o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Apex digital szok

[23.08.2017] 08:38
szok
Słuchajcie nie wiem co myśleć.
Na Badoo napisała do mnie menadżerka tej firmy z zapytaniem czy jestem zainteresowana może pracą jako hostessa? Sprawdziłam sobie firmę czy istnieje taka, krs ...itp. Pani podała mi swój nr tel zadzwoniłam dopytałam, powiedziałam jej że nie jestem wysoka i czy nie będzie to mnie dyskwalifikowało. Kobieta powiedziała, że nie bo mam bardzo ładną twarz. Zabrałam ze sobą CV. Byłam na rozmowie, po czym w trakcie kobieta mów, że jest też inny projekt tj. rozmowy na płatnych videochatach! o wszystko zapytałam i wygląda to tak, że siedzisz w pokoju, przy włączonej kamerce i gadasz z facetami za pieniądze ( za dolary) Polska jest zablokowana, możesz pisać jedynie z obcokrajowcami. Wypłata w dolarach, a później przeliczana na złotówki. Dodaje: menadżer mówił, że nie można się rozbierać, to są czaty na różne tematy. Dziwne to dla mnie wszystko, na internecie nic złego o tej firmie nie pisze ...Może któraś ma doświadczenia tego typu? Ogólnie śmierdzi mi to wszystko, chociaż firma normalnie działa, może to ja się czegoś doszukuje? jakiegoś podstępu ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.08.2017] 10:39
a co to ma wspólnego
z komunikatorem tlen.pl?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22792611]

» Odpowiedz na ten temat