o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

szkolenia dla nauczycieli

[13.09.2017] 19:52
ola00
Witajcie, po upływie prawie 5 lat zdecydowałam się na powrót do mojego zawodu a mianowicie do bycia przedszkolanką. Pewnie dla niektórych jest to bardzo długi okres, ale z uwagi na to, że między czasie urodziłam 2 dzieci, to uwierzcie mi,że zleciał ten czas tak szybko, jakbym dosłownie wczoraj ostatni raz była w pracy. Pragnę na nowo wrócić do tego jednak muszę odbyć pewne nowe szkolenia ( jest to wymóg z góry, który usłyszałam od Dyrektorki placówki, w której planuję pracować ). Nie ukrywam, że nie jestem zbyt zachwycona zwłaszcza, że muszę to pokryć "z własnej kieszeni" . Chodziło jej przede wszystkim o kursy, które pozwolą mi zdobyć wiedzę, jak w jasny i zrozumiały sposób przekazywać wiedzę maluchom. Bardzo zależy mi na tym aby odbyć je w jakimś dobrym ośrodku gdzie rzeczywiście nauczę się wiele. Przeglądając różne strony natrafiłam między innymi na http://orke.pl/ Czy ktoś z Was słyszał coś o nich? Czy polecacie jakieś konkretne kursy?Czekam na odpowiedzi, bardzo zależy mi na czasie aby z tym ruszyć. Czekam na odpowiedzi Wasze, pozdrawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.09.2017] 20:01
Hehehe!
To dyrektorka nie wie, jaki konkretny kurs trzeba odbyć? Wyjątkowo niedolna reklama firmy organizującej szkolenia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22803744]

» Odpowiedz na ten temat