o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Prezent dla męża

[05.12.2017] 22:46
agnieszka4240
Witam, od czasu do czasu robię porządki w naszych szafach i orientuję się jakie są w nich braki przy okazji pozbywam się niepotrzebnych ubrań.
Zrobiłam już porządki pod końcem zbliżających się Świąt.
Tym razem przyjdzie mi się zmierzyć z zakupami dla mojego męża.Nasz styl życia i ciągła praca męża znowu skłaniają nas do zakupów przez internet.Chciałabym zamówić mężowi elegancką kurtkę i marynarkę w kratę.Mąż bardzo lubi kiedy kupuję mu ubrania.Z reguły jest zadowolony z moich wyborów.Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie znalazłam ciekawą stronę internetową gdzie bardzo spodobała mi się kolekcja dla mężczyzn jesień -zima https://www.lancerto.com/kolekcje/jesien-zim a-17-18.html
Bardzo się cieszę, ponieważ będę mogła jednocześnie zamówić mężowi elegancką kurtkę i marynarkę, którą chcę przeznaczyć jako prezent pod choinkę.
Zastanawiam się jednak czy już zamawiać te rzeczy, ponieważ zbliża się przedświąteczny czas i obawiam się, że potem może być problem z rozmiarami.
Nigdy nic nie zamawiałam na tej stronie więc nie wiem.Czy orientujecie się może jaki jest okres oczekiwania na zamówiony towar?Będę bardzo wdzięczna za informację.
Życzę miłego wieczoru.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.12.2017] 11:56
urzekła nas twoja historia
Ile to trzeba się namęczyć i zużyć bawełny reklamodawczej, aby uwiarygodnić darmową reklamę i wreszcie wkleić linka reklamodawczego.
A najbardziej idiotyczne jest pytanie na końcu. To co, na stronie nie ma tej informacji? Telefonu kontaktowego też nie ma?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22847269]

» Odpowiedz na ten temat