o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Dziwne dźwięki w domu

[30.11.2017] 15:33
Kanon
Cześć. Problem mam następujący: mieszkam od dłuższego czasu w innym mieście niż moje własne ale nie chcę zostać na stałe toteż siedzę na stancji i taki stan rzeczy mi odpowiada. Ostatnio jednak zmieniłem stancję bo poprzednie mieszkanie zostało sprzedane, a nowa..nowa jest dziwna. Niby mieszkanie wyglądało ok, właściciele również bez problemu. Jednak z czasem trochę nabrałem co do nich podejrzeń - mają małe dziwactwa, niby nieszkodliwe ale kto to wie. Do tego w mieszkaniu dziwnie skrzypi, piszczy raz na jakiś czas. Słyszę jakby telefon się łączył z kimś po stronie gdzie moje mieszkanie z nikim nie graniczy. Mieliście takie przypadki?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.11.2017] 16:45
ghostbusters
To nawiedzony dom. Niezbędna nasza pomoc!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22844293]
[06.12.2017] 10:55
kapuśniak865
nie chcę siać paranoi ale jakiekolwiek dźwięki kojarzą mi się zawsze z pluskwami i kamerami chociaż nie wiem czy się śmiać z tego czy nie jest tu do śmiechu bo już nie o jednym przypadku takim na stancjach słyszałem.

IP i czas połączenia logowane. [22847230]
[06.12.2017] 11:45
Noo no
Właściciel zainstalował pluskwy i kamerki. Trzepie oglądając jak ruchasz.

IP i czas połączenia logowane. [22847264]
[27.12.2017] 11:59
Schumacher
Może spróbuj rozwiać swoje wątpliwości nie domysłami a dowodami, postaraj się zweryfikować czy przyczyną nie jest na przykład naprawdę jakiś rejestrator umieszczony w domu, żeby Cię kontrolować? Jeśli nie, to trzeba będzie na to zwyczajnie przymknąć oko i się nie przejmować. Nie mówię, żebyś kupił jakiś kombajn za kilka tysięcy, ale tutaj https://www.spyshop.pl/szpiegowski-wykrywacz -kamer-i-podsluchow-rf-bug-detector-286.html masz sensowny sprzęt w przyzwoitej cenie na własny użytek.

IP i czas połączenia logowane. [22857827]
[16.01.2018] 17:59
[27.12.2017] 12:06
Schumacher
Chyba nie wątpicie że handluję tym badziewiem?

IP i czas połączenia logowane. [22857830]
[27.12.2017] 12:54
DiabloIII
Co innego nagrywać swój pokój do którego inni nie powinni miec wstępu a co innego właściciel mieszkania który BEZ WIEDZY lokatorów coś takiego montuje. Co do sprzętu, nie jest drogi rzeczywiście ale czy nie jest to zwykłe naciągactwo, które nic nie wykryje choćby nie wiem co?

IP i czas połączenia logowane. [22857879]
[27.12.2017] 13:22
niesądzę
Nie sądzę, w spy shopie kupowaliśmy cały osprzęt do biura, od fotopułapek po kamery wewnętrzne. Gdyby sprzedawali badziewie nie mieliby tak profesjonalnej ekipy, a sprzedawca nam wszystko wytłumaczył doradził i pozostawił końcowy wybór właśnie nam, nic nie narzucał. Ja jestem zadowolony, bo wszystko działa sprawnie jak trzeba.

IP i czas połączenia logowane. [22857896]

» Odpowiedz na ten temat