o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

irytujące zbliżenia

[15.09.2017] 13:21
ladybrajjana
Dziewczyny, z wiekiem zauważyłam, że co raz trudniej mnie zadowolić i seks zaczynaa mnie wprawiać raczej w irytację niż coś pełnego uniesień i inne takie romantyczne bzdury. Nigdy nie liczyłam na sytuacje rodem z filmu ale no błagam...bez przesady. Aktualnie wolę sobie temat często odpuścić niż się zawieść mimo że często partner się bardzo stara. Może to ze mną coś jest nie tak? Muszę znaleźć rozwiązanie bo jak tak dalej pójdzie to mi się związek posypie...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.09.2017] 12:16
Kaaśkaa
skoro zależy ci na tym związku to może zmień nastawienie? widać że jesteś pragmatyczną dziewczyną ale może własnie warto popuścić wodze fantazji? jeśli to nie pomoże to na pewno rozmowa z facetem na temat tego co cię może bardziej rozkręcić.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22805864]
[19.09.2017] 13:29
biggi
haha jak ona mówi o rozpadzie związku to raczej próbowała już rozmów w tej sprawie ja poradzę medycynę estetyczną - działa cuda. sama byłam sceptyczna ale przyjaciółka się laserem potraktowała i zachwycona. u mnie to raczej ostrzykiwanie by wchodziło w grę żeby mieć lepsze doznania i chyba u Ciebie właśnie też

IP i czas połączenia logowane. [22806725]
[20.09.2017] 13:59
ladybrajjana
O kurcze, a jak to wygląda, co to daje dokładnie? Nigdy nie myślałam o tym, żeby naprawdę poddać się jakiemuś inwazyjnemu zabiegowi medycznemu z wyboru, a nie przymusu.

IP i czas połączenia logowane. [22807529]
[22.09.2017] 22:06
biggi
ale któro, to co ona miała czy ja chcę mieć? oba zabiegi patrzyłyśmy na stronie klinikiwww.efecta.eu bo tam właśnie ona zdecydowała się go robić. no i zadowolona z efektu więc ja też się szykuje. dla mnie ważniejsze było, że warunki idealne, schludnie i komfortowo. lekarze widać od razu że znają się na rzeczy, bo to jak mi znajoma tłumaczyła wszystko po wizycie wstępnej takiej, to naprawdę nieporównanie widać, że się starają wszystko konkretnie przedstawić czarno na białym.

IP i czas połączenia logowane. [22808783]
[17.10.2017] 02:06
[23.09.2017] 12:45
tzw. bawełna reklamodawcza
Ile to trzeba się namęczyć, napisać z samemu ze sobą, aby uwiarygodnić darmową reklamę komercyjnej kliniki i wreszcie, po trudach, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, wkleić linka reklamodawczego.

IP i czas połączenia logowane. [22808940]

» Odpowiedz na ten temat