o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Studniówka - Poradżcie coś!

[18.10.2004] 20:05
RADEk000
słuchajcie w tym roku bede miał studniówkę ale juz musze sie zdecydować czy pójde a mam wątpliwości gdyz nie mam z kim iść niamam dziewczyny a z koleżanką jakąś nieuśmiecha mi sie iść a samemu nie wypada co wy o tym myslicie? i tak wogule osoba towarzysząca bedzie mie bardzo duzo kosztowac poradzcie cos!
[18.12.2009] 15:52
nobody90
ja nie wyobrażam sobie żeby na studniówkę nie iść. jest to najważniejsza w całym życiu impreza. jeśli nie masz z kim iść, to idź sam, na pewno ktoś z Twojej klasy też pójdzie sam, więc będziecie się dobrze razem bawić. albo zapytaj jakiejś koleżanki, przyjaciółki, kuzynki, kogokolwiek, czy by z Tobą nie poszła. myślę, że się zgodzą, bo studniówka to super przeżycie
[23.12.2009] 15:34
najlepsza muzyka
na studniowke trzeba isc!
zobacz to:www.W-MP3.pl
[26.02.2010] 12:36
1oo jest fajna
zobacz a sie przekonasz http://www.youtube.com/watch?v=NHqkyCrxzJM
[17.01.2013] 18:15
Mkasia
Nie wyobrażam sobie nie iśc na studiówkę, partnera potzebuję tylko do poloneza a potem co mnie on obchodzi,. Moim zdaiem ta decyzja nie powinna być zależna od patnera. Powiem Wam tylko, że nieco obawiam sie jej, bo ostatnio złapały mnie takie wzdęcia jak byłam na weselu, że nie wiem czy wyrobię na studniówce ;/ myslałam że ta dolegliwość dopada ludzi po 40 a nie mlodych!!! co jest !
[31.03.2020] 21:41
[29.01.2013] 11:54
partner co lubi tańczyć ;)
Witam dziewczyny - maturzystki !
Szukasz wyborowego towarzystwa? Dobrze trafiłaś! Miły, towarzyski, sympatyczny i grzeczny chłopak (aktualnie student) potrafiący dobrze się bawić chętnie potowarzyszy ślicznej dziewczynie. Bez nałogów, wysoki 179 cm, podobno przystojny Zapraszam do kontaktu wszystkie dziewczyny które oczekują udanej zabawy podczas balu studniówkowego. Moja propozycja nie ogranicza się jedynie do woj. Śląskiego. W grę wchodzi także woj. Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Świętokrzyskie oraz Małopolskie.
moje GG: 15581836
mail: partner-na-studniowke@wp.pl
Czekam na Was drogie Panie! Chętnie udzielę wszelkich informacji
[09.12.2019] 18:11
adsasfdf
Ważne żeby bawić sie dobrze, ja poszłam sama, z koleżankami z klasy i było super
[04.02.2020] 23:14
Olek9222
Oferuję pożyczki pod zastaw nieruchomości do 30 milionów złotych
Mój numer telefonu to 668 810 547

» Odpowiedz na ten temat