o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Wymiana partnerów w parach

1 «   9 10 11 Strony tematu:
[08.08.2015] 11:52
Paril
Mona_45 (15.08.2015.07 22:34):
A co ma zrobić kobieta 45 letnia nie zaspokajana przez męża jaki mówi kochanie to znajdz sobie kogoś..
pozdrawiam z poznania

Znaleźć sobie kogoś W razie potrzeby nawet więcej niż jednego
[08.08.2015] 11:55
Paril
Lilka z nad morza (15.07.2015.31 12:12):
Ja zawsze marzyłam o tym aby wspólnie z mężem kochać się z inną parą.
Chciałam zawsze zobaczyć jak mąż się kocha z inną.
Myślę , że o takiej sytuacji marzy wiele kobiet.

To prawda - a jak spróbowaliśmy to jeszcze okazało się, że mi się to bardzo podoba
[22.08.2015] 18:43
Paril
Mona_45 (15.08.2015.10 00:19):
To już słyszałam ,ale sam wiesz jak czasem trudno ...
pozdrawiam

Trzeba szukać okazji -trudności same się znajdują ... Na szczęście to jest taka potrzeba, która wyzwala bardzo wiele energii na poszukiwania
[31.08.2015] 00:40
Primo
Lilka z nad morza (15.07.2015.31 12:12):
Ja zawsze marzyłam o tym aby wspólnie z mężem kochać się z inną parą.
Chciałam zawsze zobaczyć jak mąż się kocha z inną.
Myślę , że o takiej sytuacji marzy wiele kobiet.

O tym marzy wiele kobiet, ale też wiele sie tego obawia. Sama się domyślasz - że się mąż za bardzo rozsmakuje w drugiej i zostawi pierwszą.
Ale masz rację, wiele pań uwielbia patrzeć, jak ich mężczyzna kocha się z inną kobietą. strasznie je to rozpala i wyzwala zupełnie dziką seksualność.
Podobnie jest z mężczyznami. Oni nawet chyba bardziej się obawiają o swoje żony u objęciach innych facetów. Ci,którzy nie mają takich obaw, są absolutnie szczęśliwi w takich sytuacjach.
[04.09.2015] 09:47
Darek54
maciekania (11.06.2011.25 13:47):
mielismy 4 spotkania 3 to porazka z jedna para spotykalismy sie pare razy bylo super pelno pieszczot seksu kazdy byl zadowolony.Chcemy teraz znowu poznac taka pare z okolicy bo odleglosc zabija znajomosc aby sie piescic kochac i robic to na co bedziemy mieli ochote.Piszcie czekamy.Mamy 52 i 54 lata.Maciek Ania[/cytat
Jesteśmy parą z Ttójmiasta w Waszym wieku i mamy chęć spróbować....chcemy dużo ale spokojnie
[26.05.2018] 14:08
[11.09.2015] 14:33
Mężatka
Mąż mnie prosił o antykoncepcję, w zeszłym miesiącu założyłam sobie spiralkę. Chcę spróbować seksu z innym małżeństwem. Jesteś z Warszawy, jesteś żonaty i masz ochotę na zamiankę żonek. My 38 lat i 39. Adres e-mail: malzenstwo75@wp.pl
[23.11.2015] 18:10
Miłę małżeństwo Poznań
Jesteśmy małżeństwem i również mamy ochotę na coś więcej. Podchodzimy do tego poważnie dlatego ważna jest dla nas antykoncepcja i badania. Bez tego byśmy się bali iść na całość. Chcemy delektować się soczystym seksem, justynka26_kamil28@wp.pl
[25.11.2015] 15:30
Mlody23x
Uwazacie, ze osoby te powinny sie nam podobac? Czy lepiej wybierac raczej przeciwtne (wg nas) ale zadbane? Chodzi mi tu o mozliwosc zakochania sie w kims itd.
[14.01.2016] 23:17
perpetuy
benek-38 (06.05.2006.09 19:46):
<cytat>dytaa (06.04.09 13:34):
Jest cudownie. warto spróbować. najgorzej znakleżć odpowiednią parę ale można spróbować
</cytat>
my też szukamy takiej pary i myślimy o czymś takim napiszcie z kąd jesteście może się poznamy.
[15.01.2016] 13:44
plegia
magda1qaw32@wp.pl (15.07.2015.15 12:04):
jestesmy chętni parka z południowej PL 27 33 lat pisać magda1qaw32@wp.pl szukamy tylko par

Jesteśmy z południa ona 35 l ją 45 ljestescie zainteresowani?
[15.01.2016] 13:52
plegia
Jesteśmy niepoprawni (13.11.2013.18 15:35):
Z zaprzyjaźnionym małżeństwem pojechaliśmy wczesnym latem w góry, jako że się bardzo przyjaźniliśmy wzięliśmy mały apartamencik. Bardzo miłe, ładne i przytulne miejsce ale wieczorem przyszło nam losować kto śpi w sypialni a kto w salonie z aneksem. Losowały kobiety wypadło że Kasia z Michałem będzie w sypialni. Jako żeby nie wyszło że zagarneli lepsze miejsce my jako mężczyźni również losowaliśmy tym razem sypialnia wypadła nam. Kobiety zażartowały że w takim razie Kasia musi spać ze mną a mojej żonie Justynce pozostaje spać na sofie z Romanem. Była kupa śmiechu. Pierwszą noc spaliśmy w na sofie drugą w małżeńskiej sypialni. Trzeciego wieczora posiedzieliśmy trochę dłużej rozłożyliśmy szachy, gra przeciągała się więc kobiety położyły się w sypialni. Jak skończyliśmy grę zreflektowaliśmy się że nasze żony a nam została sofa. Jednak na tyle się znamy że położyliśmy się razem z żonkami w jednym łóżku, zmieściliśmy się w czwórkę. W nocy przebudziły mnie jakieś ruchy dostrzegłem w ciemnościach albo raczej domyśliłem się że po cichutku Kasia z Michałem kochają się. Bardzo mnie to podnieciło i zacząłem pieścić cipcię mojej żonki, tak się zaczęło. Zasnąłem w mojej żonce. Kolejny dzień usatysfakcjonowane seksem żonki znów się położyły w sypialni zanim skończyliśmy tym razem grę karcianą. Podobnie jak poprzedniej nocy położyliśmy się do łóżka w czwórkę. Tej nocy podczas Michał kochał się ze swoją Kasią zacząłem ją dotykać potem pieściłem piersi, aż zaczęliśmy pozwalać sobie na coraz więcej. Przez dwie ostatnie noce ja już spałem Kasią żoną Michała a moja Justynka z nim. Spaliśmy, raczej odpowiedniejszym określeniem byłoby powiedzieć soczysty seks. Czasami nasze żony wracały na chwilę w ramiona swych mężów by potem znów zmienić i rozpocząć galop na mężu swojej koleżanki.
justynka26_kamil28@wp.pl

Super chciałbym tak z moja żoną spróbować
[23.04.2016] 16:35
aga1
gizmo21977 (06.05.2006.10 11:25):
<cytat>Qwadrat (06.04.26 09:46):
Sam jestem akt. w takim układzie ze jest Nas czwórka -2pary - 2 małz. Na dzień dzisiejszy jest super. A jak doszło do tego ? .Po ilus tam latach ze soba i ze znajomymi doszło do syt.ze przypadkowo zobaczyłem moją zone w sytuacji gdy Nasz wspólny przyjaciel (z drugiej pary) w nocy na stole odbywał z nią(moją żoną) sex. To był impuls do działania w kier. 2+2. Jednak wczesniej były czynione podchody poza moimi plecami w tym kier. z strony najpierw żon i przyjaciela. Ich obawy o ,na moją reakcje w tej materii spowodowały ze nie śmieli rozmawiac ze mną.Dopiero ta sytuacja (powyższa ) wyzwoliła potrzebę unormowania tego. Ba ...jeszcze wczesniej żony się ze soba.Mogłem i czułem sie tą konkretną syt. wtedy ...no zdradzony , oszukany... ale zostało mi to z nawiązką zrekompensowane. Tak ze w sumie jest dobrze. Układ taki jest naprawde fascynujący. Co ciekawe -to to, że wyzwoliło i w znaczacy spośób wpłyneło na jakośc i sposób zycia sex. miedzy mna a żona. Polecam.(Aha ! to jest dla raczej par dojrzałych i wiedzących czego chcą i oczekują , nie wspomne o innych uwarunkowaniach)
</cytat>
czytam i i wlos mi staje deba, twoja zona poprostu walnela cie w rogi i nie smiala ci o tym powiedziec bo albo rozmawia z toba od razu i nie ma przed toba tajemnic bo juz jestescie iles lat razem albo wali cie w rogi z kolesiem i jego zona i nic ci o ty mnie mowi no pomysl troche
[27.04.2016] 15:23
nareszcie
Mój skarb (jestesmy 27 lat małżeństw iem) bardzo trudno osiaga orgazm. Potrzebuje mocnej, długiej i dynamicznej stymulacji(rżnięcia) nie mówiąc o wielkości wkładu! (ja mam 20cm) . Czujac jej niedosyt (Prawie zawsze kończę w niej szybciej lub muszę zwolnić i wtedy ona mi całkiem.....), zaproponowałem pomocnika. Skończyło się prawie awanturą, że to chore itd. Małymi kroczkami powracałem do tematu i po prawie 2 latach stopniowej przemiany u zony, zaprosiliśmy młodszego pomocnika. Juz na pierwszym spotkaniu odjazd totalny,-Cztery godziny seksu z przerwami i trzy orgazmy mojego skarba. Dla mnie widok jak okazały(troche wiekszy od mojego) członek zagłębia się w cipeczce żony, jak unosi i rozkłada uda, przyciąga rękoma jego posladki jak ją bez opamiętania posuwa,- jest za każdym razem niesamowity. Włozenie w lużną i mokrą od sp...y kolegi cipkę jest tak podniecające że pierwszą porcję mojej s.. dokładam po kilku mocniejszych ruchach i to przy jednoczesnym odlocie mojej zony. Nasz przyjaciel tez ma frajdę jako że jego żona jest dość płytka i nie może z nia się kochać tak dynamicznie jak z moim skarbem. Nasze kontakty trwaja już prawie trzy lata i każde jest prawie tak samo podniecajace jak pierwsze. Nasz seks też nabrał siły. Zona cześciej szczytuje tylko ze mną i bez skrępowania mówi o swoich potrzebach. Bardzo dba o swoją sylwetke, ubiór, na imprezach delikatnie prowokuje facetów (co jej się wcześniej nie zdarzało). Można powiedzieć że i mnie to imponuje że mam kobietę na której są zwrócone oczy innych mężczyzn.
[28.04.2016] 13:26
Przyjaciel rodziny na stale
Witam
Zaprzyjaznie sie z malzenstwem
30-177-85-15 nie strasze wygladem
Chetnie dolacze do malzenstwa
Warszawa i szeroko pojete okolice
amapoli@wp.pl
Piszcie, pogadamy, wymienimy zdjecia...
[06.12.2016] 17:18
parkawawachetna
my mamy juz dawano to za sobą jesli szukcie parki jestesmy chetni prosze o fot z kartka para na nasz mejl chetnie sie spotkamy 26lona on 34 fajnaparkawawa1234@wp.pl tylko wawa najlepiej
[15.12.2016] 13:47
Kacjusza  Stegna@tlen.pl
fajny100op.pl (08.06.2008.09 10:34):
Jeżeli chcecie spróbować takiego seksu,rozsądniej jest rozpocząc bez wymiany.Nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć późniejsze reakcje męża do żony i odwrotnie.Sami robimy w taki sposób i nie odbija się to negatywnie na naszym małżeństwie,a przeżycia są fantastyczne.

To masz rację jestem 40 letnią kobietą i też z mężem myślimy o takiej zabawie ale boję się swojęj reakcji na taką sytuację
[20.12.2016] 12:07
IZKA 50
Kacjusza (16.12.2016.15 13:47):
Jeżeli chcecie spróbować takiego seksu,rozsądniej jest rozpocząc bez wymiany.Nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć późniejsze reakcje męża do żony i odwrotnie.Sami robimy w taki sposób i nie odbija się to negatywnie na naszym małżeństwie,a przeżycia są fantastyczne.

To masz rację jestem 40 letnią kobietą i też z mężem myślimy o takiej zabawie ale boję się swojęj reakcji na taką sytuację

Tak jest, my też bawimy się z mężem w takie wymiany partnerów, ale zanim do tego doszło wiele razy próbowałam z innymi partnerami i powiem szczerze że dobrze że tak zrobiłam bo podczas seksu z innymi facetami naprawdę reagowałam różnie, czasem bardzo impulsywnie i gdyby mąż widział to nie byłby z tego zadowolony.
[11.01.2017] 15:34
IGA>>>
Kacjusza (16.12.2016.15 13:47):

Tak jest, najpierw spróbuj sama z kimś innym, ja 4 lata temu zgodziłam się na seks z kolegą męża, jest o niebo lepszy od ślubnego, reagowałam z nim bardzo impulsywnie, aż sama się tym zdziwiłam, a teraz mąż mi to wypomina.
[11.01.2017] 21:22
Rudrygant
IGA>>> (17.01.2017.11 15:34):
To masz rację jestem 40 letnią kobietą i też z mężem myślimy o

Ciągle ta sama osoba (pewnie facet) udający kobiety i pierdzielący te swoje wypociny mitomańskie. Wy@@@aj, cwelu
[12.01.2017] 22:04
SpelnionaPara
ko-Ka (09.03.2009.30 22:17):
to wygląda mniej więcej tak:
są pary teoretycznie chętne, ale nie wiedzące jak to zrobić praktycznie. marzeni aa rzeczywistośc to nie całkiem to samo.
są pary reprezentujące tzw polską normę: ona nawet fajna, ale on zdecydowanie zbyt optymistycznie ocenia swoje zalety: wiszące brzuszysko, tłusta cera i włosy, nieświeży oddech.. z litości, że facet dostałby zawału należy takiego oodalić przed czytaniem. bywa tez odwrotnie, ale znacznie rzadziej. kobiety jakby stoją na wyzszym poziomie cywilizacyjnym.
są pary które są wewnętrznie skłocone, chociaż udają, że jest świetnie. to szybko wychodzi, ale moż emieć nieprzyjemne skutki dla drugiej pary. próbują po cichu odegrać się na sobie, coś sobie udowodnić. takie też najlepiej omijac z daleka.
są pary sportowe. nawet przez telefon mozna się umówić i jazda. nie muszą drugiej pary na oczy obejrzec, pogadać, zastanowić się, czy sobie odpowiadają. nie o to icm chodzi. chodzi wyłacznie o szybka i ostą jazdę. nawet nie będą po godzinie pamiętac imion swoich partnerów.
są pary do rzeczy. jeśli sie na taka trafi, to się wie, że taki seks jest super i zostawia same miłe wspomnienia. i dobrze służy każdej z par. kto tego zaznał, ten wie o czym mowa. i żadne wymądrzanie się przez głupków tego nie zmieni. i to jest warte polecenia.
jak to zrobić?
trzeba samemu byc taka parą. wtedy rośnie szansa że sie trafi na podobną. to jest warunek podstawowy. z tum, że nie zawsze się wie, że jest się taka para - jeśli sie nie ma jeszcze doświadczenia , można tego nie wiedzieć. ale to można w sobie nazwajem wyczuć.
trzeba szukać. internet się bardzo przydaje. i nauczyc się odsiewać takie typy, o których była mowa powyżej. szkoda czasu na wymianę korespondencji z takimi, szkoda na spotkania zapoznawcze. zostaje więcej czasu na poszukiwanie dobrze ukierunkowane. oczywiście na początku zwykle płaci się frycowe.
jak się już ma powody sądzić, że to TA para, to warto mieć na wyposażeniu poczucie humoru, przyzwoity gust, umiejętność komunikowania się, żeby nie "spalić" znajomości, bo zwłaszcza na początku niektórzy są bardzo nieśmiali i uwrażliwieni na swoje ewentualne niedostatki. kultura i w miarę dużo czasu. pośpiech nie sprzyja. warto stworzyć niecodzienne okoliczności spotkania. seks w niesprzątanym pokoju, z gaciami suszącymi się na kaloryferze zabija wszelkie wzloty ducha. ciała na ogół też.
a jak się już odkryje ukryte walory to.... bosko!
czego poszukiwaczom życzę

Bardzo dobre spostrzeżenia. Mamy dokładnie takie same. W chwili obecnej mamy po 33 lata. Stabilny związek zakochani w sobie od kilkunastu lat. Od dłuższego czasu myśleliśmy o parze i ludzie którzy tutaj umoralniają chyba są bardzo zakompleksieni, albo mało znają życie. My znamy wielu ludzie którzy przyprawiają sobie rogi, znamy wielu młodych rozwodników, a my jesteśmy normalna kochająca się para. Nasze poszukiwania trwały długo, 99% ludzi odrzucaliśmy na etapie e-mail (naciągacze i oszuści) w ciągu 2 lat mieliśmy może 5 zapoznawczych kawek. I w końcu udało nam się spotkać bardzo fajna pare. Inteligentna, atrakcyjna z wyglądu i uśmiechnięta. Po kilku wspólnych kolacjach wiedzieliśmy ze to jest to, oni tez . Pewnego razu jadąc na spotkanie rozmawialiśmy z żona, chociaż zawsze dużo rozmawiamy, stwierdziliśmy ze wiemy co może się stać, i ze jesteśmy na to gotowi. No i stało się nie wyglądało to jak na filmie nawet nikt z naszej czwórki nie miał orgazmu, ale było mega podniecająco i wszyscy byli zadowoleni . Kolejne spotkania były jeszcze lepsze, spotykamy się cały czas co kilka tygodni. Mamy kumplowskie stosunki, zazwyczaj kończy się na rozmowach, śmiechu, winku i kolacji czasami dochodzi do wspaniałego sexu w czwórkę . Jeśli ktoś chce mnie umoralniac jak mogę patrzeć jak moja żona bzyka się z innym, albo ze coś w tym złego to mam to głęboko gdzieś. To każdy sam wyznacza sobie normy. Mnie bardzo kręci widok kiedy jakiś facet robi dobrze mojej żonie, i kiedy widzę ze jemu jest dobrze z nią. Z kolei mojej żonie podoba się widok mnie z inna. Jeśli chodzi o nasz związek cały czas jest super. To my z sobą się kochamy i ten seks jest inny -nasz, głębszy i uczuciowy. Z naszymi znajomymi jest super podniecający sex. W naszym związku niczego to nie zepsuło i niczego nie naprawi bo nie musiało. My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy
[26.01.2017] 21:11
Parkamazury
Ja chetnie dalbym swoja do wyruchani lub razem z kims bym swoja sucz wyruchal. Jesli ktos chetny to piszcie zona lubi tez kobiety a i ja nie omieszkam dwom paniom dobrze zrobic. Piszcie na paramazury1234@gmail.com
[30.01.2017] 19:12
zbolica
Parkamazury (17.01.2017.26 21:11):
Ja chetnie dalbym swoja do wyruchani lub razem z kims bym swoja sucz wyruchal. Jesli ktos chetny to piszcie zona lubi tez kobiety a i ja nie omieszkam dwom paniom dobrze zrobic. Piszcie na paramazury1234@gmail.com

Ty glopi kutasie nie bedziesz mnie nikomu oddawal bo sama od Ciebie odejde bo juz poznalam przystojniejszego zdrowego i chuujja ma wiekszego a tobie wysle wiadomosc na twojego maila
[08.02.2017] 09:14
Allforu001DP  Omen001@tlen.pl
zbolica (17.01.2017.30 19:12):
Parkamazury (17.01.2017.26 21:11):

Ty glopi kutasie nie bedziesz mnie nikomu oddawal bo sama od Ciebie odejde bo juz poznalam przystojniejszego zdrowego i chuujja ma wiekszego a tobie wysle wiadomosc na twojego maila

Możecie teraz zrobić spotkanie z parą4para. Ewentualnie zapraszamy Pana lub Panią na 3some
[08.02.2017] 15:56
Fan_77
Poszukuję pary ze Śląska, najlepiej z okolic Pszczyny, Tychów, Mikołowa, Katowic. Chcemy poznać osoby które tak jak my - podnieca myśl o zabawach w 4.
fan_77@o2.pl
[18.04.2017] 22:23
men 75
Fan_77 (17.02.2017.08 15:56):
Poszukuję pary ze Śląska, najlepiej z okolic Pszczyny, Tychów, Mikołowa, Katowic. Chcemy poznać osoby które tak jak my - podnieca myśl o zabawach w 4.
fan_77@o2.pl

Ile macie lat jesteśmy z Sosnowca bj303@wp.pl
[01.05.2017] 15:28
Edgar
Cześć, on 39, ona 38, zadbani, elokwentni, poszukujemy pary do wspólnych zabaw, nie mamy doświadczenia, Katowice.
[07.12.2017] 20:02
Panumerek
Od siebie mogę wam polecić sprawdzenie tolka.pl - szybko znajdziecie sobie kogoś kto faktycznie spełni wasze fantazje. Nam właśnie tam udało się poznac ciekawą parę.
[07.12.2017] 20:10
Panumerek
Zmieniam nicki i za free promuję ten badziewny portalik na forach o2 licząc na idiotyzm forumowiczów.
[29.12.2017] 23:32
Sapex22
Z tego co widziałem ten portal po prostu ostatnio mocno się wybił. Z tego co widziałem pisze o nim wiele osób, więc watpie ze to reklama, a raczej faktyczne wpisy Jeżeli ktoś coś poleca, to nie musi być to od razu reklama.
[30.12.2017] 12:25
umiesz czytać czy tylko pisać?
Ten sam gamoń z tego portalu promuje go na forach o2. Nie potrafi nawet zmienić stylu pisania i używa tych samych zwrotów.

1 «   9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat