o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Polecam njlepsza Firma Remontowa w Warszawie

[03.01.2018] 19:01
Przemek Piotrowski
W swoim życiu już nie jedno mieszkanie przerabiałem, a dobrej firmy remontowej to ze świecą szukać, ostatnio znalazłem i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka tel 882 772 715 jako solidnego, dokładnego i bardzo profesjonalnego fachowca w branży usług remontowych. Do prac remontowych w moim mieszkaniu podszedł bardzo kreatywnie nie ograniczając się jedynie do zleconego mu Remontu łazienki i Kuchni, malowania, tapetowania, prac hydraulicznych i elektrycznych lecz wykonał solidnie i fachowo kilka napraw i poprawek, które można było zrobić przy okazji. Każdy, kto przymierza się do remontu powinien bez wahania wybrać Jego firmę i śmiało powierzyć mu na czas remontu klucze do mieszkania.
Jest to jedna z nielicznych firm do których się wraca i które śmiało można każdemu polecić. Ceny są warte jakości i terminowości usług i tak bardzo cennego każdemu świętego spokoju że wszystko przebiegnie bardzo dobrze. Prace wykonali bardzo starannie, moja żona była miło zaskoczona dokładnością a muszę przyznać ze jest mocno pedantyczna. Zawsze czysto, sprzątali i trzymali porządek mieli też własny kontener na gruz co znacznie nam ułatwiło życie. Dla zainteresowanych podaję stronę:www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=853 05 tam go znalazłem
Powodzenia w remoncie obyście mieli tyle szczęścia co ja

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.01.2018] 19:50
Hehehe!
Od kiedy to darmowi reklamodawcy mają czyste sumienie? Panie Radku...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22861681]
[03.01.2018] 19:52
Przemek Piotrowski
Moja żona była mile zaskoczona jak pan Radek zasadził jej w grotę na styropianie!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22861684]

» Odpowiedz na ten temat