o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

fotoobrazy do mieszkania

[20.09.2017] 21:48
adam52
Dobry wieczór, moją wielka pasją są góry. Odkąd pamiętam Tata zabierał mnie na wyprawy po górach, więc ta pasja narodziła się właśnie przez niego. Jestem za to mu ogromnie wdzięczny gdyż jest to coś co daje mi chęć do życia i energię do codziennych życiowych zajęć jak praca.Po ponad miesiącu pracy dziś mogę oficjalnie napisać, że zrobiłem remont całego mieszkania sam bez pomocy żadnej ekipy remontowej. Chciałbym jednak wzbogacić to miejsce jeszcze ważnymi dla mnie rzeczami a mianowicie zdjęciami góry, które sam robiłem podczas wielu moich wypraw.Nie chodzi o takie zwykłe zdjęcia ale fotoobrazy na ścianę. Dwa w salonie oraz jeden w mojej sypialn. Zastanawiam się jednak gdzie je zamówić, przeglądając różne strony natrafiłem między innymi na https://fotojoker.pl/fotoplakaty-i-fotoobraz y.html Czy ktoś z Was zamawiał od nich tego typu obrazy? Czy czas oczekiwania jest bardzo długi? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na tym aby było to jak najszybciej, gdyż nie mam zamiaru zrobić parapetówki bez dopełnienia w całości mojego mieszkania. Czekam na odpowiedzi.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.09.2017] 11:20
urzekła nas twoja historia
Nikt nie zamawiał. Nie zakładamy też tematów reklamodawczych w formie niby zapytania, licząc, że forumowicze - idioci, rzucą się na twoje fotoobrazy jak pies na kość.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22807938]

» Odpowiedz na ten temat