o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Mam poważny problem jestem gejem, w którym zakochała się kobieta.

1 2
[04.11.2012] 02:17
man1982
bizkobieta (12.09.08 22:17):
Szalona (12.09.04 20:03):
Duzo nie wypowiem sie na ten temat ponieważ tez mam ten sam problem.....jestem kobieta poznałam wspaniałego faceta układało nam sie wspaniale kupiliśmy wspólnie dom.....aż do dzisiaj heh pamiętnym dzień kiedy go przylapalam na sexie z innym facetem.....fujjjjjjj to było ochydne a zapytałam czemu mi to zrobił i czy jest gejem no oczywiście zaprzeczył no ale nie stety miedzy na mi jest zle i bierzemy pod uwagę zycie osobno ..........naprawdę to rani kobietę tak nie niszcz życia tej dziewczynie

Jedyny problem jest w tym, że Cię oszukiwał. Ale pewnie się bał Twojej reakcji. Świadczy to o tym, że Cię kocha i zależy mu na Tobie. Ja jestem bi i moja pani o tym wie. Jestem, jaki jestem. Seks z innym facetem nie traktuje jako zdradę. Nie chcę kłamać. Raz nawet zawiozła mnie do partnera, bo powiedziałem, że strasznie chcę zrobić loda. Ona piła kawę w kuchni, a ja w pokoju robiłem. Jak się kochacie, to nie tragedia. Pozdrawiam

co za patologia, można powiedzieć, że masz bogata florę tu i ówdzie
[07.11.2012] 23:49
Krzysztoffd43rfs
Oliviert3rsf (12.10.29 11:46):
Miałem dość poważne problemy ze wzwodem, potencją, erekcją i wzwodem
Kiedyś trafiłem na stronę:
http:///
Odkąd zaopatruję się w tej aptece w Kamagra, moja żona jest w niebo wzięta
Polecam.

Chodzi o strone doktorpotencja.pl
[03.12.2012] 18:30
oTERNT4D
Polecam.

Oczywiscie chodzi o strone: doktorpotencja.pl
[13.02.2013] 19:01
Martek1995
Jestem kobieta(HETERO).Mam dopiero 18 lat a już sie nieszcześliwie zakochałam. Dużo przeszłam w wieku 13 lat straciłam mame umarła ta@@@ dostała krwotoku nikt sie tego nie spodziewał. Rok pozniej dowiedziałam sie że moj tata jest chory na raka. Lekarze mu nie dawali szans powiedzieli że to kwestia dni i nagle stał sie cud taty wyniki sie polepszyły lekarze nazwali to cudem. Mój tata wyzdrowiał jeste ze mna już pięc lat i bardzo sie z tego ciesze.Przejde do rzeczy. Poznałam Mateusza bo tak też sie nazywa moj były przyjaciel w pierwszej klasie gimnazjum. Było mi z nim jak w bajce był taki czuły i kochany dbał o mnie spędzaliśmy ze soba kazda chwile. W gimnazjum nauczyciele i znajomi mowili że do siebie bardzo pasujemy i ze powinnismy byc razem.Teraz gdy sie z nim nie trzymam to strasznie mi ciezko każde miejsce w moim mieście mi go przypomina. Spedziłam z nim prawie 5 lat. Nie miałam pojecia że jest homo. Powiedział mi to po 3 latach przyjazni i to po nocy spedzonej razem. Nie doszło miedzy nami do stosunku. Ja sprawiałam mu tylko przyjemnosc on nawet mnie nie dotknał leżał jak kłoda. Czułam sie okropnie po tym co usłyszałam. Mimo to zostałam z nim nie odeszłam gadałam z nim o chłopakach pomagałam mu ich zdobywac raniac w ten sposob siebie. Wielokrotnie myślałam o samobojstwie ale na myślach sie skonczyło.Znosiłam to wszystko nawet z nim śledziłam 12 latka ktory mu sie bardzo podobał. Chciał bym z nim zagadała i tak też zrobiłam miałam sie od niego dowiedziec wszystkiego. Wtedy przejżałam na oczy powiedziałam Mateuszowi ze nie bede tego robiła wtedy zaczał mnie szarpac na rekach miałam mnostwo siniakow tłukł mnie na chodniku bez opamietania. To nie wszystko w wakacje 2012 roku do naszego kolegi przyjechała kuzyn Robert a Mateusz go wykorzystał rozbierał go dotykał sprawiał mu przyjemnośc. Robert miał wtedy 15 lat duzo wypił Mateusz rownież. Robert latał ciągle i wymiotował gdy wracał do łóżka Mateusz znowu wkładał mu reke w krocze i go dotykał i tak w kółko przez całą noc. Najgorsze było to że ja leżałam za Mateuszem i musiałam na to wszystko patrzec jak obmacuje Roberta a gdy mówiłam mu by go zostawił to mi groził nie mogłam go powstrzymac. Pytałam sie Roberta czy on to pamieta to on powiedział że nie czy to możliwe?????? Nie wytrzymałąm i wtedy powiedziałam Robertowi o Mateuszu ze jest gejem bałam się że on znowu bedzie sie do niego dobierał teraz Robert sie pilnuje ale mateusza straciłam na zawsze chodze znim do jednej szkoły prawie codziennie go widze jest mi tak cieżko nie chce mi się życ. Mateusz nigdy mi nie powiedział żadnego komplementu nigdy mnie nie przytulił za każdym razem dawał mi do odczucia że kocha chłopców a nie mnie. Czy ja dobrze zrobiłam mówiac o tym Robertowi??????? Meczyłam sie z tym cały rok z jego homoseksualizmem obiecałam mu ze nikomu nie powiem a powiedziałam Robertowi bo sie o niego bałam. Mam wyrzuty sumienia mimo że wiedziałam że Mateusz jest gejem chodziłam z nim do łóżka nie dochodziło nigdy do stosunku ale była zabawa tylko że zawsze to ja byłam aktywna. On za każdym razem dochodził podniecał sie gdy go dotykałam czy gej tak by reagował nie wiem co mam o tym wszystkim myślec.Kocham go i nie nawidze. Prosze pomóżcie mi czy dobrze zrobiłam?????????????????
[16.02.2013] 11:40
C i K
Wsztscy myślą że to takie proste, mam przyjaciela geja. kiedys myślałam że bedziemy małżeństwem i będziemy mieli dzsieci.... spalismy ze soba na poczatku znajomosci. póżniej juz tylko spalismy w jednym łóżku. Gdy się dowiedziałam ze jest gejem to tez chciałam z Nim być mimo wszystko mimo iz bedzie sie spotykał z facetami.... niestety gdy tylko pojawił sie facet w Jego życiu to zauważyłam że oN naprawde sie zakochał... przy mnie nigdy sie tak nie zachowywał. Zrozumiałam że muszę zaczać rozglądać sie za kims innym, bo tekie czekanie na to czy Mu sie odmieni czy nie to nie miało sensubo wiedziałam ze nigdy tak nie bedzie.... jakos kilka miesiecy póżniej poznałam chłopaka który jest teraz moim mężem i jestem z NIm szczęśliwa a gej jest nadal moim przyjacielem i nie mam Mu za złe to że na poczatku nie powiedział mi prawdy a jeszcze narobił nadzieje idąc ze mną do łóżka... przez 2 lata spalismy w jednym lóżku i tylko jako przyjaciele, buziak na dobranoc i to wszystko. mysle ze musisz jej pokazac jak czujesz sie w obecnosci mezczyzn, moze zauwazy to co ja i zacznie rozgladac sie za kims innym...powodzenia
[18.04.2019] 22:58
[18.03.2013] 22:23
oTERNT4D
oTERNT4D (12.12.03 18:30):
Polecam.

Oczywiscie chodzi o strone: doktorpotencja.pl

Kamagra rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować DoktorPotencja.pl
[22.09.2014] 03:46
teretoto
czegoś tu nie kumam (08.08.2008.06 18:46):
Sorry, gościu, ale jaki z ciebie gej, skoro spałeś z kobietą? Nie jesteś już gejem, tylko biseksem. I nie dorabiaj ideologii, że ona cię nie pociągała, czy innych bredni. Żeby z nią spać musiałeś mieć wzwód, prawda? A więc musiała cię podniecić. Nie ma innej opcji.
Sorry, ale ja jestem gejem i na widok kobiety mi OPADA, a nie staje.
Tak więc gejem na pewno nie jesteś. Nie wciskaj nam kitów, tak?

Co to za bzdura. Wystarczy że ciebie złapię za ptaka dwa razy poruszam i masz zwód. Do zwodu nie potrzeba żadnej kobiety. No chyba, że masz z tym problem.
A tak a propos. stosunek seksualny to nie orientacja seksualna. Możesz się przespać z mężczyzną (alkohol + łóżko + podniecenie) i wcale nie być homoseksualistą. Homoseksualistą jesteś wtedy gdy jesteś w stanie pokochać osobę tej samej płci. Seks to seks typowy ruch posuwisto zwrotny albo jak kto woli jest smacznym masełkiem ale nie chlebkiem.
[06.02.2019] 12:11
akcept
czegoś tu nie kumam (08.08.2008.06 18:46):
Sorry, gościu, ale jaki z ciebie gej, skoro spałeś z kobietą? Nie jesteś już gejem, tylko biseksem. I nie dorabiaj ideologii, że ona cię nie pociągała, czy innych bredni. Żeby z nią spać musiałeś mieć wzwód, prawda? A więc musiała cię podniecić. Nie ma innej opcji.
Sorry, ale ja jestem gejem i na widok kobiety mi OPADA, a nie staje.
Tak więc gejem na pewno nie jesteś. Nie wciskaj nam kitów, tak?
gej jest zdolny do seksu z kobieta. Wystarczy fantazja podczas stosunku. To tak jak masturbacja. Zdolność odbycia stosunku nie jest wyznacznikiem orientacji. Tak samo heteryk jest w stanie odbyć stosunek i mieć orgazm z facetem. Tylko po co?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat