o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna » forum
Użytkownik: Autentik roM (ilość postów: 256)

Tlen.pl: nie podał/a

Kilka słów o sobie:
39 letni mężczyzna, przystojny (fotka obok) szukam kobiety, niewiasty by we dwoje stawić czoła trudom życia i niesionych przeznie zagrożen. Interesuję się poezją, filmem i telewizorem. W szczególności lubię seriale a do ulubionych zaliczm Klan, M jak miłość, Dlaczego ja, Trudne sprawy, Ukryta prawda, Na wspólnej a ostatnio moim faworytem sa Pamiętniki z wakacji. Jestem osoba wykształcona po Zasadniczej szkole zawodowej, zawód ślusarz obecnie od kilku lat bezrobotny. Mam oprucz tego wiele innych zainteresowań a swoje zdanie czesto odważnie wypowiadam na forum gdyz uważam się za osobe majaca coś do powiedzenia. Mam dusze romantyka, potrafie słuchać i spedzać wieczory przy telewizorze popijajac zielona herbate której jestem wielbicielem. Zapraszam do poznania mnie:)
MOJE CV DLA PRACODAWCÓW.
Roman Kostrzewski syn Mari i Zygmunta. Ur. 27.09.1973 w gminie Trzebowisko w powiecie Rzeszowskim. W latach 1980-1989 uczęszczał do szkoły podstawowej we wsi Trzebowisko po czym rozpoczoł naukę w Zasadniczej szkole zawodowej szkoląc sie na slusarza. Naukę zakończył pełnym sukcesem zdobywając uprawnienia ślusarskie. W latach 1993-1999 pracował na stanowisku portiera w zakładach produkcyjnych drewniane palety Krzysztof Rosicki spółka z.o.o. W roku 2001 podjął pracę w Zakładzie ślusarskim Dowborn i syn gdzie pracował do 2004 roku. Od tej pory bezrobotny ale aktywny. Jego zainteresowanie w 2009 roku przyciągneło forum.o2.pl gdzie udzielał się aktywnie zabierając udział w dyskusjach a takze zakładając wiele tematów skłaniających do dyskusji i rozmyśleń. W drodze rozwoju poszedł o krok dalej.. Obecnie pracuje nad książką zawierającą kilka krótkich opowiadań pisanych poezją. Książka będzie systematycznie pojawiac sie na owym forum!

Aktualna stopka:
Czy odnajde miłość by nie kluczyć samotnie przez ścieszki życia?
POSZUKUJE PRACY! JESTEM CZŁOWIEKIEM WYKSZTAŁCONYM PO SZKOLE ZAWODOWEJ JAKO ŚLUSARZ ALE PODEJME SIE TEZ INNEJ PRACY.ROZPATRZE WSZYSTKIE OFERTY KTORE MNIE ZAINTERESUJĄ. CV DOSTEPNE DLA PRACODAWCOW W MOIM PROFILU!

Jako artysta - poeta zatracam się nieraz w mysleniu..

Z serialu M jak Miłośc odchodzi Maria Zduńska!

Aktualny awatar:
--brak--