o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

OTYŁOŚĆ = ZANIEDBANIE ????

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[17.09.2012] 08:20
chanelka90
Chcesz schudnąć? Mam dla Ciebie świetną propozycję... Polecam produkty firmy Vision, są na prawdę skuteczne! DETOX+ (suplement diety) oczyszcza organizm ze złogów i toksyn, stymuluje układ immunologiczny. Podstawowym i jedynym składnikiem preparatu jest "Vilcacora" zwana też "Kocim Pazurem". CHROMVITAL+ (suplement diety) podwyższa witalność, wzmacnia system mięśniowy, oczyszcza system krwionośny z nadmiaru cholesterolu, wspomaga odchudzanie. SVELTFORM+ (suplement diety) powoduje spadek apetytu, pomaga stracić na wadze dzięki aktywizacji procesu przemiany materii. Normuje równowagę cukrowo - insulinową. KG-OFF FAT ABSORBER (suplement diety) substancje aktywne, które znajdują się w produkcie, przechwytują molekuły tłuszczu zanim jeszcze zostaną one przetworzone w organizmie. KG-OFF HUNGER SUPPRESSANT (suplement diety) pozwala ograniczyć ilości spożywanego pokarmu dzięki temu, że kontroluje uczucie głodu. Aktywny składnik produktu glukomannam to rozpuszczalny w wodzie błonnik roślinny o działaniu oczyszczającym. Mam do zaoferowania te i wiele innych produktów. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną mailowo: luiza16ch@poczta.fm Razem wygramy walkę z otyłością!
[18.09.2012] 14:49
DIETETYCZKA
DARMOWA PORADA DIETETYCZNA !!!!
UŁOŻĘ DIETĘ !!!!
GG: 44551444
[28.09.2012] 14:18
riseastourea1989
o czym wy wogóle piszecie -
[01.10.2012] 14:20
makolo
W walce z otyłością bardzo dobrze pomagają owoce i warzywa. Warto przeczytać artykuł na temat ich wpływu na nasz organizm. http://www.otylosc.medserwis.pl/index.php?t= 14&amp ;id_t=4440
[01.10.2012] 14:22
makolo
Oj link nie zaskoczył coś
http://www.otylosc.medserwis.pl/index.php?t= 14&amp ;id_t=6569
[18.02.2019] 21:52
[28.11.2012] 19:19
monidzka
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu mam problemy z wagą i to zainspirowało mnie do zbadania tego zagadnienia. Poszukuję osób chętnych do udziału w badaniach do pracy mgr. Praca dotyczy osób otyłych i z nadwagą - "Relacje rodzinne a poczucie kontroli i poziom lęku u osób otyłych". Osoby chętne zapraszam na priv, chętnie udostępnie wyniki badań i wnioski Mój mail to monidzka@gmail.com. Będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę
[15.12.2012] 17:50
CAnna
z otyłością nie jest tak prosto...
moja mama ma ten problem. lekarze to wszystko bagatelizują w tej chwili utknęła w martwym punkcie. Wszystko zaczęło się po urodzeniu mnie, czyli ponad 20 lat temu. Od tamtej pory co roku przybywało jej pół kilograma, czasem kilogram mimo, że ruszała się więcej niż przeciętnie i nie jadła dużo. Teraz jest po 50 i waga od jakiegoś czasu wciąż tak samo wysoka. Sama się zastanawiałam co by można zaradzić. Po konsultacji z dietetykiem okazało się, że wartość kaloryczna jaką moja mama codziennie spożywa jest nawet niższa niż dopuszczalna w jej przypadku, do reszty diety zastrzeżeń nie było. Badania w normie, hormony, cholesterol... wszystko ok, można by powiedzieć w środku widełek. Widzę, że każdego dnia stara się jeść absolutnie nie więcej niż na zaspokojenie głodu, kromka razowca, jabłko, twaróg, od dawna nie je już normalnych obiadów. Ok, ma siedzącą pracę, ale i do i z pracy chodzi, na zakupy chodzi, dużo spaceruje, uprawia nordic-walking a waga stoi. Widzę, że sie stara. Obie wiemy że to powoli ostatni dzwonek żeby schudnąć, ale nie mamy już pomysłu co jeszcze możemy zrobić by waga zaczęła spadać. Wszystkie ciekawe choroby i zespoły np. Cushinga zostały wykluczone (oczywiści nie dzięki mądrym i kompetentnym lekarzom tylko dzięki naszemu wspólnemu uporowi na robienie badań pod tym kątem). Brakuje nam pomysłów a frustracja rośnie... Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim? Wiecie, co jeszcze można zrobić?
[19.12.2012] 18:07
Robo
Witam wszystkich. Zgadzam się z tym twierdzeniem OTYŁOŚĆ = ZANIEDBANIE ale nie we wszystkich przypadkach. Moja żona przytyła po różnych perypetiach zdrowotnych. Walczyła z tym na różne sposoby bez pozytywnych rezultatów aż w końcu trafiła na lekarza który wytłumaczył na czym ta choroba ( OTYŁOŚĆ ) polega i w ciągu kilku miesięcy bez wyrzeczeń wróciła do normalnej wagi i kobiecego wyglądu, a co najważniejsze bez efektu jojo. Jak ktoś chce może do mnie napisać to podam adres do gościa. Piszcie do mnie na robertlejczak@wp.pl
[05.01.2013] 15:53
Ankieta
http://www.ankietka.pl/ankieta/103182/wplyw- stylu-zycia-na-postrzeganie-wlasnej-seksualnosci.html
[18.03.2013] 13:58
Ela K
Po rozstaniu z chłopakiem popadłam w depresję, każdego dnia ten sam schemat, TV, piwo i chipsy a kilogramy leciały.. potem nagle dowiedziałam się, że mam otyłość brzuszną i że jeśli nie zrobię czegoś szybko to pojawią się poważne konsekwencje zdrowotne. Przez pół roku trzymałam dietę, ćwiczyłam i brałam african mango http://africanmango.pl/ , któremu sporo zawdzięczam bo skutecznie palił tłuszcz i ograniczał apetyt a to właśnie on był moim największym wrogiem, z tymi suplementem moja dieta nie była wcale taka trudna.
[18.03.2013] 15:38
po co dieta
isc sie ruszyc sprzed telewizora, pobiegac, pojezdzic na rowerzze isc na basen...
a nie faszerowac sie pseudodietetycznym zarciem...
[10.05.2013] 11:05
Karinka25
Znam problem od podszewki. Dlatego wszystkim osobom w desperacji polecam profesjonalną fitosaunę. Bez wysiłku pozwoli Ci zrzucić zbędne kg. W odróżnieniu od zwykłej sauny, w fito-saunie nie stosuje się zbyt wysokich temperatur. Zazwyczaj para nie przekracza 45-50 0C. Dlatego mogą z niej korzystać osoby, nie mogące korzystać z tradycyjnej sauny.
Właściwości Lecznicze Fito-sauny
Oczyszczanie organizmu,
Pozbycie się syndromu ciągłego zmęczenia,
Pozbycie się nadwagi.
Pozbycie się cellulitu,
Usunięcie zmęczenia mięśni,
Rehabilitacja po urazach i innych schorzeniach aparatu stawowo-wiązadłowego,
Normalizacja układu hormonalnego.
Swoją kipła w sklepie: http://eko-med.otwarte24.pl/167 ,FITOSAUNA-PROFESJONALNA
[24.06.2013] 19:52
zainteresowana2
Witam serdecznie,
pracuję włąsnie nad reportażem prasowym o tym jak dorośli tuczą swoje dzieci, a te borykają się później przez całe życie (lub bardzo długo aż do dorosłości) z problemami osobowościowymi i innymi. Szukam osób, które zostały (świadomie lub nie, a moze w dobrej wierze, z "miłości") utuczone przez rodziców, ciotki, babcie. Kilka wypowiedzi na tym wątku potwierdza właśnie taki scenariusz, w którym to dorośli są odpowiedzialni za otyłość swoich dzieci. Jeśli, któraś z Pań chciałaby ze mną na ten temat porozmawiać, to proszę pisać na adres: otylioddziecinstwa@gazeta.pl.
Z chęcią wysłucham i opiszę Wasze historie - może uświadomi to niektórym rodzicom, że krzywdzą swoje dzieci wciskając im kolejną słodką bułkę, itp.
[19.07.2013] 11:45
kokospokoloko
Myślę, że otyłość to tak na prawdę ciężka choroba, ale bardzo prosta do wyleczenie przy odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej. Nie należy jednak zapominać o suplementach, polecam przeczytać artykuł, który niedawno odnalazłam w sieci http://poradykobiet.pl/odchudzanie/
Osobiście, zmotywował mnie do działania, mam nadzieję, że Was też zmotywuje, pozdrawiam!
[19.07.2013] 12:04
the anonim
Bzdura. (11.06.17 01:12):
MADRYaaa (11.06.16 15:16):
Otyłość=bieda
otóz jak pokazuja badania ludzie biedni to tam jest najwiekszy odsetek ludzi znadwaga otyloscia a dlaczego hmm bo nie stac ich aby odzywiac sie racjonalnie

Bzdury gadasz, bo to by oznaczało, że USA i Wlk. Brytania są pełne biedaków.

dużo taniej kiełbasy zamiast np łososia czy pstrąga, kartofle, biały chleb zamiast razowego, pierogi, makaron - oczywiście że to wynik taniego jedzenia również,
czemu jeszcze z biedy ?
bo ludzie potrzebują dużo energii do długo trwającej pracy, nie mają pieniędzy na urlop i sport i basen, ludzie zapracowani naście godzin na dobę nie mają czasu na dobry zdrowy obiad i jedzą zapychacze tanie,
brak urlopu = bieda,
praca naście godzin na dobę = z biedy
bogacz ma czas na pływanie w basenie, jedzie na urlop, jada kabanosy za 60 /kg a nie niby-kiełbase za 12 zł/kg z makaronem, bogacz ma trenera fitness, masażystke, młodą ładną żone, seks=sport też, zimą narty, latem tenis,
podczas gdy jego pracownicy od rana do nocy w pracy i np. za biurkiem siedzą, on przychodzi rano i wyznacza zadania, wieczorem wraca sprawdzić ich realizację,
więc wbrew pozorom to co napisano jest słuszne,
tuczy masa kalorii i stopień ich przyswajania, drogie dobre rzeczy nie odkładają tłuszczy , trawią się lepiej dając dużo kalorii osobie aktywnej, rzeczy tanie mają mało wartości odżywczych, dużo tłuszczy, więc trzeba zjeść więcej taniej kiełbasy by mieć tyle wartości odżywczej co przykładowo opakowanie ryby wędzonej kosztujące jak kilo tej kiełbasy,
drogie tłuszcze inaczej smażą niż tanie itd.
wiesz czemu tylu otyłych w USA i Wlk Brytanii ?
bo jedzą tanie "mc donaldy" (tam to grosze) zapychają się nimi, nie stać ich na zamawianie w drogich dobrych restauracjach, nie mają czasu by wyjść na lunch do takiej restauracji gdzie czeka się 30 minut na ugotowanie, idą do mc donalda gdzie za dolara dostają bułę po 30 sekundach i wracają do pracy jedząc tą bułę,
a zimą siedzą i oglądają telewizor a nie zjeżdżają na nartach po alpejskim stoku
[19.07.2013] 14:08
28latka
Dla mnie zaniedbanie to bycie brudnym, śmierdzącym, mającym zepsute zęby, nieobcięte paznokcie, nieleczony trądzik, grzybice, "miód w uszach" itp.
Można być grubym a zadbanym (poprostu np. ktoś lubi jeść, rośnie mu tłuszcz ale jest zadbany ogólnie).
Otyłość dla mnie to raczej hm.. lenistwo, słaba wola, brak motywacji.
[19.07.2013] 14:12
28latka
the anonim (13.07.19 12:04):
Otyłość=bieda
otóz jak pokazuja badania ludzie biedni to tam jest najwiekszy odsetek ludzi znadwaga otyloscia a dlaczego hmm bo nie stac ich aby odzywiac sie racjonalnie

dużo taniej kiełbasy zamiast np łososia czy pstrąga, kartofle, biały chleb zamiast razowego, pierogi, makaron - oczywiście że to wynik taniego jedzenia również,
czemu jeszcze z biedy ?
bo ludzie potrzebują dużo energii do długo trwającej pracy, nie mają pieniędzy na urlop i sport i basen, ludzie zapracowani naście godzin na dobę nie mają czasu na dobry zdrowy obiad i jedzą zapychacze tanie,
brak urlopu = bieda,
bogacz ma czas na pływanie w basenie, jedzie na urlop, jada kabanosy za 60 /kg a nie niby-kiełbase za 12 zł/kg z makaronem, bogacz ma trenera fitness, masażystke, młodą ładną żone, seks=sport też, zimą narty, latem tenis,
podczas gdy jego pracownicy od rana do nocy w pracy i np. za biurkiem siedzą, on przychodzi rano i wyznacza zadania, wieczorem wraca sprawdzić ich realizację,
tuczy masa kalorii i stopień ich przyswajania, drogie dobre rzeczy nie odkładają tłuszczy , trawią się lepiej dając dużo kalorii osobie aktywnej, rzeczy tanie mają mało wartości odżywczych, dużo tłuszczy, więc trzeba zjeść więcej taniej kiełbasy by mieć tyle wartości odżywczej co przykładowo opakowanie ryby wędzonej kosztujące jak kilo tej kiełbasy,
bo jedzą tanie "mc donaldy" (tam to grosze) zapychają się nimi, nie stać ich na zamawianie w drogich dobrych restauracjach, nie mają czasu by wyjść na lunch do takiej restauracji gdzie czeka się 30 minut na ugotowanie, idą do mc donalda gdzie za dolara dostają bułę po 30 sekundach i wracają do pracy jedząc tą bułę,
a zimą siedzą i oglądają telewizor a nie zjeżdżają na nartach po alpejskim stoku

No i bieda też, zgadzam się, taniej kupić paczkę chipsów w biedronce za 1.99 czy chamburgera niż zjeść łososia na obiad.
Po 2 też brak wiedzy, ludzie myślą, że żeby schudnąć trzeba się głodzić, co jest bzdurą.
[19.07.2013] 14:37
brak wiedzy
28latka (13.07.19 14:12):
the anonim (13.07.19 12:04):
Otyłość=bieda

czemu jeszcze z biedy ?
brak urlopu = bieda,

No i bieda też, zgadzam się, taniej kupić paczkę chipsów w biedronce za 1.99 czy chamburgera niż zjeść łososia na obiad.
Po 2 też brak wiedzy, ludzie myślą, że żeby schudnąć trzeba się głodzić, co jest bzdurą.

Wam doskwiera, obydwoje nie macie racji. Wygląda na to, że tylko bogacze są szczupli. Pożyjecie zrozumiecie.
[19.07.2013] 16:12
Janko Ryzykant
Otyłość ZAWSZE u KAŻDEGO jest wynikiem zaniedbania, a jeżeli ktoś uważa inaczej, to niech mi wytłumaczy, czemu na zdjęciach z obozów koncentracyjnych nie ma ANI JEDNEJ otyłej osoby, tylko wszyscy równo wychudzeni niezależnie od stanu zdrowia, metabolizmu, genów, budowy kości i innych gówien, które grubasy zwykle podają jako wymówki i usprawiedliwienia? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[20.07.2013] 21:54
Batonik Bounty
Janko Ryzykant (13.07.19 16:12):
Otyłość ZAWSZE u KAŻDEGO jest wynikiem zaniedbania, a jeżeli ktoś uważa inaczej, to niech mi wytłumaczy, czemu na zdjęciach z obozów koncentracyjnych nie ma ANI JEDNEJ otyłej osoby, tylko wszyscy równo wychudzeni niezależnie od stanu zdrowia, metabolizmu, genów, budowy kości i innych gówien, które grubasy zwykle podają jako wymówki i usprawiedliwienia?

Janko zapomniales ze Ci ludzie w obozach ciezko pracowali ktos kto wykonuje prace nie fizyczne moze byc kragly. Moja kolezanka dopoki nie zaszla w ciaze byla przy kosci(otyla) a po porodzie szczupla jak zapalka i juz masy nie przybiera
[20.07.2013] 22:44
obiektywnie patrząc
Był taki program na jedynce "kwadrans na kawę" właśnie o grubasach, którym się udało. I sporo ich było!
[22.10.2013] 11:35
marta meler
Otyłość? Przede wszystkim lenistwo, brak odpowiedniego stylu życia. Ja również miałam problemy z nadwagą, straciłam 14 kg dopiero na tabletkach foreverslim, ale od tamtej pory zmieniłam całkowicie styl życia. Dobrze się odżywiam, jestem systematyczna, aktywna fizycznie. Jedno mnie dziwi - nigdy nie potrafiłam tak schudnąć bez tabletek. Jesteście w stanie mi wyjaśnić czemu?
[28.10.2013] 11:55
Sztuka Odchudzania
Absolutnie żadnych tabletek. Odżywiania trzeba się po prostu nauczyć. Zapraszam nawww.facebook.com/OdchudzaniaSztuka . Jeżeli chcesz to mogę przygotować Ci profesjonalny plan odżywiania z profesonalnym wywiadem i ankieta przez czat online. Zgłoś się przez facebooka. Pozdrawiam
[23.01.2014] 19:26
Otyłość
Jeśli masz dość swojej otyłości zapraszam na stronę:
http://otylosc.org.pl
[23.01.2014] 19:27
Otyłość
Jeśli masz dość otyłości to jesteśmy do Twojej dyspozycji!
http://otylosc.edu.pl
[25.01.2014] 16:27
galax
no i mądrze gada (06.09.22 16:37):

wcale tam nie uważam znam takich ludzi i jest nas dużo chcemy się spotykać z takimi ludźmi tacy ludzie pracują wszędzie i nawet w telewizji i w ogóle jacy tacy ??? to normalni ludzie jak każdy z nas niestety tylko zadumani ludzie niszczą reputację innym otyłym .po prostu dorośnij żal mi ciebie;....
[25.01.2014] 16:54
Janko Ryzykant
Batonik Bounty (13.07.20 21:54):
Janko zapomniales ze Ci ludzie w obozach ciezko pracowali ktos kto wykonuje prace nie fizyczne moze byc kragly. Moja kolezanka dopoki nie zaszla w ciaze byla przy kosci(otyla) a po porodzie szczupla jak zapalka i juz masy nie przybiera

Dlaczego uważasz, że o tym zapomniałem? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[18.02.2014] 16:05
Maria9531  Maria9531@tlen.pl
Tabletki na odchudzanie - http://vk.cc/1Syc1Z Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
[18.02.2014] 17:13
gruby facet = leniwy facet
[18.02.2014] 17:15
gruby facet = zaniedbany facet

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat