o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

kocham grube ponad 100kg kobiety ...czy jestem chory ?

1 2 3 4 Strony tematu:
[17.06.2003] 20:01
rubens40
może ktoś mi wytłumaczy (lekarz , seksuolog,psycholog) skąd u mnie taki gust i czy to jakaś odchyłka od normy , może zboczenie , może choroba ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.09.2003] 11:24
martynka
ej no co Ty .... nie jestes chory.... to normalne , moze nie rozpowszechnione (wiesz zadko spotykane) ale jak najbardziej normalne...... sa gusta i gusciki , a przeciez grubsze panienki tez chca byc adorowane....... takze uwazam ze wszystko z Toba jest jak najbardziej w porzadku
pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [1200744]
[07.09.2003] 11:24
martynka
ej no co Ty .... nie jestes chory.... to normalne , moze nie rozpowszechnione (wiesz zadko spotykane) ale jak najbardziej normalne...... sa gusta i gusciki , a przeciez grubsze panienki tez chca byc adorowane....... takze uwazam ze wszystko z Toba jest jak najbardziej w porzadku
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [1200745]
[14.09.2003] 03:33
Zagladajaca

...nie jesteś chory...

[diagnoza]

... ...

...jak płomień świecy...

na wietrze
...

IP i czas połączenia logowane. [1224654]
[13.10.2003] 16:08
czamlej
rubens40 ja popieram twoje poglądy,otyłe dziewczyny są lepsze od chudych .Otyłe dziewczyny docenią to co mają,a chude wiedzą że mogą znależć se innego .

IP i czas połączenia logowane. [1368092]
[19.11.2017] 00:03
[13.10.2003] 16:08
czamlej

IP i czas połączenia logowane. [1368101]
[17.10.2003] 17:14
paleovenus
Witajcie!
Ja sama ważę ponad 100 kg i nie mam z tego powodu kompleksów.
Uważam rubens, że Twoje gusta sa jak najbardziej normalne. Byłoby o wiele lepiej gdyby pozostali faceci przestali bac się opinii publicznej i pokazali śwatu, co im sie najbardziej podoba.
Faceci wstydza się tego, ze podoba im sie tka duża dziewczyna. Ba, śmiem twierdzic, że wstydziliby się z nią pokazać, żeby uniknąć samamu wyśmiania.
Amatorzy puszystych wstydzą się tego. Dlaczego? Sama juz nie wiem.
Powstała strona dla XLek i XLów, ma ona na celu pomóc zakceptować siebie.

www.xl-alt.no-ip.org

Zapraszam Was.

IP i czas połączenia logowane. [1398896]
[17.10.2003] 17:16
paleovenus
Przepraszam, ale tamten link moze nie działać. Podaje nowy
www.xl-alt.prv.pl

IP i czas połączenia logowane. [1398911]
[17.10.2003] 17:17
paleovenus
Przepraszam, ale tamten link moze nie działać. Podaje nowy
www.xl-alt.prv.pl

IP i czas połączenia logowane. [1398913]
[17.10.2003] 17:18
paleovenus
Witajcie!
Ja sama ważę ponad 100 kg i nie mam z tego powodu kompleksów.
Uważam rubens, że Twoje gusta sa jak najbardziej normalne. Byłoby o wiele lepiej gdyby pozostali faceci przestali bac się opinii publicznej i pokazali śwatu, co im sie najbardziej podoba.
Faceci wstydza się tego, ze podoba im sie tka duża dziewczyna. Ba, śmiem twierdzic, że wstydziliby się z nią pokazać, żeby uniknąć samamu wyśmiania.
Amatorzy puszystych wstydzą się tego. Dlaczego? Sama juz nie wiem.
Powstała strona dla XLek i XLów, ma ona na celu pomóc zakceptować siebie.

www.xl-alt.no-ip.org

Zapraszam Was.

IP i czas połączenia logowane. [1398917]
[17.10.2003] 17:25
mam doświadczenia
z przed 20 laty z kobietką która wazyła około 100 kg, przyznam sie, że jak dzisiaj pomyslę o niej to mam dreszczyk. Nie wiem czy ona chciała nadrobic ten "feler" jak sama go nazywała, ale była ciepła, wyrozumiała, wesoła i niesamowicie namietna w miłości i zdolna jak cholera potrafiła wyczuć, przewidzieć każdy mój ruch Szkoda że w tedy byłem głupim szczylem i uległem ogólnej opini, że ponoć "grube" to gorsze Wziąłem sobie szczupłą i co z tego? jak nijak nie moglismy sie zgrać, ani w życiu, ani w łózku, szkoda, że czasu nie można cofnąc

IP i czas połączenia logowane. [1398948]
[17.10.2003] 18:01
paleovenus
Tak, najważniejsze to być sobą. Bo potem sa same problemy...
Pozdrawiam/paleo

IP i czas połączenia logowane. [1399037]
[24.10.2003] 18:45
Mala_pysia
Hej, czy nikt juz ni ema nic do powiedzenia w tym temacie?
ja tez jestem puszysta i to sporo i chcialabym wiedziec czy wy faceci uwazacie to, ze jak wam sie podoba gruba kobieta, to uwazacie to za chorobe?
Jest mi przykro jak o tym mysle i co najgorsze, ze faceci tak wlasnie moga myslec.
To niedopuszczalne jest.
Pozdrawiam

P.S. Paleovenus. stronka bardzo fajna.

IP i czas połączenia logowane. [1438657]
[06.11.2003] 16:04
paleovenus
I co ja mam powiedziec? temat umarł śmiercią naturalną? Jest masa facetów, którym podobaja się duże kobiety.
ALE sie tego wstydzą!!!Wstydzą się pokazac z taką na ulicy, bo jest ogólnie uważana za niewyjściową. Znam wielu takich, którzy spotykają sie potajemnie z puszysta kochanką, a na wyjścia towarzyszą im szczupłe dziewczeta.
To cholernie denerwuje i martwi. Mnie osobiście oczywiście.

www.xl-alt.prv.pl

www.xl-alt.no-ip.org

IP i czas połączenia logowane. [1513910]
[06.11.2003] 17:00
była grubaska
wiem o co chodzi, całe swoje zycie byłam uważana za grubaske, bo tez nia byłam. Aż skonczyły sie te czasy, schudłam i to bardzo duzo . Teraz świat sie zmienił, wreszcie jestem traktowana przez mezczyzn jak człowiek. Nie wierzę, ze istnieja tacy faceci którzy cenia i dobrze traktuja grubiutkie kobiety. Taka jest prawda. Nawet jezeli im sie podobaja, to niestety, presja społeczeństwa jest tak silna, ze za nic na swiecie tego nie okażą ani sie do tego nie przyznaja. Człowiek gruby po prostu jest gorszym człowiekiem, mimo, ze ma takie samo serce i uczucia. Zycie jest brutalne. Nie zaprzeczajcie mi tu, pamietajcie, ze znam obie strony medalu

IP i czas połączenia logowane. [1514204]
[07.11.2003] 14:16
paleovenus
Czy w tej sytuacji, była grubasko, lepiej się czujesz, wiedząc, ze zanim byłas szczupła nie istniałaś dla facetów? Ze tak naprawde liczy się tylko powłoka cielesna?
Ze wystarczy chwila zapomnienia by ten który zwrócił na ciebie uwagę teraz, bo jestes szczupła, ta uwagę od ciebie odwrócił, jeśłi tylko przytyjesz?
TTo jest chore. Szlag mnie trafia na to wszystko. Tak ni epowinno być. Tak naprawde męskie typy sa wykształcone przez media , prase i plakaty.
Prezentowane tam laski sa przedstawicielkami bardzo wąskiej grupy kobiet.
Nie opierają się na rzeczywistości. Czy jako osoba w rozmiarze XL mam być skazana na zapomnienie? Nie zasługuję na uczucie bo nie trafiam w gusta większosci? Podkreślam większości! Czy większośc jest tak wazna, że nie pozwala nikomu na bycie takim jakim jest? Zniewala i zabija człowiek w jego najczystszej postaci i sprowadza go do roli marionetki, musi grać rolę i być taki8 jak chće większość.
Kończe bo nie mam juz siły. Ręce opadają.

IP i czas połączenia logowane. [1519333]
[07.11.2003] 16:00
iksik
Heej Misiek pewnie ze nie ! Nie!! NIe !!! NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem ze spoleczenstwo narzuca nam z gory wzorce , ale nieznaczy ze kazdy sie im podporzadkowuje . Znam sporo facetow ktorym podobaja sie ppuszyste kobiety . Najwazniejsze jest to zeby polubic siebie i byc silna , nie dac sie sprowokowac na ulicy ani nigdzie indziej . byc soba i cieszyc sie zyciem i mowic sobie "kofanego cialka nigdy za wiele " to naprawde dziala !!! i primo : DBAC O SIEBIE !!! isc do kosmetyczki i fryzjera , sprawic sobie fajny ciuch (co wazne odpowiedni, zeby pasowal ) !!!! Wierzcie mi ze sa faceci na swiecie ktorzzy lubia puszyste babki , a typ wieszaczka nie jest juz na czasie..... Kobietki trzymajcie sie cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [1520049]
[07.11.2003] 16:02
iksik
Heej Misiek pewnie ze nie ! Nie!! NIe !!! NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem ze spoleczenstwo narzuca nam z gory wzorce , ale nieznaczy ze kazdy sie im podporzadkowuje . Znam sporo facetow ktorym podobaja sie ppuszyste kobiety . Najwazniejsze jest to zeby polubic siebie i byc silna , nie dac sie sprowokowac na ulicy ani nigdzie indziej . byc soba i cieszyc sie zyciem i mowic sobie "kofanego cialka nigdy za wiele " to naprawde dziala !!! i primo : DBAC O SIEBIE !!! isc do kosmetyczki i fryzjera , sprawic sobie fajny ciuch (co wazne odpowiedni, zeby pasowal ) !!!! Wierzcie mi ze sa faceci na swiecie ktorzzy lubia puszyste babki , dowodem jest ten topik, a dokladniej wypowiedz rubensa , a typ wieszaczka nie jest juz na czasie..... Kobietki trzymajcie sie cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [1520056]
[07.11.2003] 20:12
była grubaska
matko, jasne ze popieram to co mówicie, nie powinno tak byc, zrozumcie, ja to wszystko przezyłam na własnej skórze. Ale rzeczywistośc jest jaka jest. to ja cierpiałam, to ja byłam ponizana i odrzucana za moje kształty, za nic innego. Mam wielu przyjaciół, sa ze mna niezależnie od mojego rozmiaru. ale jeżekli chodzi o kontakty damsko-meski to niestety, jest tak jak mówiłam. Nie zmyslam, nie przebarwiam, nie robie sierotek z kobiet przy kości. Nie chodziłam z pochyloną głowa, byłam wesoła szczera dowcipna dziewczyna. Zadbana, bo o tym wspominacie, dobrze ubrana itp. Mimo to nie zmieniało to faktu. Nie byłam dla otaczających mnie mężczyzn atrakcyjna. No chyba ze nie spotkałam na swej drodze takiego. Ale to oznacza tylo jedno, że takich fantastycznych mężczyzn jest bardzo mało.... niestety. Ale wszystkim wspomnianym facetom przesyłam najgoretsze buziaki, i z głębi serca, serca grubaski teraz w smukłym ciele

IP i czas połączenia logowane. [1521595]
[07.11.2003] 20:22
lusifee
nie

Sometimes I need some time ... on my own

IP i czas połączenia logowane. [1521649]
[12.11.2003] 14:55
agnisia
Nie jestes chory. Jestes normalny. To łądne co się komu podoba. A moze nie?!

IP i czas połączenia logowane. [1548174]
[29.03.2004] 13:31
MartaXL
Niesamowicie zaskoczyl mnie ten temat.
Jako konkurencja dla strony paleovenus , pozwole sobie zareklamowac starszy serwis o tej samej tematyce :www.xl-pozytywnie.pl
Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych....

P.s. Poruszyl mnie post 'mam doswiadczenia' - wspolczuje tamtej decyzji , ale milo,ze napisales o tym otwarcie - moze inni potraktuja to jako przestroge.

IP i czas połączenia logowane. [2223034]
[29.03.2004] 17:21

Mówicie, ze faceci się wstydzą was... ale uwielbiają
kuźwa... to niech się facet jakiś wypowie
[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [2224155]
[30.03.2004] 07:17
do MartaXL
>>> P.s. Poruszyl mnie post 'mam doswiadczenia' - wspolczuje tamtej decyzji , ale milo,ze >>> napisales o tym otwarcie - moze inni potraktuja to jako przestroge.

czyli wszystkie grubaski to slodkie paczuski do przytulania?
a gdzie to grube, zlosliwe babsko na mysl o ktorym robi sie slabo?

IP i czas połączenia logowane. [2227081]
[30.03.2004] 11:04
MartaXL
nie wiem gdzie to babsko....o! jedno takie znam - to pielegniarka w przychodni,do ktorej niestety musialam chodzic z moim maluszkiem do szczepien!

nie uogolniajmy - post,ktory mnie poruszyl jest ( wydaje mi sie) po prostu cieplym wspomnieniem konkretnej kobiety.

IP i czas połączenia logowane. [2227762]
[01.04.2004] 07:38
do MartaXL
no wlasnie nie uogolniajmy, nie kazdy zwiazek z puszysta kobieta musi byc tym wartosciowszym bezmyslnie odrzuconym przez jej tusze

IP i czas połączenia logowane. [2236923]
[01.04.2004] 10:30
MartaXL
no oczywiscie , ze nie kazdy....

ja znam na przyklad kilka takich wrednych puszystych co sobie na facetach jezdza jak na oslach i zmieniaja ich jak rekawiczki....

i znam tez takie puszyste, ktore same konczyly zwiazek , bo cos im w swoim facecie nie odpowiadalo....

grubasy - takie same ludzie jak wszystkie inne

IP i czas połączenia logowane. [2237415]
[02.04.2004] 08:14
do MartaXL
>>>grubasy - takie same ludzie jak wszystkie inne
czyli sie zgadzamy i nie ma o czym dyskutowac

ale wracajac do tematu, jak dla mnie to to co na poczatku napisalas bylo wypowiedzia w stylu - nie odzucaj zwiazku z puszystka kobieta, bo jest to wspaniala osoba i najlepsza partia jaka mogla ci sie trafic - tylko dlatego, ze jest puszysta

jak dla mnie to juz chyba trzeba skonczyc ten temat
milego dnia i owocnej walki na rzecz grubaskow

IP i czas połączenia logowane. [2240497]
[20.09.2007] 10:50
kukulka23
podnosze

IP i czas połączenia logowane. [11295512]
[01.03.2008] 19:30
wilczurka02
witam. Coś Wam powiem.Grubsze wcale nie są gorsze. To media tak zrobiły że kobiety zaookrąglone mają (niestety) kompleksy i niektórzy mężczyźni wolą laski w stylu"Doda".. Dla mnie to jest nie normalne. Ponieważ osobowość człowieka powinna być na 1 miejscu a nie jego wygląd. Oczywiście wygląd i jego estetyka jest też ważny,ale nie najważniejszy. Sama jestem "przy kości" i wcale sie tego nie wstydzę.Mam kogoś kogo kocham i kto mnie kocha taką jaką jestem i jestem szczęśliwa
W związku z tym nie należy się za bardzo przejmować takimi głupimi stereotypami,że grubsze kobietki są gorsze, tylko akceptować siebie,kochać siebie( oczywiście jeśli te nasze okrągłości nie szkodzą naszemu zdrowiu i naszej psychice).
Pewna sprawa spowodowała mały usmiech na mojej twarzy.. jaka ?a taka że na wybiegach nie będą już tzw."wieszaki" tylko kobiety z małym zaookrąleniami.. i może istnieje dzięki temu nadzieja że i takie kobiety jak my poczują się docenione a faceci w końcu przestaną podziwiać latex i plastik oraz w co nie których przypadkach( ale nie wszystkich) głupotę Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [12320150]
[10.05.2008] 15:13
zaj... grubaska
Waże prawie 100 kg, mam faceta, z którym jestem od czasu, gdy byłam szczupła. W łóżku radzę sobię świetnie, w pracy czuję się jak ryba w wodzie i wszystko mi wychodzi, jestem mądra... Ale czegoś brak- wyjsc ze znajomymi ( już nie zabierają do klubów), oczarowania w oczach partnera na widok mnie w bieliźnie, spojrzeń chłopaków na ulicy. Staram się cieszyc się swoim życiem, ale wiem, że nic nie będzie już takie jak kiedyś ;( Chyba że schudnę 35 kg, tak naprawdę nie chodzi i to, co inni sądzą o tobie grubasku/o - musisz tak ja polubic siebie, a to przychodzi najtrudniej, gdy ci się to uda, znajdziesz przyjacioł i faceta życia i nie będzie wtedy grało roli twoje 50 lub 100 kg.

IP i czas połączenia logowane. [12736530]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat