Login: @o2.pl Hasło:

Temat: dziewczyna proponuje seks we trójkę!
[02.01.2006] 19:11 prawiczek19
Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, ona wyznała że mnie kocha. Czasami się spotykamy(nie jesteśmy parą). Ostatnio zaproponowała mi i mojemu kumplowi seks w trójkącie. Ja jestem prawiczkiem, kolega chyba też a dziewczyna nie wiem czy jest dziewicą, ale myślę że tak.

I jak? Zgodzić się i uprawiać swój pierwszy w życiu seks we troje? Jakie jest wasze zdanie?

IP i czas połączenia logowane.
[02.01.2006] 19:15 nie marnuj jedynej w życiu
chwili... zostaw ją dla tej, którą będziesz prawdziwie kochał i która nie będzie miała dziwkarskich pomysłów.

zresztą to twój pierwszy raz, nie boisz się kompromitacji?

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5939563]
[02.01.2006] 19:17 calineczka85
Wiesz pewnie jeszcze rok temu napisała bym Ci żebyś przeżył swój pierwszy raz z dziewczyną , którą kochasz i wogóle z miłości...ale teraz kiedy sama mam to za sobą stwierdzam że to wszystko gówno prawda.Owsze seks jest czymś wyjątkowym, ale media czasami przesadzają.Np. mówią ze nie powinno sie tego robić po pjanemu...ja swoj pierwszy raz wlasnie przezylam kiedy byłam wypita i było świetnie i nigdy tego nie załowałam...powiem tak: jeśli naprawde tego chcesz czemu masz sobie odmawiać yo!

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5939588]
[02.01.2006] 19:22 prawiczek19
nie marnuj jedynej w życiu (06.01.02 19:15):
chwili... zostaw ją dla tej, którą będziesz prawdziwie kochał i która nie będzie miała dziwkarskich pomysłów.

Dlaczego od razu dziwkarski? Czy normalna dziewczyna nie może mieć takich fantazji?

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5939636]
[02.01.2006] 19:29 Majtkoholik  majtkoholik@tlen.pl
Wyznała ci ze cie kocha a zaraz pozniej proponuje sex twojemu kumplowi? dobre, pewnie jemu to samo powiedziala. Nigdy bym sie nie zwiazal z taka dziewczyna. Zapraszam na forum poswięcone noszonym majtusiom http://www.majtki.fora.pl/

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5939704]
[02.01.2006] 19:36 Bo tak jest
prawiczek19 (06.01.02 19:22):

Dlaczego od razu dziwkarski? Czy normalna dziewczyna nie może mieć takich fantazji?

Jak jesteś odwazny (nie stresujący sie byle czym) uzyj sobie, bedziesz mieć darmowe doświadczenie. A potem jak pokochasz wybraną bedziesz umiał wprowadzić w pozycie cielesne. Oferte tę traktuj jak od kurtyzany. To nie jest miłosć. Miej na uwadze wpadkę i konsekwencje. Prawdziwa K...a sie dobrze zabezpiecza, ta jest poczatkująca i moze was obu obuc w ojcostwo.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5939788]
[02.01.2006] 20:14 nie marnuj jedynej w życiu
prawiczek19 (06.01.02 19:22):

to nie fantazja tylko fanaberia, z niej już nic dobrego nie wyrośnie, skoro w tym wieku zaczyna od takich wyskoków - wierz mi. porządna dziewczyna w ogóle z własnej inicjatywy nie zaczyna rozmów o seksie.

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5940187]
[03.01.2006] 12:50 Divine777
Witam wg mnie: jeżelu masz zamiar z Tą kobietą być to juz powinieneś zmienić nastawienie a odmawiajac Jej możesz pokazać że jednak Ona sama musi się nad czymś zastanowić bo zgadzajac się będzie wiedziała ze można Jej \"wszystko\" a jeżeli sie boisz kompromitacji ze strony kumpla (Twojego czy tam Jej) to możesz się jeszcze bardziej skompromitować idąc tam. Kończąc podzielam zdanie osoby która wypowiedziała się na temat zabezpieczeń: Ona wie co robi?? czy to dla niej tylko małą igraszka!! i jeżeli była by szanującą się kobietą to nie oferowała by takiego czegoś mało tego jeszcze w trójke... Z poważaniem Divine

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [5945696]
[12.01.2010] 09:37 karrrrrrrr11777
seks analny jest bardzo przyjemny, trzeba jednak pamiętać o właściwym nawilżeniu, możesz kupić jakiś żel lub oliwkę http://dyskrecja.pl/sklep.php/k113-Zele.html

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [16087024]
[14.01.2010] 20:10 zlotywiek21
trojkat moze i dobry pomysl ale jak sie z nia spotykasz bo cos czujesz do niej do daj sobie spokoj ale wykorzystaj to i zostaw ja , tak czy tak on Cie zdradzi... Zabawy dla dorosłych http://zabawy-dla-doroslych.zlotemysli.pl/dr agon2009 ,1/

(Link do tej wypowiedzi)
IP i czas połączenia logowane. [16101000]