o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Poszukuję cwela do tresury

[11.09.2017] 12:30
master_kazik
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, robić laskę i pieścić jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.09.2017] 13:37
hahaha co za typ
Znalazł się kuźwa spedalony Grey

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22802343]
[05.10.2017] 12:49
podnóżek
Jestem o Panie. Uległy sługa cuckold szuka Samca Alfa. Chcę czuć, że służę Panu, jestem na każde jego zawołanie. Będę się pokornie płaszczył, podsyłał fotki itd.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22814867]

» Odpowiedz na ten temat