o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

podejście do kupna alkomatu

[05.09.2017] 13:55
poznaniak5656
Pany weźcie mi podrzućcie trochę o alkomatach. Mam w planach kupić ale nie wiem czy taki prosty, czy bardziej zaawansowany. Wiem, że ceny wysokie są też ale po co przepłacać. Chciałbym poznać cechy, czym się kierować przy wyborze i dopiero będę modelu szukać bo mi taki tańczący i śpiewający nie potrzebny, wiadomo hehe

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.09.2017] 15:48
wyszukiwarka forumowa
Było wielokrotnie, zwłaszcza na ogólnej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22799291]
[06.09.2017] 15:01
zmora
skuteczność bo nie każdy ma taką samą czułość i nie każdy tak samo dokładnie wskazuje. tego trzeba pilnować żeby czuć się pewnie chociaż ja nie jestem zwolennikiem czekania aż kreseczka spadnie.

IP i czas połączenia logowane. [22799633]
[07.09.2017] 15:41
farfocel3
dla mnie to odkąd sam wywaliłem ponad 3 stówki na alkomat to najbardziej się liczy to za ile się go naprawia haha bo ja wywaliłem ładny pieniądz. lepiej przelecieć się po stronkach popatrzeć ile jaka naprawa kosztuje żeby kupić taki, którego części itp będą w normalnej cenie

IP i czas połączenia logowane. [22800290]
[08.09.2017] 15:30
Bugsiasty
Większości napraw udawałoby się uniknąć gdyby nie to, że ludziom się nawet nie chce wejść na stronkę taką http://www.kalibracja-alkomatu.pl i poczytać jak prawidłowo kalibrowac i w ogóle zajmować się alkomatem żeby żywotność była większa.

IP i czas połączenia logowane. [22800718]
[18.11.2017] 03:34
[11.09.2017] 10:46
Rafał Gaski
sam byłem świadkiem jak pan golną sobie kielona i od razu bach do alkomatu. próbowałem powstrzymać ale nie zdążyłem i wyszło jak wyszło. więcej nikt nie podmuchał bo cuda na kiju wychodziły

IP i czas połączenia logowane. [22802262]

» Odpowiedz na ten temat