o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

CIOTKA

[02.10.2017] 16:10
Pinio.
Niedawno w sierpniu miałem niesamowitą historie. Ciotka poprosiła mnie o pomoc w remoncie jej mieszkania. Zgodziłem się tym bardziej ze nie miałem już żadnych planów na wakacje, a obiecała jeszcze kaske. Miałem zamieszkać na parę dni u niej by nie dojeżdżać co dzień parę kilometrów. Ciotka jest samotną 36 latką. A jej syn był w tym czasie na obozie. Do malowania miałem 1 pokój i kuchnie. Pierwszy dzień zszedł mi na przestawianiu i zabezpieczeniu folią mebli. Cale mieszkanie jest trzypokojowe wiec było gdzie to upychać. Nie powiem. Dogadzała mi na kolację smażona kiełbaska i zimne piwko. Na drugi dzień skrobanie i gipsowanie ścian. Było gorąco to pracowałem w samych spodenkach. Efekt był taki że byłem cały biały. Wieczorem poszedłem się wykąpać. Ledwo wszedłem do wanny rozleglo się pukanie do drzwi. Ciotka się spytała czy nie potrzebna mi pomoc w umyciu pleców. Zamurowało mnie. Powiem że mam w sobie coś z ekshibicjonisty ale mi nie przyszło do głowy pokazywać się nago rodzonej ciotce. W domu czasem zdarza się że mama wejdzie mi do łazienki jak jestem w wannie i raczej nie widzi. Tu podobna sytuacja wiec po chwili wahania otworzyłem drzwi i szybko wskoczyłem z powrotem do wanny. Ciotka weszła i zaczęła myć mi plecy. Zaczęła mnie ta sytuacja podniecać. Nagle ciotka poprosiła bym wstał to będzie jej wygodniej. Widząc moje wahanie powiedziała bym się nie wyglupiał. Nie teraz już widziała mnie na golasa a poza tym ma syna. Zgadza się ale jej syn ma 11 lat a ja 19 A gołego to widziała mnie chyba jak miałem 12 czy 13 lat. Wstalam szybko odwracając się do niej plecami trzymałem swój interes w dłoniach by jednak za dużo nie zobaczyla. Tym bardziej że był on już w pełnej gotowości. Myjąc mi plecy zakomenderowała. Ręce do gory! Umyła mnie pod pachami. I... dostałem klapsa w tyłek. Gotowe, powiedziała. Spytała się czy resztę też umyć. Miałem na to chęć ale mimo wszystko wstydzilem się jej. Podziękowałem i powiedziałem że dam sobie radę. Jak siadałem z powrotem w wannie zauważyłem że jej wzrok spoczął na mojej pale. Jeszcze chwile pokręciła się po łazience i w końcu wyszła. Szybka zamknąłem drzwi i sobie ulżylem. Na drugi dzień jak szedłem (byłem wtedy tylko w bokserkach) wieczorem się myć spytała znowu o plecy. Co prawda nie byłem już taki zakurzony jak poprzednio ale przystałem na to. Trochę zaskoczyła mnie. Myślałem że wejdzie jak już będę w wannie, jednak weszła ze mną. Usiadla na brzegu wanny. Głupio było mi ściągnąć przy niej majtki ale też głupio ją wyprosić. A ci mi tam, pomyślałem. Niestety, odrazu mi stanął. Dużego masz ptaszka, powiedziała ciotka. Czułem że robię się czerwony. Trochę zciemniała z tym komplementem. Trochę ponad 14 cm to chyba nie dużo. Sytuacja się poworzyla. Znowu mycie placów na stojąco. I, klaps na koniec jak już chciałem przysiąść w wannie poczułem ze coś na mnie spada. Była to moja piżama. No, masz powiedziała ciotka. Wybrałam ci rano i znowu jest mokra. Będziesz musiał obejść się bez niej. Tak że spałem na nago. Bardzo nie kręciłam ta sytuacji. Jednak chyba bym się nie odważył na coś więcej.
Za parę dni mam znowu malować u niej jeden pokój nie wiem jak będzie. Miał ktoś tak że pokazał się nago ciotce?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.10.2017] 16:15
a jak tam ogólnie w gimnazjum?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22813507]
[02.10.2017] 21:24
Ciotka, raczej ciocia
Masz ochotę pogadać? napisz na pogaduchy2@o2.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22813679]

» Odpowiedz na ten temat