o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

garnitur ślubny

[06.09.2017] 20:49
felicjan45
Witajcie, aż wstyd przyznać, ale wielkim krokami zbliża się moje wesele a konretnie za 1 miesiąc a ja nie mam najważniejszej rzeczy j czyli garnituru. Z uwagi na pracę za granicą kompletnie nie miałem głowy i czasu aby się tym zająć. Na szczęście już od wczoraj jestem w Polsce, ale nie mam teraz siły biegać po centrach handlowych i przymierzać x modeli i tylko denerowować się przy każdej następnej przymiarce .Wpadłem więc na pomysł aby po prostu zamówić go przez internet. Z tym, że zupełnie nie wiem na jaką firmę się zdecydować, wczoraj przeglądając różne strony natrafiłem na https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html gdzie spodobało mi się kilka wzorów, ale obowiam się tak w ciemno zamawiać więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc i rady. Od razu chciałbym zaznaczyć , że jestem dość niski, więc wiem, że może pojawić się problem z długością, więc czy wiecie czy ewentualnie oni zgodnie z moimi sugestiami przytną go tak aby był dla mnie odpowiedni? Pozdrawiam!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.09.2017] 08:34
urzekła nas twoja historia
darmowy reklamodawco, pracowniku sklepu z ubraniami, święcie wierzący, że jest pierwszym, co wpadł na genialny pomysł założenia tematu reklamodawczego w formie niby zapytania.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22799842]
[07.09.2017] 08:38
my, forumowicze
absolutnie nie wiemy, czy ewentualnie ONI, zgodnie z twoimi sugestiami przytną go tak, aby był dla ciebie odpowiedni. Pozdrawiamy!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22799843]

» Odpowiedz na ten temat