o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Szansa na sex z matką. Czy skorzystać skoro to ma być jedyna okazja?

[20.11.2017] 00:03
Wiktorniewie
Mam taki paln żeby brać prysznic, zostawić otwarte drzwi od łazienki i pokazać matce niby przypadkiem sterczącą pałę. Wcześniej mnie nakryła jak sie masturbowałem za ną, ale to było kilka lat temu. Skuliłem się wtedy i udałem że jestem chory na zapalenie pęcherza, ale na pewno wiedziała o co chodzi. Robiłem jej też zdjęcia i filmy jak się opalała toples, albo się schylała, albo jak się za nią masturbowałem, albo dotykałem penisem pleców, albo pupy przez ubranie jak siedziała przed komputerem. Jako dziecko to ona mnie złapała za tyłek pare razy. Wtedy to nawet nie odczytywałem togo sexualnie, a pozniej jakbym tego chciał to przestała. Zostawię kamerę jak ona wchodzi i jedną kamerę w łazience. Żeby zobaczyć jej reakcję. Może od razu do mnie przyjdzie, albo po prostu będzie o mnie myśleć i nie wytrzyma. Koledzy od zawsze mówili że wygląda młodo i kiedy ona mnie urodziła itp. Ojciec jest chory psychicznie i są rozwiedzeni, ale mieszka w domu. Ma kochanka chyba w innym mieście jezdzi do niego i na wycieczki zagraniczne z nim. Nie jestem jakoś specjalnie zazdrosny, ale żebym sie cieszył to też nie.
Myślicie że mam szanse na kontakt seksualny z matką i czy warto? Tzn., trochę oboję się że zjedzie mi to psychikę. Już od dawna jestem na nią nią napalony jak żyd na złoto. Prawdopodobnie od razu bym wystrzelił w tym prysznicu jakbym ją tylko usłyszał. Teoretycznie inne czynnosci seksualne są legalne, więc sex oralny możliwe że się pod to nawet łapie, a już na pewno gdzieś na wycieczce w Hiszpanii np. Czy czekać jeszcze? Boję się że niec mnie już pozniej nie podnieci, ale z drugiej strony może już nie bedzie okazji, a ja się strasznie meczę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.11.2017] 23:47
Gollum
Spróbować zawsze można. Też miałem sporo dwuznacznych sytuacji z matką. Nie starałem się za bardzo. I nic nie wyszło

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22841885]
[30.11.2017] 13:18
no i jak tam Wiktorniewie
zerznąłeś już ją ?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22844205]

» Odpowiedz na ten temat