Login: @o2.pl Hasło:

Temat: Dlaczego sie mnie boicie?
    1 2 3   » 5 Strony tematu:
[04.02.2006] 03:06 Podobno Fajna
Panowie, dlaczego wy mnie boicie? Jesli jestem inteligentna, ladna, z poczuciem humorku, wyksztalcona, spontaniczna, ktorej cos udalo sie osiagnac, ktora wie czego chce, nie zeby bez wad, bo z wadami, jak kazdy, ale w powszechnym mniemaniu fajna, to czemu sama?
Czy to kompleksy (kazdy je ma)? Zanizona samoocena? Czy takie dziewczyny postrzegane sa za zadufane w sobie bufonki, wg was? Strach?
Czy moze uwazacie ze takim dziewczynom nic nie trzeba?
Cholera no tylko milosci do szczescia trzeba...
Nie rozumiem, ktos mi wytlumaczy...? tu moj profil na fotcewww.ulotnemarzenia.fotka.pl

IP i czas połączenia logowane.
[04.02.2006] 03:09 Ten co spac nie moze
Moze za ladna i za inteligentna. Niektorzy faceci nie lubia tego.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6227427]
[04.02.2006] 03:27 Ten co spac nie musi
Su666 (06.02.04 03:26):
Kto się boi? Ja tam się nie boję. Aorty pewnie jeszcze nikomu nie przegryzłaś, ani nikogo nie zabiłaś kajzerką. A czemu faceci się boją trudno powiedzieć, trzeba by poznać,porozmawiać, aby móc jakoś obiektywnie się wypowiedzieć.Jeśli miałabyś ochotę porozmawiać odezwij się.( su555@o2.pl)

Su666
Dobrze mowi. wodki mu dac!!!

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6227464]
[04.02.2006] 03:30 Xellos
W sumie.. odezwij sie na godefroy@o2.pl
Nie prosisz, nie masz :] Men will grow tired of wine, woman, dance and love sooner than war.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6227473]
[04.02.2006] 10:57 Adamxxx
Kto się boi ten się boi, ja nie. Po zdięciu mogę powiedzieć, że jesteś tylko ładna. A co z chrakterkiem to inna sprawa.
Prawdę mówiąc nie chce mi się wierzyć, żeby Cie nie podrywało mnóstwo mężczyzn. Może po prostu masz za mało czasu. A na zapytanie czy masz ochote coś zjeść czy pójśc do kina, odpowiadasz \"tak, chętnie, ale kiedy indziej dziisja ma zpalnowane\" i następuje litania praktycznych lub nie rzeczy które musisz zrobić Ten kto sie waha, czeka.. czeka.. czeka.. i traci

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228258]
[04.02.2006] 11:08 Podobno Fajna
obcią-gam z poły-kiem

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228343]
[04.02.2006] 11:11 przypadkowy typ  gumix1984@tlen.pl
Widziałem twoją fotkę i rzeczywiście jesteś ładna. Powiem Tobie jedno z punktu normalnego chłopaka. Chłopaki lubią śliczne dziewczyny, fajnie jest na nie popatrzeć poflirtować ale związać się na cale życie nie jest łatwo. Może to być strach, niepewności, to Ty byś miała przewagę nad chłopakiem a my raczej się togo boimy jak ognia hehehe.

Dlatego raczej wolimy skromne, miłe i niewyróżniające się z tłumu dziewczyny. To tylko moja opina, mogę się przecież mylić?

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228362]
[04.02.2006] 11:13 tiger-71971
mozemy o tym pogadac napisz tiger-71@o2.pl

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228384]
[04.02.2006] 11:31 Kapi_szon  kapishon@tlen.pl
To się mówi poprostu tak..nie ta liga!
A pozatym jaki normalny koleś pomyślałby że Ty jesteś samotna..ja to bym się nawet założył
Proponuje czasem dawać delikatne sygnałki...
POZDROWIONKA! gdyby cóś komuś to 2927717

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228538]
[04.02.2006] 11:39 przypadkowy typ  gumix1984@tlen.pl
Hehehe kusząca propozycja może się zastanowię. Dzięki serdecznie za adres.

Raczej to nie jestem żadnym znawca tematu i za bardzo w tej dziedzinie się nie znam

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228618]
[04.02.2006] 12:01 Zwykly Chlopak1985
Czesc ... wlasnie z ciekawosci popatrzylem na Twa fotke i musze powiedziec ze to nie mozlwie by taka slicznotka, za jak Cie uwazam, byla sama .... Smiem watpic ze nie masz powodzenia u facetow, chyba ze Ci ktorzy do \\\"dobijaja\\\" sie do Twego serca sa poprostu mniej inteligentni niz Ty i to moze byc powodem... Gdy tak sobie czytam to co tam napisalas o sobie to widze tylko same zalety...;/...a przecierz wiadomo ze to jest nie mozliwe Ideal Nie Istnieje...tak sie wlasnie zastanawiam jakie masz wady?...ale nie potrafie na to odpowiedziec bo Cie nie znam ...heh w dalszym ciagu nie moge uwierzyc ze faceci sie Ciebie boja .. ...raczej ich oniesmielasz swym wygladem a jesli dolozyc do tego inteligencje ktora niewatpilwie posiadasz (sposob w jaki piszesz) z gory zakladaj ze nie maja u CIebie szans .. Heh ale nie martw sie przyjdzie i na Ciebie czas .. wszak kazda \\\"potwora\\\" znajdzie swego amatora .. wiec w niedalekiej przyszlosci wszystko pojdzie ku lepszemu Pozdrawiam serdecznie ... ..

PS
gdyby Ci sie kiedys nudzilo napisz do mnie scorpion557@wp.pl z gory dzieki

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6228818]
[04.02.2006] 13:35 krisi81
Droga Kamilo!
Nie ma wątpliwości, że jesteś kobietą piękną. Z Twojego opisu wynika, że ponadto interesującą i sympatyczną. Trudno mi uwierzyć, że ciężko Ci kogoś znaleźć, dla kogo będziesz całym światem...
To nieprawda, że faceci boją się inteligentnych kobiet! Może prędzej są ostrożni wobez tych pięknych. No bo przecież trudno uwierzyć, że taka ślicznotka jest sama, albo zwróci uwagę właśnie na ciebie, skoro może mieć każdego, prawda?
Ja uwielbiam kobiety inteligentna, niezależne, które wiedzą czego chcą i potrafią do tego dążyć. Z tego co wiem, nie jestem sam! Niewielu facetów na poziomie poszukuje głupiej krowy tylko do rodzenia dzieci i prasowania koszul. Ja i wielu innych szuka PARTNERKI - do rozmów (nie tylko o duperelach!), do małej i konstruktywanej rywalizacji, do uprawiania sportu i wyrafinowanego seksu.
Może szukasz nie w tych kręgach co trzeba? Dobrego faceta raczej nie znajdziesz na dyskotece, w siłowni czy (niestety to zwykle prawda) na czatach internegowych. Gdzie w takim razie szukać? Hmmm tu jest właśnie problem - ja też mam ten sam. Może Ty mi powiesz, gdzie szukać takich kobiet... jak Ty?

Pozdrawiam. Seks nie jest najważniejszym elementem życia...
Ale zdecydowanie jest najprzyjemniejszym!

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6229666]
[04.02.2006] 14:18 krotka-sto
moze dlatego ze za malo ciebie w tobie
moglas sie przynajmniej postarac by swoj tekst wymyslic, a nie malpowac innych, wystarczy pomyslec, to nie takie trudne...
po prostu no comment!!!

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6229974]
[04.02.2006] 14:36 steamroller  steamroller@tlen.pl
eee - E

A dlaczego masz takie grozne spojrzenie?

Czy to nie tasak chowasz za plecami...?? odrazajacy-brudny-zly

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6230087]
[04.02.2006] 19:31 tigerek79
Czesc.
Na wstepie chcialbym tylko zaznaczyc, ze w pewnym stopniu podzielam zdanie Zwyklego Chlopaka 1985.
Zgodze sie, ze jestes bardzo atrakcyjna kobieta, ale czy wyglad to wszystko...? Nie. Bede malo oryginalny, wiem, ale uroda to nie wszystko. Trzeba jeszcze miec cos w glowie i umiec rozmawiac. Niby prosta sprawa, otwierac usta i mowic - a jednak...
Uwazam, ze nie ma sie co bac takich kobiet... Wiecej odwagi Panowie, wiecej pewnosci siebie.
Bo mozecie przegapic okazje poznania ladnej a przy tym sympatycznej i cieplej osoby, ktora wcale nie musi byc zarozumiala, wbrew powszechnej opinii!
A Tobie Szanowna Kolezanko przesylam serdeczne pozdrowienia i mam nadzieje, ze bedziesz odwiedzac niniejsze forum
tigerek79

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6232767]
[05.02.2006] 01:03 michalllllll

[nie mam nic do powiedzenia]

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6236428]
[05.02.2006] 01:29 GASPAR
jestem oczarowany i tyle
chętnie porozmawiałbym z tobą panno \"ulotnemarzenia\"

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6236616]
[05.02.2006] 01:31 GASPAR
a oto mój emajlek contrapatic@wp.pl

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6236629]
[05.02.2006] 07:42 BANIAK83  BANIAK-M1@tlen.pl
słuchaj każdy ma swój jakiś ideał widocznie jeszcze nie jest ci dane spotkać swojej drugiej połowy , albo znajduje się gdzies obok ciebie tylko ty niewidzisz. ato że ciebie faceci się boją to jak bym może stobom porozmawiał to bym może wiedział PEŁEN LUZ i słuchaj radia FTB

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6237104]
[05.02.2006] 08:13 Olonor  olonor@tlen.pl
hmm..
Jesteś ładna nawet bardzo jak chcesz mozesz do mnie napiszać to się zgadamy i ciępoznam blizej podaj do siebie maila czy cuś PROSZE !!!!
MOJE GG: 6499074
MAIL: olonor@o2.pl -pisz na ten !!
olonor@interia.pl

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6237121]
[05.02.2006] 15:12 bob123a
hehe
no i widzisz ile facetów sie Rzuciło
a tacy na ulicy to może i sie boja:] bo sobie taki FACET mysli \"opanuj sie facet ,takiE laski nie chcą takich gości jak ty\"
tak MI SIE WYDAJE

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6239740]
[05.02.2006] 17:13 krzaku
bob123a (06.02.05 15:12):
hehe
no i widzisz ile facetów sie Rzuciło
a tacy na ulicy to może i sie boja:] bo sobie taki FACET mysli \\\"opanuj sie facet ,takiE laski nie chcą takich gości jak ty\\\"
tak MI SIE WYDAJE

mysle ze masz racje ,nieraz wmawialem sobie Ona i tak niezechce takiego przecietniaka jak ty

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6240831]
[05.02.2006] 19:56 prymus997
witaj sam nie mam pojecia co ja tu robie chyba z nudow ale jak juz jestem to cos napisze jestes ladna kobieta ale zapamietaj im piekniejsza kobieta tym mniej dozna milosci w zyciu poniewaz szuka ksiecia z bajki a w zamain dostaniesz od niego dol i cierpienie wiec moja rada obudz sie ze snu i zacznij spostrzegac normalnych zwyczajnych facetow a milosc sama przyjdzie powodzenia

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6242268]
[05.02.2006] 21:56 Asertywny
Ładna -raczej nie brzydka .Z poczuciem humoru - według Ciebie ..Coś osiągnęłaś - dla innych to może być nic istotnego .Spontaniczna - dla jednych zabardzo ,dla innych za mało .
Zapomniałaś dodać że skromna .

Czemu myślisz że ktoś sie Ciebie boji ? Może poprostu nikt Cie nie chce ? jak patrze na otaczających mnie ludzi to trace wiare w selekcje naturalną .....

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6243683]
[06.02.2006] 01:02 krzysiekkkk
jestes zbyt pieknaaa!!!

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6245455]
[06.02.2006] 01:48 Sestercja
Dlaczego ??
To złe pytanie.
Mieszkasz za daleko i jesteś za młoda.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6245647]
[06.02.2006] 10:44 wrumbrum
bo to jest tak..uroda niesamowicie rzadko idzie w parze z byciem dobrym człowiekiem, na poziomie, nie mówie o inteligencji, tylko o tym czyms co przyciagnie druga osobę na całe życie, nie mówię też o wspólnych interesach które sprawiaja ze ludzie tez sa ze sobą zwiazani na całe zycie. NAjczesciej najwspanialsi ludzie to przecietniaki z pozoru, i własnie taki chłopak widzac Cie powie sobie nie ta liga...co najwyzej popatrzy pożadliwie. Ale...gdzies jest ten 0,0001% tych ktorych szukasz..powodzenia. Albo zejdz na ziemie.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6246691]
[06.02.2006] 10:57 lawex
Ja się tam nie bije ładnych kobiet chcesz więcej daj znać na majla...

Pozdrawiam

law

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6246788]
[06.02.2006] 12:13 wrumbrum
hm duzo fagasaów sie zgłosiło zaraz zaczna propozycje małzenskie składac ciekawe tlyko ilu w rzeczywistosci, gdy sie spotkacie, jesli, bedzie potrafiło buzię sensownie otworzyc...hmm chyba mam zły dzien i sie na kims wyżyc..

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6247518]
[06.02.2006] 22:57 _dobrychlopak_
Krótko zwiezle i na temat... To strach przed odrzuceniem powoduje ze facet sie boi podejsc do pieknej kobiety. Nawet nie jestes wstanie sobie wyobrazic ile facet moze sobie wymyslic wymowek zeby tylko nie podejsc do kobiety A wymowka w stylu napewno kogos ma jest najbardziej popularna.. ... Więc bądź w pokoju z Bogiem cokolwiek myślisz o jego istnieniu czymkolwiek się zajmujesz,jakiekolwiek pragnienia Cię duszą w ulicznym zgiełku i zamęcie trzymaj pokój ze swą duszą ... - Desiderata

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6253880]
[06.02.2006] 23:05 _dobrychlopak_
A do facetow. Kiedy widzisz bankonot 100zl na chodniku nie zastanawiasz sie dokogo nalezy tylko go podnosisz. Czym dluzej sie bedziesz zastanawial czy podejsc do kobiety tym mniejsze szanse ze to zrobisz... Laski zadko odmawiaja w wulgarny sposob, najwyzej uslyszysz ze ma chlopaka albo ze nie ma czasu.. \"...nie mozna uzywac tak przesadnych slow jak \"niedostepna\", bo moze na tym swiecie nie ma takich kobiet...\" Kwabata Yasunari \"Tysiąc żurawi\"

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [6253989]
    1 2 3   » 5 Strony tematu: