o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

komisja wojskowa

1 2 3   » 291 Strony tematu:
[12.11.2004] 22:45
mlody_zestresowany
czy moglby ktos mi opisac,jak wyglada badanie na komisji poborowych?W przyszlym roku czeka mnnie to i sie troche stresuje.CZy to prawda,ze badaja genitalia i odbyt?jak wyglada takie badanie???

[11.01.2005] 18:46
Aki
w sumie wchodzi 3 chłopa i kązdy po kolei jest badany, u mnie to było tak wzrost, waga, wzrok, wymiary itp itd. pozniej lekarz pytał czy wszystko na swoim miejscu i nie sciaglem gaci zalezy gdzie pojdziesz , teraz mam znowu komisje, ale to dlatego bo sie odraczam bo jestem po zabigeu kolana i mysle ze te D bedzie
[28.04.2005] 21:10
żałosny jestes ty
jak wyzej. jesli ktos sie na to nie zgadza to nikt nie ma prawa tego robic!
[28.04.2005] 23:52
REZERWISTA
a teraz posłuchajcie tego i spróbujcie pomoc.
Komisja w Dębicy - pierwsza wizyta - odroczenie na 12 miesiecy (ciśnienie krwi).
W czasie dwunastu miesiecy pacjent kilka razy mdleje, cały czas bierze leki, zaswiadczenie od kardiologa o podwyższonym ciśnieniu dyskwalifikującym udział w armi.
Za 12 miesiecy komisja w Dębicy - kategoria A z paragrafem.
Odwołanie sie do komisji wojewodzkiej w Rzeszowie.
Po stawieniu sie w rzeszowie na komisji, z zaświadczeniem od okulisty o ciśnieniu w dnie oka-skierowanie na badania, 5 min u kardiologa, 3 min u okulisty
wyrok: JEST PAN ZDROWY I UTRZYMUJEMY POPRZEDNIA KATEGORIE (jako dezerter trafi Pan do jednostki w ktorej odechce sie panu ucieczki przed wojskiem)
CÓŻ TERAZ ROBIĆ???
GDZIE UCIEKAĆ???
GDZIE SIE ODWOŁYWAĆ????

[29.04.2005] 01:14
Gracjan
Na nic te zaświadczenia, nieszczęsny chłopie. Trzaba było zmienić taktykę, to znaczy: stawić się przed komisją w kompletnym stroju, najlepiej w kożuchu, i krzyknąć:
- Nie tylko majtek, ale nawet tego kożucha przed wami nie zdejmę!!!
Spryciarze piszą, że pokaz takiego "bohaterstwa" czyni wielkie wrażenie na komisji. Od razu dostaniesz kategorię D.
[19.02.2019] 10:11
[29.04.2005] 11:07
Leokadia
O, tak, Gracjanie.
Jak wynika z wpisów na tym forum, młodzież męską mamy teraz b. przebiegłą i bohaterską. Aż się płakać chce. Ze śmiechu...
Buahahaha!!!!!!!!!

[29.04.2005] 16:54
rezerwa
Gracjan napisał:
Normalny chłopak, który chce służyć w wojsku, oczywiście bez problemu za kotarą przed lekarzem majtki zsunie. To żaden wstyd. Ten lekarz przecież musi swoje wykonać
A zastanawialiście sie jak sie musi czuć mąż takiej lekarki ktora bada poborowych? Przeciez ona codziennie może sobie oglądac kilkunastu albo kilkudziesięciu chłopaków dokładnie i na pewno porównuje ich członki z mężem np długość grubość. Co prawda w zwisie ale jednak.
a porównuje też ogólną budowę ciała umięśnienie i jeżeli to jakis cherlak to ma słabo.
I jeszcze jedno - normalny chłopak wie że dla takiej lekarki lub lekarza jest anomimowy - ona i tak nie zapamięta który jak wygląda nago - to jest jak na taśmie produkcyjnej -ściągnąć slipy, kaszlnąć, rozchylic posladki. To dla badanego jest mocne przeżycie, bo mu sie wydaje że że specjalnie jemu kazali pokazywać penisa. Am lekarze przecież nie takie rzeczy widzieli na studiach.
[29.04.2005] 22:04
Do REZERWISTY
Rezerwista napisał:
CÓŻ TERAZ ROBIĆ???
GDZIE UCIEKAĆ???
GDZIE SIE ODWOŁYWAĆ????

No więc tak: albo pójść na studia (o ile jeszcze biletu do woja nie odebrałeś) albo rozpocząć nowe życie w którymś z opiekuńczych krajów Unii Jeżeli któraś z wczesniejszych komisji popełniła jakieś proceduralne uchybienia, to możesz się jeszcze odwółać do Naczelnego Sądu Administracyjnego (ale szanse powodzenia są raczej małe - jedyne co zyskujesz, to czas).
[30.04.2005] 06:32
Gracjan
"...jeżeli to jakis cherlak to ma słabo".
Jeżeli mąż lekarki jest cherlakiem, to w ogóle - oboje - mają słabo.
Ale to już nie wina poboru i poborowych...
Najczęściej chyba taka lekarka, oglądając na poborze dziesiątki penisów,
przekonuje się, że jej mąż nie odbiega od normy.
Poza tym pamiętajmy, że nie długość ani nawet nie grubość... - najważniejsza jest technika @@@ania. A tego lekarka na poborze nie sprawdza... (Może by i która chciała, ale czasu za mało)... Spoko.

[30.04.2005] 14:25
Jak widać Gracjan
nie dość, że jesteś niepełnosprytny (kat. A) i nieasertywny (potulnie ściągnąłeś majteczki przed panią doktor), to jeszcze nieobdarzony przez naturę. No ale ze wszystkim sobie przecież poradziłeś: jesteś normalnym chłopakiem (życiowa nieporadność stała się w twojej koncepcji normą) i umiesz świetnie @@@ać (panią doktor). Tylko pogratulować
[30.04.2005] 20:43
do tego wyzej
zgadzam sie w stu procentach!!!
[02.05.2005] 23:00
__lek__med__
Nie panikujcie! Pół biedy jeżeli bada was lekarka, pomyslcie przeciez ze mozecie trafic na lekarza homoseksualiste lub bi a on wtedy takiego badania nie odpusci i pomyslcie co on wtedy sobie mysli

[04.05.2005] 16:31
od myslenia
to sie jeszcze nic nie stanie, a o czym myśli lekarka zaglądając chłopakowi między nogi? dlaczego sugerujecie jakieś podteksty ? to przecież tylko badanie bardzo szczególoowe. a penis czy odbyt to taka sama część ciała jak ręka
[04.05.2005] 18:04
ta jasne
czyli wyjscie na ulice z odslonieta reka rowna sie wyjsciu z fiutkiem na wierzchu?? Policja tez inaczej chyba zareaguje na czlowieka idacego w T-shirt'ie a inaczej na idacego bez spodni i majtek z dyndajaca szabelka.
[05.05.2005] 01:54
Gracjan
A cóż wy, baranki, możecie wiedzieć o @@@aniu tej czy innej pani,
skoro za dyshonor uważacie spuszczenie przed nią majtek...?!
Z tego, co tu piszecie, wynika, że wymiganie się od służby wojskowej
jest dziecinnie proste i każdy głupi to potrafi. Taką "zaradnością"
nie ma się co chwalić, baranki...
[05.05.2005] 09:24
spuszczanie majtek panie g...
przed lekarką nie jest wyznacznikiem czy jesteś @@@ak... czy nie. ale ciebie chyba taka sytuacja na komisji nieźle rajcowała. służyłem w marynarce w latach siedemdziesiątych i taką sytuacje przeżywałem niejednokrotnie (comiesięczne badania, czy choćby wieczorne sprawdzanie bgs), uwież nic przyjemnego. nie a to nic wspólnego z je... zmuszanie do publicznego obnażania jest perfidnym poniżaniem jednostki a tak właśnie kiedyś było. wydaje się, że teraz takie pratyki to przeszłość.
[05.05.2005] 11:50
Gracjan
Marynarzu, czyli majtku... Kandydat na lotnika napisał: "piszesz bzdury z tym zdjęciem majtek, niech ci się zamarzy kariera lotnika, a zobaczysz, co znaczą badania na golasa i to nie tylko za parawanem". No, właśnie, bywa nawet i tak...
Dlaczego więc badanie za kotarą mielibyśmy traktować jako publiczny striptiz...?
Co do mnie, to nic mnie na poborze nie rajcowało. Nie uważam też, aby za zasłoną została podeptana nasza - poborowych - godność...
Niegodne jest natomiast wymigiwanie się od woja i sugerowanie, że "asertywność" polegająca na niezsunięciu gaci przed lekarzem czy lekarką jest... wyznacznikiem męskości.
Jeszcze co do @@@ania... @@@ał was pies, dekownicy
[nie mam nic do powiedzenia]
[05.05.2005] 13:52
W 1985 r.
byłem na komisji i nikt mi nigdzie nie zaglądał , za to rok wczesniej na rejestracji ( było kidys cos takiego) zaglądali . A na komisji wojskowej przed samym pójściem do armii w Krakowie na Wrocławskiej była taka pielęgniarka, która oglądała nam nasze peniski hahaha, ale nikt z tego tragedii nie robił, ciekawa babka była i już.
[06.05.2005] 16:31
hahahahhahahhhahahah
To sobie pielegniareczka poogladala. A zawsze myslalem ze one sa od robienia zastrzykow.
[06.05.2005] 20:02
a co baba też człowiek
ty byś sobie nie pooglądał młodych foczek poborowych
[06.05.2005] 20:02
a co baba też człowiek
ty byś sobie nie pooglądał młodych foczek poborowych
[12.05.2005] 14:22
sinus
piszecie o bilansach zdrowia 15 i 18 latków i że zdejmowaliście majtki. ja kiedyś takich badań nie miałem. teraz tak badają? sprawdz aja tylko z przodu, czy tak jak na komisji wojskowej z przodu i z tyłu?
[12.05.2005] 16:12
W owym bilansie zdrowia
15-latka też można zwyczajnie odmówić poddania się badaniu genitaliów. Co za problem? Ludzie, trochę asertywności! Zaiste, rację miał Nietzsche, twierdząc, że społeczeństwo składa się głównie z jednostek o mentalności niewolnika...
[12.05.2005] 16:16
Racja brawo
Jedna z niewielu mądrych wypowiedzi na tym forum!
[12.05.2005] 16:39
szalony Wacek
tak tylko mówisz jak miałeś 15 lat to gówno wiedziałeś o asertywności. poza tym podkreślam, ze lekarka była całkiem fajna i miła. polecenie ściiągnięcia majtek byo zaskoczeniem. może gdybyśmy wiedzieli wcześniej? mimo tego większość kolegów jeszcze długo wspominała to bardzo miło. a na komisji były same stare dziadki
[12.05.2005] 16:56
Prawda ale
o ile jestem w stanie zrozumiec badanie jaderek na bilansie, gdy ma sie 10 czy 15 lat, bo faktycznie wtedy jeszcze gowno sie wie o tym co nosi sie w spodniach i lepiej wczesniej sie dowiedziec o jakichs defektach to w wieku prawie 20 lat, wszyscy juz maja pojecie o ewentualnych wadach( bo nie wierze ze ktos bez jader czy srający krwią zostanie olsniony nt swojej choroby dopiero na komisji). A jesli komus nie przeszkadza wypinanie dupy przed jakims prochnem z komisji to prosze bardzo(moze nawet sam o to poprosic), ale nienawidze wykorzystywania ludzi w jakikolwiek sposob. Zmuszanie kogos do neglizowania sie to zwyczajny gwalt a polskie prawo na to pozwala
[12.05.2005] 20:37
ech wy faceci ....
jak dzieci ... pokazać kawałek tyłka komuś to dla was problem. A co mają powiedziec kobiety??? Ciąża poród i podobne sprawy - zastanawialiściue sie kiedyś nad tym. Pokazanie się nago na jakiejś komisji to pikuś w porównaniu z przebywaniem powiedzmy na patologii ciąży. Mój mąż też strasznie to przeżywał póki nie zaliczył porodu rodzinnego. A więc głowa do góry i trochę obektywizmu
[19.05.2005] 16:35
to nie komisja jjest
zboczona ale przepisy o badaniach to tam jest napisane że trzeba zbadać prącie, jądra i odbyt. ale pobór sie skonczył i chłopaki do przyszłego roku macie spokój - nie musicie ściągać majtek a ci co w tym roku ściągali prędko tego nie zapomną
[19.05.2005] 21:15
ADRIEJ
RWE
[21.05.2005] 21:33
galon
u mnie to najgorzej było wtedy jak padło polecenie prosze wejsc z przebieralni na sale bez slip !!! myslalem ze umre ze wstydu ale coz potulnie wchodze a tam kumpela 22 lata z urzedu.to było najgorsze przezycie w moim zyciu paradowalem tak przed nia dwadziescia minut pozdrowionka
[25.05.2005] 17:55
buahahahahaa

haha ha hahahahaha

1 2 3   » 291 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat