o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

TANIE LATANIE-instrukcja obsługi ...

1 2 3
[22.09.2004] 12:43
królowa śniegu
Od czego zacząć?
Gdzie szukać?
Co polecacie?

Bardzo proszę o udzielenie mi prau lekcji, porad etc

kula!
[18.06.2008] 02:54
malgoskaaaaa
potrzebna Ci strona jakiegos posrednika, tam jest zwykle rozpisana cala instrukcja obslugi,poszukiwan, i tego na co trzeba uwazac, poszukaj na takich stronach jak
smartfly.pl (sprawdzone osobiście +)
a
blizejsamolotem.pl
lataj.pl
bilety-lotnicze.pl
[30.06.2008] 16:01
Wlewkonianin
Ja polecam ten artykulik, krótki i rzeczowy, nic dodać nic ująć jeśli chodzi o mnie: http://www.laziki.pl/readarticle.php?article _id=12
[02.07.2008] 03:08
kkarekk
si , smartfly jest ok,

a jesli chodzi o poczatki w lataniu tanimi liniami, to zgadzam sie z goska ze na stronach agentow czy biur tur sa takie miniprzewodniki co i jak robic
[02.07.2008] 03:13
kkarekk
a tak w skrocie:

1 najpierw gdzie i skad lecimy

2 czy masz karte kredytowa bo nia sie placi zza bilet na www linii lotniczych lub u agentow mozna takze przelewem

3 jak juz znajdziesz polaczenia i firma obslugujaca lot to dowidz sie ile bagazu mozesz zabrac i co to moze byc

4 i w droge, ciao
[23.08.2019] 13:48
[02.07.2008] 09:04
Flantka Cerweganmax
Na początek musisz rozważyć, gdzie będziesz zamawiała bilet (czy posiadasz kartę kredytową czy nie). Jeśli tak, to w sumie nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli jednak takowej nie posiadasz to też nic się nie dzieje. Na portalach lotniczych kupisz bilet równie szybko i łatwo, a kilka z nich ma opcję zapłaty przelewem.
Ja radzę szukać albo bezpośrednio na stronach przewoźnika (jeśli masz czas) alb na portalach - ja je lubię, bo jestem troszkę wygodna Ale wbrew powszechnej opinii wcale nie jest wiele drożej niż na stronach przewoźnika. Jeśli dobrze poszukasz - możesz trafić na jakąś promocję, albo znajdziesz naprawdę tanie połączenie.
Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego portalu to ja sugeruję się nie tylko ceną, ale i jakością świadczonych usług przez daną firmę, a tą możesz już sprawdzić poprzez ich stronę www oraz kontakt telefoniczny np. Powodzenia!
[03.07.2008] 01:54
zapytania znak
to jest promocja, prawda? http://smartfly.pl/News.aspx?id=29
czemu z oplatami to wyszlo tak tani?
linie Air Lingus naleza do jakiego kraju?
[03.07.2008] 02:12
wowow
to jest maskaryczna promocja, ja latalem do stanow w ferie zimowe za ok 2,5tys i to byla juz promocja

jak sie do tego trafi jeszcze jakis dobry powrotny to az polece sobie po macbooka
[20.07.2008] 23:24
hamster777
mam nadzieje, ze to nie jakas pomylka, ta promocja na smartfly\'u - zauwazylem tam maly blad mianowicie: \"Rezerwacja do 31 września 2008.\" hrhr, ale ogolnie widze, ze pozytywnie to wyglada i obiecujaco.. moze sie skusze na przelot, jako ze wize mam jeszcze wazna.
[21.07.2008] 13:46
nancy21
no raczej, bo wrzesień ma chyba ;o) dni 30. A portalu smartfly to nie znam. Chyba jakiś nowy?
Jak ktoś będzie wiedział coś więcej,proszę by dał znać, bo jestem zainteresowana!
[23.08.2008] 17:28
zabcia.20
Osobiście polecam flicket.pl Tam w prosty sposób jest napisane jak można zakupić u nich bilet, musisz tylko wejść tutaj http://www.flicket.pl/Pomoc/Jak-rezerwowac-b ilety-lotnicze.html i tam masz wszystko przedstawione krok po kroku. Jak dla mnie najlepszy serwis tego typu. Dość młody ale super bo wszystko jest przejrzyste.
[24.08.2008] 10:43
mangowa
O fajnie bo ja właśnie sie wybieram do Irlandii i szukam jakiegoś fajnego portalu i prostego w obsłudze bo jeszcze nigdy nie kupowałam biletów online, wiec może skorzystam z tego
[24.08.2008] 12:36
gamsa
Portal fajny, ale chyba niedawno ruszyli, bo nigdy wcześniej na nich nie trafiłem. Prezentuje się ciekawie, ale jestem ostrożny więc wolę poczekać na opinie użytkowników. Jestem zdany na korzystanie z usług pośredników, dlatego wydawało mi się, że znam wszystkich, a tu proszę! Ciągle coś nowego. Ale dobrze, dobrze... Im większa konkurencja, tym może bardziej będą się starać.
[29.08.2008] 18:03
seszele
rzeczywiście ten flicket.pl jest godny uwagi. przejrzysty, łatwo sie wyszukuje połaczenia i co mi sie jeszcze podoba, to to że oferuje przeloty nie tylko tanimi liniami ale i tradycjnymi (na smartfly tego nie było). jak sie tak na to patrzy to wtedy dopiero widać różnice w cenie
[30.08.2008] 01:58
king of small men
heh, ja zazwyczaj mialem sposob na tanie latanie - wchodze na centralwings.pl i zamawiam bilet na odpowiedni termin ;p zazwyczaj dzialalo idealnie, jesli chodzi o cene
[30.08.2008] 10:33
zabcia.20
king of small men (08.08.30 01:58):
heh, ja zazwyczaj mialem sposob na tanie latanie - wchodze na centralwings.pl i zamawiam bilet na odpowiedni termin ;p zazwyczaj dzialalo idealnie, jesli chodzi o cene
o cene a o reszte ??? hehe ja to nie kupuje bezpośrednio u przewoźników. biore sobie serwis pośredniczący i mogę sobie wybierać do woli
[30.08.2008] 19:14
dekowa
wchodze na centralwings.pl i zamawiam bilet na odpowiedni termin ;p zazwyczaj dzialalo idealnie, jesli chodzi o cene

i chyba tylko jeśli chodzi o cene. ja kiedys skusiłam sie własnie ze względu na cene i skończyło sie na tym, że czekałam na lot prawie 5 godzin
[31.08.2008] 11:56
zabcia.20
seszele (08.08.29 18:03):
rzeczywiście ten flicket.pl jest godny uwagi. przejrzysty, łatwo sie wyszukuje połaczenia i co mi sie jeszcze podoba, to to że oferuje przeloty nie tylko tanimi liniami ale i tradycjnymi (na smartfly tego nie było). jak sie tak na to patrzy to wtedy dopiero widać różnice w cenie
ja znalazłam informacje prasową o flicket.pl to sobie przeczytajcie

http://newsroom.chip.pl/news_228272.html
[31.08.2008] 20:53
mita olen talla
czyli to ten sam właściciel co smartfly? W sumie widać przewagę tych portali nad pozostałymi, więc chyba ktoś niezłą kasę na to wyłożył. zresztą czytałem gdzieś, że właścicielem tej spółki destineo jest m.in. mlody Kulczyk. Miejmy nadzieję, że głowę do interesów ma niegorszą niż tatuś.
[01.09.2008] 00:54
Hellboy1
jeśli chodzi o CW to jest świetna sprawa żeby tanio sobie polatać a inne dziwne opcje o jakich czytam tu i tam to jakaś paranoja bo jeszcze nic ze złych rzeczy mi sie nie przytrafiło z nimi
[01.09.2008] 22:38
king of small men
dekowa (08.08.30 19:14):
wchodze na centralwings.pl i zamawiam bilet na odpowiedni termin ;p zazwyczaj dzialalo idealnie, jesli chodzi o cene

i chyba tylko jeśli chodzi o cene. ja kiedys skusiłam sie własnie ze względu na cene i skończyło sie na tym, że czekałam na lot prawie 5 godzin
nie, nie tylko ze wzgledu na cene, nie przesadzajmy nie pierwszy raz z nimi sie gdzies wybieram i dotad nie mialem zadnych problemow (spoznienia 20 czy 30 minut nie biore nawet pod uwage, bo to sie kazdemu zdarza).
[02.09.2008] 11:42
zabcia.20
Nom ten sam . Nieźle wymyślili nie Dobry patent masz do wyboru albo same tanie linie lub tanie plus tradycyjne.
[02.09.2008] 15:20
mangowa
heh no niezły patent. fajnie tak zobaczyć jaka jest różnica w cenach między tanimi liniami, a tradycyjnymi. a może akurat bedzie jakaś promocja na tradycyjnych i nie bedzie tak drogo, a tak ja bym nawet nie patrzyła bo to raczej nie na moją kieszeń
[05.09.2008] 17:02
piekarenka
Od czego zacząć ?? tak jak napisane powyżej od serwisów posredniczących bo to świetne źródło tanich biletów lotniczych bo jeśli wybierasz tlyko i wyłącznie jednego konkretnego przewoźnika np. Wizzair albo Centralwings noto nie masz za bardzo dużo do wyboru. Serwisów które pośredniczą w sprzedaży biletów jest caaała masa . a lataj.pl smartfly.pl flicket.pl i wiele innych. jak poszukasz na google to znajdzie Ci ich duzo. Co do tego nowego młodego flicket.pl bo widzę że dyskusja rozgorzała na jego temat to jakie są najmocniejsze strony tego serwisu ?? bo np. na a nei tlyko możesz kupić bilet lotnicy ale też hotel zamówić chociaż jak to mówią less is more i czasem lepiej jak serwis zajmuje się jednym a dobrze
[07.09.2008] 11:28
Hejkundejkun
Bilety online to świetna sprawa bo ja osobiście nie mam czasu załątwiąc tego biegając po biurach podroży. Często podróżuje i zawsze znajduje dobre ceny biletów. O tym flicket.pl nie słyszałam , jest tam taniej niż u innych ??
[08.09.2008] 08:13
Starowana
mangowa (08.09.02 15:20):
heh no niezły patent. fajnie tak zobaczyć jaka jest różnica w cenach między tanimi liniami, a tradycyjnymi. a może akurat bedzie jakaś promocja na tradycyjnych i nie bedzie tak drogo, a tak ja bym nawet nie patrzyła bo to raczej nie na moją kieszeń

Ja myśle że wiele osób właśnie te najtańsze bilety . wogole latanie teraz stało sie bardzo drogie no ale to dlatego że paliwo zdrozało. eh. ale dobre że można sobie poszukac tanich połączeń i fajnie że sa takie seriwys ja ten flicket.pl
[08.09.2008] 21:17
certon
mało kto moze sobie pozwolić na latanie tradycyjnumi liniami. a różnice w cenach sa ogromne. ale dużo jest fajnych promocji także każdy nmoże znaleść coś na swoją kieszeń
[09.09.2008] 20:09
Starowana
No właśnie a te serwisy pośredniczące to najlepsze miejsce na znalezienie tanich biletów.
[13.09.2008] 15:23
pulop
na serwisach pośredniczących duzo prościej i szybciej można znaleźć tani bilet
[17.09.2008] 20:00
zabcia.20
Co do tego że ludzi nie stać na kupowanie drogi biletów to się w zupełności zgadzam i dlatego podoba mi się właśnie ta alternatywa którą stworzyła ta spółka Destineo.
[18.09.2008] 21:04
tyntyryntyn
no a ceny beda jeszcze szły w górę bo paliwo drożeje. no ale i tak ta różnica w cenach pomiedzy tanimi, a tradycyjnymi pozostani

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat