racje zreszta nie tylko ty a swoja droga domyslilem sie ze sparawa nie jest taka łatwa jak sie to pisze. Dlatego wlasnie chcialem stworzyc FORUM dla ludzi ktorzy zainteresowani sa tego typu praca co nalezy zrobic/miec by prace dostac i wymieniac poglady z ludźmi ktorzy juz pracuja. METEORR dzieki za jasne wytlumaczenie sprawy moze podzielisz sie informacjami co trzeba zdobyc za uprawnienia.Niestety jak dotad nikt chetny do mnie sie nie zglosil. mam miejsce oplacone na serwie ale potzrbuje kogos kto odpali i skonfiguruje takie forum. Pozdrawiam i czekam w dalszym ciagu. A tak na marginesie dla siebie nie szukalem tej pracy, ale mam mnostwo zdeterminowanych znajomych po wyzszych studiach, ktorzy chetnie podjeli by sie pracy fizycznej na platformie.
[17.05.2005] 13:58
Kanurwa
OLESCU dziekuje ci z atak dosadne okreslenie ludzi poszukujacych pracy, widac plynie w tobie niebieska krew ze traktujesz nas z gory :/ Na pewno masz racje zreszta nie tylko ty a swoja droga domyslilem sie ze sparawa nie jest taka łatwa jak sie to pisze. Dlatego wlasnie chcialem stworzyc FORUM dla ludzi ktorzy zainteresowani sa tego typu praca co nalezy zrobic/miec by prace dostac i wymieniac poglady z ludźmi ktorzy juz pracuja. METEORR dzieki za jasne wytlumaczenie sprawy moze podzielisz sie informacjami co trzeba zdobyc za uprawnienia.Niestety jak dotad nikt chetny do mnie sie nie zglosil. mam miejsce oplacone na serwie ale potzrbuje kogos kto odpali i skonfiguruje takie forum. Pozdrawiam i czekam w dalszym ciagu. A tak na marginesie dla siebie nie szukalem tej pracy, ale mam mnostwo zdeterminowanych znajomych po wyzszych studiach, ktorzy chetnie podjeli by sie pracy fizycznej na platformie.
[19.05.2005] 16:29
orangutan z wroclawskiego ZOO
panowie (a moze raczej panie?). To was tekst olescu przerazil? tylko ze ten chlopak ma 100% racji i uzywa jezyka ktory obowiazuje na morzu. Co wy mysleliscie ze to praca na ladzie ze per pan i 8 godzin dziennie? a za@@@ac a jak sie nie podoba to won. tak tak kochani morze zywi i bogaci ale to nie miejsce dla @@@usiow i nie mowie wam tego zlosliwie, ja chce wam rozczarowan zaoszczedzic

wilk wilkowi człowiekiem
[21.05.2005] 11:05
skorpio
sądze ze każdy kto szuka takiej pracy liczy sie z tym że nie jest to łatwa robota i ja jak do tej pory miałem naprawde dużo wspólnego z morzem, dlatego chce sie sprawdzić na platformie.
Pozatym chyba jest jakaś selekcja i napewno nie jedzie tam każdy kto chce więc te wszystkie wypowiedzi typu "to dla prawdziwych facetów" albo "nie bierzcie sie za to" poprostu mnie to rozbraja, jak nie znasz firmy która sie tym nie zajmuje to poprostu nie wpisuj sie na tym forum!!!
[22.05.2005] 01:26
gdybys choc raz pociagnal w zyciu uklad tylko z jednym czlowiekiem na LMC moze baranku bozy tez bys wiedzial o co chodzi, ale i tak pozdrawiam. Platformy to w sumie dobre miejsce dla tych co nie nadaja sie na prawdziwe plywanie
PS. Ty nie masz sie tam sprawdzac tylko za@@@ac a to roznica

wilk wilkowi człowiekiem
[28.05.2005] 13:24
yasql

OLESCU ... to wypas ze po 3 latach wreszcie cos ci sie udalo ... uwazasz tych ludzi za nieudacznikow? czy ty jak pierwszy raz uslyszales o mozliwosci pracy na platformie wiedziales wszystko ? chyba ze piszesz w oparciu o wlasne doswiadczenie z tych 3 lat

co do pawiana to pewnie poszedl raz czy dwa w morze i po @@@aniu calej kasy siedzi na dupie teraz bo nie zalapal sie na nastepny raz i szuka po necie ludzi ktorzy poczuja do jego wypasmorskiego doswiadczenia megaszacun .. znam takiego jednego z mojego miasta

dostalem robote na statku tak sie sklada ze tez po 3 latach. nie bylo to trudne albo mialem sporo szczescia jak komus nie robi roznicy robota na platformie czy na statku to w Pucku jest agencja Astral i teraz chyba w sierpniu beda robili nabor to sa hotelowce TEL: 48 58 6732823 oczywiscie angielski komunikatywny...

[29.05.2005] 10:52
No to jesli ty przez crewing w Pucku plywasz to jeszcze wiekszy megaszacun
PS. Ciekawa terminologia - \"hotelowiec\"

wilk wilkowi człowiekiem
[29.05.2005] 19:38
yasql
moze ty sie pochwal terminologia nie twierdze ze ja mam doswiadczenie albo lepiej pisz do mnie na maila bo szkoda miejsca na tym forum na twoje opowiesci
[29.05.2005] 19:48
yasql

jeszcze jedno takiego zwrotu sie tez uzywa http://www.gdynia.info.pl/obiekty.php

Statki wycieczkowe - hotelowce / Ireneusz J.Wojciechowski //TTG Poland. - 1999, nr 6, s.5

oczywiscie wszyscy wiedza ze mozna powiedziec tez wycieczkowce ale ty sie przy.....es
[29.05.2005] 20:22
yasql

widac ty juz wiesz co robic ... racja kwestia doswiadczenia
[29.05.2005] 23:08
skorpio
ty orangutan lepiej zjeżdzaj do klatki bo nikt tu nie potrzebuje twoich posranych uwag nie w temacie !!! idz sie poklucić z dozorcą jak masz taką potrzebe a to forum jest do czego innego zaśmiecasz je tylko
[30.05.2005] 09:45
kanurwa
ORANGUTAN dzięki za wyczerpujace informacje, swoimi wypowiedziami "bardzo" nam pomogłeś. Myśle ze dzięki tobie wszyscy przejrzeli na oczy, także panu juz dziekujemy bo takich wypocin juz nie potrzebujemy. Proponuje "iść sie realizować" na innym forum lub na tym twoim kochanym morzu. My tu potrzebujemy konstruktywnych wypowiedzi a twoje kręca się cały czas wokół jednego tematu-obrażania innych.
Ps. Mysle ze twoj geniusz i ciekawe porady powininny sie realizować na szerszym polu, proponuje udział w wyborach prezydenckich, myśle ze w tym szambie czułbyś sie jak ryba w wodzie lub gówno w przerebli.

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi innych moze w koncu ktos komus pomoze.
[30.05.2005] 11:47
yasql  isbaf@tlen.pl
orangutan a kto tu zgrywa wielkiego czlowieka morza, za malo w @@@e dostales na tym swoim morzu w przeciwnym razie nie zadzieral bys nosa ponad chmury, nie wielu marynarzy szuka okazji zeby w@@@ zalapac bez przyczyny tak jak ty kretynie, cud ze wrociles z kontraktu w jednym kawalku
co bardziej prawdopodobne widziales morze jak swinia niebo bo pewnie mieszkasz w krakowie jestes chudziutkim studencikiem w obcislej bluzeczce z czerwona gwiazda bo kole cie temat niedouczenia jak widac
codziennie chodzisz do pubow na imprezki szantowe pochwalic sie swoim zyciorysem nieznajomym bo tam wsrod swoich fajnych lobuziakow malo kto ci przywali za twoje niewyparzone zadziorne pysio
i tak sobie wracasz potem do domku sadzasz swoja delikatna dupeczke przed kompem czytasz terminologie na necie i zostawiasz te lajno na forum zeby podokuczac, bo nie uwierze ze wlasnie czekasz az ci sie nastepny kontrakt zacznie to nie ta mentalnosc jestes chuda @@@a zza komputerka bezpiecznie wylewajaca na innych swoje obrazliwe wypociny. ps. widzialem na innym temacie ze szukasz kobiety teraz rozumiem twoja flustracje jak poczytalem odpowiedzi na twoje posty niedokochany tandeciarzu

[Panowie proponuje zignorowac kretyna on zajmuje sie na forum o2 wylacznie dzialaniem na nerwach innych taka z niego kasliwa menda po prostu poszukajcie se dla ciekawosci postow tego barana - niezly ubaw]
[30.05.2005] 12:47
Kaliko
Wow Yasql aleś się chłopie zgotował. Niepotrzebnie zresztą bo wiesz dobrze, ze gdyby ten pan odwiedził prawdziwy pub nadmorski to tam dostał by w pysk od laski i to od takiej której cierpliwość puściła po 1 drinku po takiej gadce. No chyba ze laluni się płaci ta więc zacnie słucha.

Dla tych, którzy szukają pracy na morzu. Nie poddawac się i nie słuchać , że trzeba mieć doswiadczenie. Można wjechac na platformy bez tego ( no oczywiście ze wszystkimi wymagnanymi kursami). Jedno jest tylko ważne pamiętajcie ze na miejsce europejczyka przypada 6 filipinów,4 rosjan itp więc ogólnie dla ludzi bez konkretnego zawodu czyli "fizycznych" nie ma tak wiele miejsc ale warto poszukiwać. Bowiem zawsze się zwalniają miejsca przez tych, którzy po jednym kontrakcie nie wracają bo poprostu sie tam nie nadają. Morze to nie praca dla kazdego tak jak i na lądzie. Pozdrawiam i owocnych poszukiwań życzę
[30.05.2005] 18:04
sorry chlopaki wybaczcie, wlasnie stracilem prace. Czy znajdzie sie w Pucku w agencji Rurka & spolka cos na wodolot? Skuter wodny tez wezme. O bunkierce nie wspomne! Nie poddawajcie sie bez doswiadczenia tez biora! Wlasnie sie dowiedzialem ze moj koles szuka w Kołobrzegu na lato faceta co sie za pirata dla turystow bedzie przebieral, polecic was? Mnie nie chce mowi ze wygladam tak jak sikor opisal i beda sie ze mnie smiali gornicy.
PS. nie mam czerwonej gwiazdy na bluzeczce tylko fioletową (i mam 7 takich koszulek)
PS2. \"Pub\'ow\" nadmorskich (potocznie zwanych w \"towarzystwie\" brudnymi wackami) jako takich w polsce juz nie ma (eh gdzie ten klimat albatros w Swinoujsciu, roza wiatrow na skwerku w Gdyni, śp. bosmanska w Szczecinie) nazywaja sie teraz agencje towarzyskie i nawet tam wam dadza poruchać Tym bez doswiadczenia tez Buzki wy moi cape hornowcy kochani!

wilk wilkowi człowiekiem
[30.05.2005] 18:29
yasql
przyjedz do tego swinoujscia to ci tu leb teraz odrabia popayu za dyche i zaloz ta bluzeczke zeby bylo wiadomo kogo na@@@ac

[30.05.2005] 23:05
yasql
zapraszam do swinoujscia napisz mi na maila kiedy bedziesz to skoncze ta smutna historie yasql@op.pl @@@o
[30.05.2005] 23:13
kaliko

skąd ty jesteś Albatros w świnoujściu nigdy nie był nadmorskim pubem, a jedynie zawsze zwykłym kurwidołkiem. Znaczy się masz pojecie o nadmorskich pubach hehe zwiedziłeś zwykłe mordownie albo dyskoteki dla wczasowiczów, nie wiem czy ty masz pojęcie jak wygląda tawerna, ba czy ty wogóle wiesz jak wygląda morze ????????????????
[30.05.2005] 23:45
coz za agresja! to mi sie podoba, cioty wreszcie jaja zaczynaja pokazywac (szkoda ze bez owlosienia jeszcze ale postepy sa)
To mowisz zebym do swinoujscia przyjechal? po co? jedyna atrakcje \"palermo\" na gdynskiej juz zamkneli. czyzby przez to bezrobocie w twarz zajrzalo dlatego na platformy chcesz jechac . No ale co mi tam pod krasiborem sie umawiamy czy bielikiem?
Moge ubrac na te okazje szalik Leśnika?

wilk wilkowi człowiekiem
[31.05.2005] 12:00
wilku
palermo? o jezu ty naprawde jestes gejem ... nie musisz przyjezdzac , bo jeszcze ominiesz parade a to dla ciebie bylby cios
a kwestie szaliczków to sam musisz wykminic strojnisiu , ile kupiles jak wrociles z oceanow co? czy ci mama uszyla?
wszyscy z platformy takie nosza? lubisz to co?
no ale nic to niewazne
powiedz... na ktorym statku byles maskotka? wlosow na jajach nie mam bo golilem juz jak ty jeszcze wlaziles pod szafe na stojąco barowy krzykaczu
nawet mi sie nie chce ciebie tyrac bo mam kaca pogadamy pozniej

[31.05.2005] 13:48
\"Ludzie\" dajcie troche bardziej męskie teksty bo Dolores z PŻB by was ro@@@ała śmiechem
A ty szczeniu masz kaca ale co najwyzej moralnego bo widze z orientacja seksualna (o czym dalej) u ciebie jak z praktyka - cienizna
Swoja drogą po godzinach postu widze ze macie sie ku sobie chlopcy ktory robi za mamusie a ktory za tatusia? szczeniu chyba za mamusie bo drugi dopisuje

wilk wilkowi człowiekiem
[01.06.2005] 11:48
kaliko
Wow dawno się tak nie ubawiłam, na panny w PŻB jest jeden sposób kultura osobista, zreszta wałsciwie sie nie dziwę bo muszą pracować i obsługiwać takich dziwnych typów jak Ty. O Świnoujściu masz naprawdę małe pojęcie i widzę, że jedynie burdele i dyskoteki sa wyznacznikiem atrakcyjnosci miasta. W takim razie nie obrażaj mojego miasta jezeli nie masz o nim zielonego pojęcia i o jego tradycjach. Dla mnie obrazą są tacy ludzie jak Ty, którzy nie maja nic wspólnego z tradycją morza. Opis godny Ciebie orangutan z wroclawskiego ZOO
[01.06.2005] 12:24
kaliko
ah zapomniałam dodać prawdziwy facet, a juz wilk morski nie musi płacic za miłość więc jemu nawet zamknięte Palermo nie jest potrzebne ,panny bowiem samę chętnią posmakują soli z jego ust. Szkoda bo tanie burdele sa jedynie juz chyba w Tajwanie.(musisz być starsznie nieatrakcyjny skoro płacisz za seks)
[01.06.2005] 13:18
kaliko mnie przekonał. jego tekst niczym tania szanta odzwierciedla prawde widac gosciu plywal tu i tam (uznam - wolin) no coz chlopaki to wy mieliscie racje nie ja zycze wiec udanej pracy na platformie...obywatelskiej
aha a co z tym piratem w kolobrzegu jutro musze dac wasza ostateczna odpowiedz!

wilk wilkowi człowiekiem
[01.06.2005] 20:03
kaliko
Ty jestes jednak naprawde głupi chyba, albo gorzej jestem kobietą, która pochodzi z rodziny z tradycjami Ja nie pływam z prostej przyczyny na morzu nie ma miejsca dla kobiet i nie mam zamiaru z tym walczyć jestem kobietą więc moje miejsce jest zupełni gdzie indziej. Jednak nie jestem zdala od tematu, który ty poruszasz to część mojego życia. Więc pisanie o tym w sposób jaki ty to robisz jest żenująca. Twoja świadomość też, trudno bowiem nie załapać po sposobie wypowiedzi, ze nie jestem mężczyzną. I nie wazne co napiszesz teraz, co byś nie napisał nic już nie przekona mnie że masz pojęcie o czym kolwiek, a nawet gdyby nie jesteś niczego wart.

1 2 3   » 33 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat