o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Mam doła-małe piersi

1 2 3 4   » 28 Strony tematu:
[05.06.2005] 21:04
_MaRmAr_
Mów co chcesz ja i tak wole małe szkoda ze niemasz foty. A zresztą mam pytanie ile masz lat??
Pozdrawiam wszystkie kobiety z małym biustem
[06.06.2005] 22:53
anka_k
Ok, twój wybór. Trochę mnie tym pocieszyłeś, dzięki. 19 lat.
[06.06.2005] 23:51
mignon
Anka- a wolisz mieć przy sobie silnego opiekuńczego faceta czy jakiegos maminsynka ktory chce ssać wielkie balony?? podobno male piersi wyywolują w meżczyznach instynkty opiekuńcze i czułość i w ogole- chęc posiadania na wlasnosc etc. (powaga!)- chyba lepsze to niż jakis niedopieszczony przez mamusię koleś który bedzie wtulać glowę w twój dekolt jak maly chlopiec...bleee- a fe.
ja tam wole być malą dziewczynką w 'męskich rekach' niż mamusią.
male wzruszaja i rozczulają mężczyzn- naprawde, znam facetów którzy wymiękają na widok malego A.
ale przynam że niedawno to odkryłam, tez kiedyś bardzo cierpialam. rozumiem cię.
[19.06.2005] 11:25
Maja/
Może masz trochę racji...Ja może nawet bym olała chłopaków, ale tu chodzi też o mnie...źle się czuję z małym biustem,gdy patrze do lustra gdy idę gdzieś na jakąś impreze myśle:"tak wyglądam super gdyby nie ... od razu trace pewność siebie...A i ostatnio miałam sen że miałam sie kochać ze swoim chłopakiem(którego obecnie nie mam)ale spanikowałam bo on zaczął zdejmować mi bluzkę i uciekłam........nie no wiem żałosne ale musze ciągle o tym myśleć skoro nawet mi się to śni...
[11.07.2005] 16:20
Sebastien  sebastien@tlen.pl
Krótko zwięźle i na temat \"Małe jest piękne\", a w dodatku kochane.
[31.03.2020] 00:40
[12.07.2005] 22:23
Duże może i podziwiane (nie wiem przez kogo), ale za to małe porządane, dziewczyny się nie ma na pokaz.
[13.07.2005] 11:13
Jak widzisz nie możesz brać pod uwage wpisu powyżej, skoro \"wielbiciele_solidnego_cycaaa\" wypowiada się w imieniu wszystkich, może się wypowiedzieć co najwyżej w swoim imieniu, jestem jedną z tych osób które nie należą do \"wszystkich\", i we wcześniejszych wypowiedziach znajdziesz jeszcze kilka osób takich jak ja.
[14.07.2005] 00:25
Anka_K - Rób jak uważasz, skoro zależy Ci aby znaleźć się na okładce playboy\'a, albo żeby obleśni faceci się na Ciebie gapili. Powodzenia z siliconem, po za tym pamiętaj, że znajomi którzy Cię nie lubią, będą mieli okazje Cię obśmiewać...
[14.07.2005] 17:34
Zachowujesz sie jak moja koleżanka, we wszystkim widzi jakiś problem, chcesz mieć większe naturalnie, to zrób sobie dziecko to Ci urosną.

Teraz znane powiedzenie \"jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma\".
[06.08.2005] 20:35
Pawulon  pawel165@tlen.pl
Z tego co wiem nie wiele chłopaków lubi duże piersi.
A operacja to jest bardzo bolesna sprawa!! Jutro będzie tak jak dziś, dziś jutra nie chce...
[09.08.2005] 11:34
Weronika_16 - tak trzymaj, lepiej nie mieć nic, niż mieć nie swoje lub za dużo... a z tą kobiecością to dobrze ćwierkasz, taka prawda, bo co z tego że będzie miała ładną figure, jak nie będzie kobieca, ja jestem hetero...
[09.08.2005] 11:35
Weronika_16 - tak trzymaj, lepiej nie mieć nic, niż mieć nie swoje lub za dużo... a z tą kobiecością to dobrze ćwierkasz, taka prawda, bo co z tego że będzie miała ładną figure, jak nie będzie kobieca, ja jestem hetero...
[23.08.2005] 16:46
abstrakcja kobiecości
hmmm moja kuzynka zażywajac tabletki antykoncepcyjne zsakoczyłą sie kiedy urusł jej biust!! ale to tylko jeden z 100 przypadków... żadko się to zdaża bo jak powszechnie wiadomo hormony dziłają różnie na różne kobiety... powiem ci tyle: lepiej zaakceptuj swoje ciało bo jeśli tego nie zrobisz ucierpi twoja psychika i poczujesz się jeszcze mniej atrakcyjna...! a nie o to przecierz chodzi! mój biuscik tez był malutki teraz troszkę podrusł, ale nie odczuwałąm bym dyskomfortu gdzyby tak się nie stało... wrecz przeciwnie lubei chodzić bez stanika szczególnie w lato, małe ciesne topy są takie sexi... ja niemoge sobie już pozwolić na taką wygde... pozdro i 3maj się WWW.EROTYCZNYSWIAT.BLOG.ONET.PL
[26.08.2005] 21:34
katherine
Możesz brać tabletki hormonalne (np. piguły antykoncepcyjne) i troszkę urosną

[19.09.2005] 16:31
bankomat w pracy
..każde piersi mogą być piękne...
..to czy małe czy duże wogóle nie ma znaczenia...
..dużo facetów woli male....mi sie też bardzo podobają...

pozdrawiam hmmmm...
[20.09.2005] 23:58
ogarmaciej  ogarmaciej@tlen.pl
większość kobiet nie jest zadowolonych ze swoich piersi,a to za małe
a to za duże a to jeszcze inne-wedlug mnie jest to delikatnie mówiąc często niepoważne
autorka tego tematu nie powiedziała jeszcze w jakim jest wieku a już co poniektóży dają jej dobre rady
moja córka [sam ją wychowywałem]też się skarżyła,że ma małe wszystkie koleżanki mają a ona jest płaska,a teraz z chęcią by oddała tak z połowę albo i więcej
najlepsze są piersi naturalne,a to,że męszczyźni oglądają się za cycatymi to dlatego,że przyciągają wzrok za garbatym [za przeproszeniem]też się oglądają i nie koniecznie dlatego,że im się podoba
[21.09.2005] 00:02
ogarmaciej  ogarmaciej@tlen.pl
jeśli powiększysz piersi i powiesz o tym "sojemu"M
jestem przekonany,że będzie zniesmaczony i wiele stracisz w tym związku
[22.09.2005] 23:46
ogarmaciej
duże piersi są bardzo dobre ale dla katolików bo są pobożne
jak się zdejmie stanik to one @@@ na kolana lustro wody pod oczy podsunął mi stumień
taki jesteś wyszeptał - a teraz się rumień
[03.04.2006] 19:11
mimimi
http://wiekszepiersi.forumer.pl/index.php

poczytajcie - bo wszystko da sie zrobic
[12.04.2006] 14:25
proszę odpisz
anka_k mam podobny problem... identyczne myślenie jak Ty... tyle lat co Ty... może jak znajdziesz chwilę to napisz do mnie meila... Chciałabym pogadać z kimś o podobnym problemie, bo juz myślałam że jestem jedyna z takimi kompleksami... lojalnosciwiara@interia.pl
[20.04.2006] 08:29
Parszywy Jaszczur
"- a poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że większy biust jest bardziej seksowny"

Aniu, wybacz, ale jestem innego zdania.
Uważam, że małe biuściki są bardzo seksowne.
A odnośnie zalet małych biustów - moja kuzynka ma duży biust. Powiedział bym nawet, że bardzo duży. Na wskutek tego zaczyna mieć kłopoty z kręgosłupem i kiedy rodziła dziecko to musiała mieć cesarskie cięcie.
Właśnie ze względu na duży biust. Tak więc nie jest tak, że duży biust ma same zalety a mały biust same wady.

I jeszcze jedno - czy chciałabyś aby Twój chłopak interesował się Tobą czy twoim biustem?

Pozdrawiam
[21.04.2006] 00:01
lindzia
mam pytanie, a co w sytuacji gdy całe moje ciało jest mówiąc krótko- grube, a tylko biust mam mały to jest beznadziejna sytuacja,nawet jesli chciałabym zrzucić parę kilo to boje się, że będę w końcu wklęsła ;(( niech ktoś mi napisze że \"falujący\" brzuszek i mały biust tez moga byc sexy, bo obcenie czuję sie poszkodowana przez naturę
[21.04.2006] 17:27
motylek 20
Hej ja także mam ten sam problem.Od jakiegos czasu zaczął przeszkadzać mi mój mały biust(70B)i mimo tego, że mojemu chłopakowi to nie przeszkadza- przynajmniej tak uważa to ja sądzę,że jednak nie jestem dla niego taka atrakcyjn On zapewnia mnie,że jak na moją budowę ciała mam duży biust(166cm;50kg)No cóż chyba bedę musiała się z tym pogodzić,ponieważ wiem jedno,że żadnej operacji się nie poddam.Pozdrawiam
[22.04.2006] 04:49
Lukashh
Jeśli chcecie sprawdzić czy macie fajny biust to wysyłajcie do mnie fotki samego biustu na maila lukashh@wp.pl - każdej odpowiem.

[24.04.2006] 23:53
motylek20
Czy jest coś co mogłoby powiększyć piersi (oczywiście bez operacji)-raczej nie. Właśnie czytałam opinie dziewczyn,które próbowały różnymi sposobami powiększyć swój biust,ale niestety żadne ziółka,kremy itp.nie pomagały,a więc co powinnyśmy w tej sytuacji zrobić??? Może poprostu jesteśmy nastawieni od razu na same negatywy,niewidzimy żadnych zalet tylko same wady.Wiem,że łatwo sie mówi,ale może spróbujmy spojrzec na to wszystko z innej persektywy???-chociaż sama do końca nie wierzę w to co piszę to postaram sie spojrzeć na to nie ze złej,ale z tej dobrej strony.Bądzmy takie jakie stworzyła nas natura,a nie jakimiś silikonowymi laleczkami.Oki kończę,bo zarz napiszę list,a i odzywajcie się częściej.BUZIAKI
[25.04.2006] 00:32
Sjen  Sjen1@tlen.pl
Witam serdecznie w tym temacie.
Drogie Panie czy nie jest wielką prawdą życiową stare powiedzenie, że małe jest piękne?
Moim zdaniem każda kobieta jest na swój sposób piękna. No z nie wielkim marginesem. Ja wolę mniejszy biust, po prostu jest on doskonalszy, bliższy mojemu ideałowi kobiety. Ale dlaczego Wy drogie Panie jesteście tak strasznie zakompleksione? Tak to my ta brzydka część społeczeństwa wpychamy Was w te kompleksy, ale to Wy jesteście przedstawicielkami płci pięknej a nam się tylko wydaje to i owo. Odważcie się powiedzieć sobie - jestem piękna - to nie jest kłamstwo. Jeśli będziecie w stanie powiedzieć sobie, że nie jesteście jakimiś maszkarami to życie wyda się Wam bardziej różowe. Jeśli zmieniacie to i owo w swoim wyglądzie tylko dla tego, że jakiemuś onemu się wydaje, że to jest nie takie jak być powinno to weźcie margines na to, że innemu onemu może się wydawać zupełnie coś innego. I co w tedy?
Szanowne Panie nie ingerujcie w naturę, bo to Wy jesteście tą jej piękną cząstką, zatem pomyślcie tylko, że skoro to Panowie należą do tej brzydkiej części społeczeństwa to ile, zatem nas facetów powinno czekać operacji w naszym krótkim życiu. Po pierwsze bądźcie naturalne.
"Jeżeli coś może się popsuć w wielu miejscach, to pierwsze uszkodzenie wystąpi tam, gdzie wyrządzi największe szkody." - Prawa Murphy'ego Pozdrawiam słonecznie
Sjen1
[25.04.2006] 00:37
Sjen  Sjen1@tlen.pl
mignon (05.06.06 23:51):
Anka- a wolisz mieć przy sobie silnego opiekuńczego faceta czy jakiegos maminsynka ktory chce ssać wielkie balony?? podobno male piersi wyywolują w meżczyznach instynkty opiekuńcze i czułość i w ogole- chęc posiadania na wlasnosc etc. (powaga!)- chyba lepsze to niż jakis niedopieszczony przez mamusię koleś który bedzie wtulać glowę w twój dekolt jak maly chlopiec...bleee- a fe.
ja tam wole być malą dziewczynką w 'męskich rekach' niż mamusią.
male wzruszaja i rozczulają mężczyzn- naprawde, znam facetów którzy wymiękają na widok malego A.
ale przynam że niedawno to odkryłam, tez kiedyś bardzo cierpialam. rozumiem cię.

Brawo, brawo! Racja w 100%.
"Natura jest wszędzie taka sama." - Pitagoras Pozdrawiam słonecznie
Sjen1
[25.04.2006] 01:02
Sjen  Sjen1@tlen.pl
Maja/ (05.06.19 11:25):
Może masz trochę racji...Ja może nawet bym olała chłopaków, ale tu chodzi też o mnie...źle się czuję z małym biustem,gdy patrze do lustra gdy idę gdzieś na jakąś impreze myśle:"tak wyglądam super gdyby nie ... od razu trace pewność siebie...A i ostatnio miałam sen że miałam sie kochać ze swoim chłopakiem(którego obecnie nie mam)ale spanikowałam bo on zaczął zdejmować mi bluzkę i uciekłam........nie no wiem żałosne ale musze ciągle o tym myśleć skoro nawet mi się to śni...

Witaj
No właśnie Wy kobiety nie potraficie docenić własnego piękna. Jeśli masz małe piersi to dla mnie osobiście rewelacja. Problem jest w Tobie gdzieś tam głęboko ukryty, lecz możesz nauczyć się patrzeć na siebie nie, co przychylniejszym okiem. Osobiście uważam, tak ktoś już o tym pisał, że problem jest nie w Was, lecz w nas, facetach.
Opowiem Ci historię z mojego życia. Moja kobieta jest drobną istotką z małymi piersiątkami i te małe piersiątka i ta moja kochana istotka są tym, co w życiu kocham najbardziej. Lecz i mojej miłości Twój problem był bliski, próbowała ona wmówić mi, że ma brzydkie, ohydne, małe ect... piersi lecz uwaga to mój sukces; bardzo często mówiłem jej jak najbardziej szczerze, że jest piękna i kazałem jej by stojąc przy lustrze mówiła sobie to samo. Udało się mi już nie słyszę narzekań na wymyśloną brzydotę jej ciała.
Postaraj się mówić sobie, nie że jesteś brzydka czy jakaś inna tylko mów sobie głośno - jestem piękna, mam cudowne piersi ect... To na pewno, pomoże.
"Przechodzi pociąg dnia i w końcu widzimy na ostatnim wagonie czerwoną latarnię zachodu." Pozdrawiam słonecznie
Sjen1
[25.04.2006] 01:05
Sjen  Sjen1@tlen.pl
Sebastien (05.07.11 16:20):
Krótko zwięźle i na temat \\\"Małe jest piękne\\\", a w dodatku kochane.

A oto facet który jest tego samego zdania.
Ty płaczesz dziewczę łez twoich szkoda, na te łzy gorzkie jesteś za młoda otrzyj swe łzy świat jest uroczy na niebie jasna pogoda. Pozdrawiam słonecznie
Sjen1
[25.04.2006] 01:08
Sjen  Sjen1@tlen.pl
Sebastien (05.07.12 22:23):
Duże może i podziwiane (nie wiem przez kogo), ale za to małe porządane, dziewczyny się nie ma na pokaz.

Brawo!
Gdy mężczyzna utrzymuje kilka samochodów, to jest to dla niego uczuciowy odpowiednik haremu. - John Hallibarton Pozdrawiam słonecznie
Sjen1

1 2 3 4   » 28 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat