o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Zdradziła mnie, nie wiem co robić

[21.09.2017] 20:38
jareeeek92
Mam 25 lat, a moja już była dziewczyna 19. Byliśmy razem ponad 2 lata. Wszystko między nami układało się świetnie do momentu kiedy nie poszła na kurs nauki jazdy... Zaczęła się zachwycać swoim instruktorem jaki to on ni jest mądry, zabawny jak świetnie uczy i co to nie on. No wywracało się we mnie jak tego słuchałem. No, ale dobra musiała się pozachwycać. Nawet wydawało mi sie to ok, że go polubiła. Skończyła kurs, zdała egzamin. Po miesiącu odkryłem, że nadal utrzymują kontakt. To już mi sie przestało podobać, a ona jak zwykle, ze to nic takiego, parę smsów czasem tylko tak o pogadają. No i tak gadali ponad rok do momentu jak tydzień temu odkryłem, ze mają romans. To już nie były zywkle smsy, ona wychodziła, zeby do niego zadzwonić i się w końcu przespali. Koleś ma jakoś 35 lat i chyba rodzinę, a przeleciał moją dziewczyne... Chciałbym do niej wrócić, ale ona tego nie chce. Twierdzi, ze się w nim zakochała i to z nim chce być i zostawi dla niej żonę i dziecko. Aż mi się wierzyć nie chce w to co usłyszałem. Już bym jej nawet wybaczył...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.09.2017] 03:07
jareeeek92
Ostatni raz jak ją całowałem, to wypłynęło jej z ust coś białego

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22808443]
[02.10.2017] 15:28
Sanczo_Pansa
wątpię czy da się odbudować związek w którym miała miejsce zdrada, takiej rany nie da się wyleczyć a zaufania odbudować.

IP i czas połączenia logowane. [22813459]
[02.10.2017] 16:07
feministka szczuka
Seks pozamałżeński (pozazwiązkowy) nie jest żadną zdradą.

IP i czas połączenia logowane. [22813498]

» Odpowiedz na ten temat