o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna » forum
Użytkownik: Farby Palette (ilość postów: 1)

Tlen.pl: nie podał/a

Kilka słów o sobie:
To najlepsza farba do włosów oferowana na rynku. Idealna do każdego rodzaju włosów. Łatwa w nakładaniu, świetnie maskuje wszelkie siwe włosy, w przeciwieństwie do większości farb oferowanych na runku, kolor długo pozostaje, nie zmywa się, nawet przy codziennym myciu włosów. Kolor włosów po nałożeniu oczywiście niczym nie odbiega od obrazka na rysunku. Bardzo polecam tę farbę, w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego.
Jedna z nielicznych farb, które w ogóle chwytają się moich włosów. Nadają im piękny, głęboki i naturalny kolor. Nie zmywa się po dłuższym czasie - nasycenie koloru długo pozostaje takie jak ma być, co jest ogromnym plusem. Równo pokrywa i włosy są błyszczące, nie blaknie kolor. Jestem bardzo zadowolona z tej farby i polecam,bo trudno znaleźć taką perełkę. Cena również jest przyzwoita i pozytywne opinie o farbach Palette.
Odkryj Palette Intensive Color Creme wzbogaconą płynną keratyną. Krem koloryzujący nadaje wyjątkowo intensywny, lśniący kolor, który teraz trwa do 50% dłużej!* Ciesz się zdrowym wyglądem włosów o olśniewającym połysku i swoim ulubionym kolorem, który przez wiele tygodni wygląda świeżo i pięknie!

Palette oferuje szeroki wybór odcieni - chłodne lub ciepłe blondy, delikatne lub intensywne czerwienie, naturalne lub złociste brązy i odcienie czerni. INTENSIVE COLOR CREME - z płynną keratyną i formułą chroniącą przed blaknięciem koloru

Aktualna stopka:


Aktualny awatar: