o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Polka i cudzoziemiec, dlaczego nie odwrotnie?

1 «   9 10 11 Strony tematu:
[16.12.2018] 21:03
kika1
atkam (10.11.2010.20 22:54):
Biala Roza_____ (10.11.20 16:52):
Atkam napisala: To chyba bez różnicy skąd pochodzimy- ważne aby było ciekawie, mądrze i kolorowo!.............
@Atkam
Co to znaczy kolorowo? Zielono, kanarkowo, fioletowo, niebiesko?.
Jesli mialas na mysli odcienie brazu to Ci odpowiem.
W mojej rodzinie jest bialo i nie bedzie kolorowo.
Jesli kiedys doczekam sie wnukow to musze sie doszukac w nich podobienstwa do siebie i meza.
Tak jak moja mama mowi, ze moj synek podobny do taty, bo na tym polega nasza WIECZNOSC.
To geny, ktore przechodza z pokolenia na pokolenie.
Tak jak sa zasady robienie prania, takie same zasady powinny obowiazywac w zyciu.
Nikt nie pierze bialych razem z kolorami i czarnymi, aby bialy kolor nie zostal utracony na zawsze.
Jak przez pomylke wypierze sie biala rzecz z innymi kolorami to nie pomoga zadne wybielacze. Raz stracona biel nie jest do odzyskania.
A biel jest najpiekniejsza, najdelikatniejsza i najcenniejsza....
Wszystkie odcienie brazu kojarza mi sie z ekskrementem.
Uciekam zawsze oczami, bo jak patrze na brazowych bo mnie zbiera na wymioty, gdyz brazowi wygladaja jak uformowany na wizerunek czlowieka duzy kawal kupy.
A jak cos wyglada jak gowno to z pewnoscia jest to.... gowno.

każda róża ma kolce... a ty jesteś kaktusem
Biedna dziewczyno- dla ciebie liczy sie tylko kolor skóry. Nie daj Boże żebyś doczekała się wnuków! Zyczę twoim dzieciom aby były szczęśliwe i na tyle silne aby mogły same wybrać sobie partnera na życie i nie musiały wysłuchiwać głupot o praniu itp., ale pewnie miały już niezłe pranie mózgu biedaki!
[16.12.2018] 21:04
kika1
chcialam powiedziec ze nutella wyglada jak gowno wiec wedlug ciebie nim jest?
[17.12.2018] 16:52
sprawam jest prosta
wiazesz sie z cudzoziemcem? tracisz polska narodowosc
[27.01.2020] 20:03
kommornicka8
A mogę zapytać jak układa się Twojej znajomej z takim mężczyzną ? Czy spotykają się ze zsobą czy tylko na razie rozmawiaja tylko poprzez ten portal ?
[27.01.2020] 20:05
carrlyy
Ja uważam że w dzisiejszych czasach, wcale nie jest to trudne, a na pewno kiedy już decydujemy się na to że czas wreszcie znależc tą drugą połówke z pomocą przychodzą nam serwisy randkowe lub matrymonialne - a takich dla singlii jest naprawdę sporo. Do tego na takich portalach jak mydwoje.pl mozemy poznać obcokrajowca. Tak własnie poznała swojego partnera moja siostra.
[19.02.2020] 17:57
[27.01.2020] 20:07
kogo?
kommornicka8 (20.01.2020.27 20:03):
A mogę zapytać jak układa się Twojej znajomej z takim mężczyzną ?
[27.01.2020] 20:09
a my uważamy
carrlyy (20.01.2020.27 20:05):
Ja uważam że w dzisiejszych czasach, wcale nie jest to trudne,

że jesteś gamoniem reklamodawczym z tego portalu.
[27.01.2020] 20:11
lena88
Przecież to normalne ze kobieta Polka wiąże się z cudzoziemcem np. Niemcem. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Moja kolezanka związała się własnie z mężczyzną poprzez serwis mydwoje.pl i związek trwa i ma się bardzo dobrze
[27.01.2020] 20:12
weddddolka
Słyszałam już o tym portalu i przyznam że sama z ciekawości założyłam tam swój profil. Podoba mi się to że są tak proste i jasne zasady, że możemy poznać tą drugą osobę według specjalnych kryteriów doboru Naprawde bardzo fajny serwis.
[31.01.2020] 21:04
danulllka
Ja tez kiedys próbowałam na różnych portalach randkowych, ale ostatecznie na długo zostalam na portalu mydwoje.pl Tutaj jestem od roku i co prawda mój związek jeśli w ogóle tak można go nazwac dopiero raczkuje, ale wiem że wybrałam jeden z lepszych i profesjonalnych serwisów randkowych.
[31.01.2020] 21:11
paulibbbka
Ja poznałam Austriaka na portalu randkowym mydwoje.pl Znamy się poprzez internet już 7mc. Teraz on przyjezdza do Polski. I zastanawiam się nad tym czym po takim spotkanu czar nie pryśnie, chociaz jestem można powiedziec ze zakochana. I co będzie dalej ja nie wyobrażam sobie takiego związku na odległość....
[11.02.2020] 07:13
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

1 «   9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat