o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Orbitrek - gdzie kupic i czy warto?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[24.07.2004] 01:51
ciekawa Orbitreka
Witam! Czy ktos moze mi polecic jakis dobry sklep internetowy, w ktorym moglabym nabyc Orbitreka? Jaka firma produkujaca Orbitreki jest solidna i godna zaufania oprocz Kettlera? Czy firma Body Sculpture produkuje dobre jakosciowo produkty? Czy warto jest kupic to urzadzenie? Jakie sa efekty cwiczen na Orbitreku? Czy sa jakies wady Orbitreka? Z gory dziekuje za informacje i pozdrawiam

[12.01.2005] 21:15
Monia1
Witam mam Orbitreka z 2 lata na poczatku na nim cwiczylam z pół roku efekt byl niezly schudlam z 5 kilo ale wiadomo zaprzestalam bo to troche nudne. Osobiscie polecam ci kupno roweru wyjdziesz na tym lepiej a jesli nie to moge sprzedac orbitreka cena do negocjacji
[02.01.2006] 19:17
klaudia 55
Monia1 (05.01.12 21:15):
Witam mam Orbitreka z 2 lata na poczatku na nim cwiczylam z pół roku efekt byl niezly schudlam z 5 kilo ale wiadomo zaprzestalam bo to troche nudne. Osobiscie polecam ci kupno roweru wyjdziesz na tym lepiej a jesli nie to moge sprzedac orbitreka cena do negocjacji

\"jaką cene proponujesz za orbitreka ,o ile jest to aktualne"
[04.01.2009] 13:09
justin11
Witam!chciałabym zakupic orbitreka,ale zupełnie nie wiem jaki sklep internetowy ma naprawde dobre sprzęty do ćwiczeń.Ewentualnie moglabym kupić używany orbitrek w bardzo dobrym stanie za godziwą cene.
[08.01.2009] 00:41
lour
Moim zdaniem najlepiej poszukać na eBayu nowych lub lekko używanych egzemplarzy, bo tam jest najlepszy stosunek jakości do ceny, np. http://cgi.ebay.pl/Orbitrek-PLATINUM-Heimtra iner-Crosstrainer-Fitnessgeraet_W0QQitemZ350149488042QQcmdZV iewItemQQptZSport_Fitness_Ausdauerger%C3%A4te?hash=it |66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
A urządzenie też warte polecenia, pomaga ruszyć różne partie mięśni i można go używać w domu, nie trzeba biegać do siłowni
[10.12.2019] 13:58
[05.08.2009] 19:27
cocombre  cocombre@tlen.pl
Warto sprawdzić na hellhound.pl. Sama nie doradzę, bo tylko raz w życiu ćwiczyłam na orbitreku, ale można śmiało na tej stronie skontaktować się z fachowcami, którzy znają się na rzeczy. poszedł
[31.08.2009] 10:22
krystian100
Mam do sprzedania orbiterek w bdb stanie za bezcen!!!!!!!
[10.10.2009] 15:30
kokoszkaa22
najlepiej idź na siłownie albo fitness clubu pare razy i zobacz,czy złapiesz bakcyla i czy Ci sie to podoba, albo idz do sklepu , gdzie maja na stanie orbitreki i sobie przetestuj, na pewno pozwola, powinni, nie wiem - tak mi sie zdaje. ogolnie powiem Ci ,ze orbitrek jest spoko jak lubisz na nim cwiczyc itp. ja swojego czasu sadzilam,ze rower lepszy, ale jak poszalalam na orbitreku, to w sumi stwierdzam - ze WIECEJ GRUP MIESNI NA NIM PRACUJE i jest bardziej rozwojowy - na ROWERKU glownie rozbudowujesz nogi.

w dobrych cenach orbitreki ma kettler, body sculpture , hop-spot.pl , sklepsportowy24.pl i abcfitness.pl, wiec jak bedziesz kupowala to sobie zajrzyj na te strony - na pewno cos sobie wybieresz - maja niezly wybór i to każdy sklep z osobna ;]

pozdrawiam

i love to live!
[11.11.2009] 21:40
mateeo
Ja słyszałem, ze firma York fitness ma lepsze produkty niż np. body sculpture. chciałem ostatnio kupić orbitrek york x202, czy ktos to zna? dużo dobrych opinii slyszałem o tym. troche drogo, ale znalazłem w sklepiewww.domenasportowa.pl troszkę taniej i chyba tam kupię. czy ktos zna ten sklep? Opinie ma niezle, co no i ceny chyba najniższe.
[23.11.2009] 12:44
Maciek377
mateeo (09.11.11 21:40):
Ja słyszałem, ze firma York fitness ma lepsze produkty niż np. body sculpture. chciałem ostatnio kupić orbitrek york x202, czy ktos to zna? dużo dobrych opinii slyszałem o tym. troche drogo, ale znalazłem w sklepiewww.domenasportowa.pl troszkę taniej i chyba tam kupię. czy ktos zna ten sklep? Opinie ma niezle, co no i ceny chyba najniższe.
[27.11.2009] 15:52
trekorbi
Jakoś nie mogę się przekonać do tego sprzętu... Nie wiem, czy lepszą opcją nie jest zwykły rowerek stacjonarny albo stepper... W sumie wygląda fajnie i w ogole, ale nadal budzi moją nieufność . A kupić można w bardzo wielu miejscach, więc z dostępnością nie ma kłopotu.
[29.12.2009] 13:58
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Chyba lepiej zainwestować w karnet na siłownie i jakieś suplementy Efekty będą lepsze, trochę pieniędzy zostanie w kieszeni, a to zawsze motywacja żeby ruszyć się z domu i poćwiczyć. Jak już taki orbi stanie w domu, to uwierz mi - po tygodniu fascynacji stanie się kolejnym meblem.
[14.11.2010] 20:56
Bogusinka 3
Witam,
Jestem zainteresowana kupnem niedrogiego orbitreka.
Krytian 100 czy nadal masz sprzęt na sprzedaż?
Jeśli tak to proszę o kontakt
[03.03.2011] 14:33
brakmitlenu
Orbitrek czy rowerek nie musi być kolejnym meblem - jeśli tylko mamy wystarczająco dużo motywacji żeby ćwiczyć Orbitrek ma przewagę nad rowerkiem bo aktywizuje prawie wszystkie mięśnie a wcale nie musi być droższy Tutaj masz jeden model http://tnij.org/ko74 z opisem jakie partie mięśni pracują. ...
[24.03.2011] 14:58
mania
znalazłam stronkę z e-bookiem o orbitrekach. Może Wam się przyda- jest sporo informacji na temat różnych parametrów i informacje na co zwaracać uwagę przy zakupie orbitreka.
[24.03.2011] 14:59
mania
znalazłam stronkę z e-bookiem o orbitrekach http://blog.fitbay.pl/prezent/ Może Wam się przyda- jest sporo informacji na temat różnych parametrów i informacje na co zwaracać uwagę przy zakupie orbitreka.
[06.07.2011] 12:52
recomena.pl  firmowy24@tlen.pl
Moim zdaniem znaczne lepiej jest przeznaczyć pieniądze, które wydałbyś na orbitreka na karnet na jakąś siłownię: http://www.recomena.pl/pozycja ,1383,samir---silownia-i-fitness.html: nie dość, że motywacja do ćwiczeń jest większa, to masz fachową opiekę i znacznie więcej możliwości do ćwiczenia. Orbitrek w domu szybko się nudzi.
[06.07.2011] 13:57
kochany
http://www.TV.tnb.pl - Darmowa telewizja
[13.07.2011] 10:19
Viktoria
Stawiałabym mimo wszystko na zakup orbitreka w sport-shop.pl, głównie z uwagi na sentyment do tego sklepu. Zresztą przy zakupie orbitreka większość osób sugeruje się ceną lub marką w promocyjnej cenie. Z reguły to dość kosztowny sprzęt jest, najczęściej zaopatrują się osoby, które mimo wszystko nie mogą sobie pozwolić na kompleksową siłownię.
[02.08.2011] 19:08
unpure
Sprzedam ORBITREK YORK X202 , prawie nie eksploatowany. Cena 1560 zł. Odbiór osobisty, Warszawa. Ew. możliwość wysyłki kurierem na koszt kupujacego.
mail: unpure@o2.pl
[24.08.2011] 08:20
antena 1
klaudia 55 (06.01.02 19:17):
<cytat>Monia1 (05.01.12 21:15):
Witam mam Orbitreka z 2 lata na poczatku na nim cwiczylam z pół roku efekt byl niezly schudlam z 5 kilo ale wiadomo zaprzestalam bo to troche nudne. Osobiscie polecam ci kupno roweru wyjdziesz na tym lepiej a jesli nie to moge sprzedac orbitreka cena do negocjacji </cytat>
\"jaką cene proponujesz za orbitreka ,o ile jest to aktualne"

Witam, jestem zainteresowana odkupieniem orbitreka , jaka jest cena?
[26.08.2011] 14:53
ibizasunny
Orbitek możesz kupić na przykład tutaj: http://www.sportbody.pl
[13.09.2011] 08:36
Orbitrek
Kupie orbitreka woj śląskie monikaxyx@interia.pl
[22.11.2011] 13:07
rudobrody83  rudobrody83@tlen.pl
WWW.ORBISFERA.PL orbitreki już od 99zł miesięcznie
Nie masz czasu chodzić na fitness? Nie lubisz tłumów na siłowni? Chcesz trenować w zaciszu własnego domu oglądając ulubiony serial, bądź słuchąjąc ulubionej muzyki? Rozumiemy Cię! Nasza firma jest stworzona specjalnie dla Ciebie!
Z doświadczenia wiemy że kupiony sprzęt sportowy używany jest kilka miesięcy a następnie dogorywa w garażu lub na strychu. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i swoje ciężko zarobione pieniądze. Wypożycz rowerek stacjonarny, a po miesiącu zamień go na orbitrek. Nie płać za sprzęt, kiedy jesteś na wakacjach, lub po prostu robisz przerwę w treningach. Z nami to Ty decydujesz kiedy i na czym ćwiczysz.
[19.12.2011] 11:13
Marisa5
Witam, mogę sprzedać nowy, oryginalnie zapakowany orbitrek firmy Spokey Detroid. Zapraszam zainteresowanych. więcej info: 783 680 910
[07.02.2012] 07:28
dorka123
proszę o podanie ceny i modelu orbitka
w jakim jest stanie?
[23.02.2012] 02:33
myszkamaja
o orbitreku krążą różne opinie, i dobre i złe, sama nie posiadam, ale u siostry kilka razy ćwiczyłam, i słuchałam jej opowiadać, na pewno działa, są zakwasy znaczy że to nie blef ale sama nie jestem do końca przekonana, zbieram opinie, próbuję sie z nim na siłowni itp. ale dzięki i za wasze opinie http://www.youtube.com/watch?v=eIGfDiGAdI0&a mp ;feature=youtu.be
[13.05.2012] 08:37
Fittech  prospect81@tlen.pl
Jeśli liczycie na bezawaryjny sprzęt musicie dostosować jakość urządzenia do swojej wagi ciała. Nowe orbitreki bez względu na markę w cenie do 1500zł nadają się dla osób o wadze maksymalnie do 80kg. Ćwiczący o wadze grubo powyżej 100kg muszą się przygotować na wydatek od 3 do 4 tyś. zł przy zakupie Orbitreka, który będzie działał bezawaryjnie przez lata. http://www.silowniaserwis.pl Serwis sprzętu fitness w Warszawie
[16.05.2012] 16:16
kinga.slimitin.aqua
Na pewno warto kupić, jak zresztą wszystkie przyrządy, z których będziemy chętnie i regularnie korzystały. Z doświadczenia wiem jednak, że zazwyczaj nawet drogi wydatek po jakimś czasie zaczyna służyć np za wieszak na ubrania Dlatego lepiej dobrze przemyśleć zakup. W każdym razie, ja uważam, że orbitrek jest jednym z lepszych urządzeń. Kinga,
Doradca on-line marki Slimitin Aqua
www.slimitin.pl
[11.06.2012] 16:12
Mamuska
Ja ci proponuję ten sklep maja stacjonarny sklep i internetowy, sama tam kupiłam tego orbitreka, przywiezli mi do domu bo jestem z Rzeszowa
http://centrum-max.pl/produkt/wybrany/796 ,g2343-walkfit.html orbitrek solidny i wart polecenia, sklep również.
[11.06.2012] 16:14
Mamuska
Ten eliptyk tez jest fajny pamietam też go próbowałam w centrum sportu Max w rzeszowie http://centrum-max.pl/produkt/wybrany/795 ,g2336-athlon-program.html polecam

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat