o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam filmu

[22.08.2017] 12:46
KATRINN
Hej szukam filmu, który oglądałam jako dziecko (przed 2010 rokiem) na HBO. Opowiadał on o rodzinie. Matka, ojciec i ich starsza córka czekali na narodziny bliźniąt chłopca i dziewczynki. Z chłopcem od zawsze były problemy. Tuż po narodzinach miał problemy z oddychaniem, ale uratowała to pielęgniarka. Jak podrosnął miał taką zabawkę na sznurku - coś mi się kojarzy, że był to drewniany konik na kółkach. Był bardzo związany z matką, malował jak ona, calowali się jak motyli- rzęsami. Pewnego dnia matka kochała się z ojcem, a synek wolał ją przez nianię elektryczną. Ojciec poprosił, żeby chociaż raz wybrała jego. Następnego dnia syn leżał martwy w łóżku- udusił się swoją zabawką. Później ukazywał się matce jako duch, dokańczał malować jej obrazy, całował ją jak motyl - rzęsami i prosił, by odeszła z nim do nieba. Zrozpaczona matka obudziła jego siostrę bliźniaczkbliźniaczkę i dojechała daleko od domu. Tak wysiadła, zatkała rurę wydechową skarpetką i czekała aż zaśnie wraz z córką. W trakcie czekania opowiedziała córce bajkę o ślubie i tańcach. Wówczas córka spytała: Mamo a czy Ty zatańczysz na moim ślubie? Po tych słowach matka wyszła z auta, zdjęła skarpetę z rury wydechowej, podeszła do syna siedzącego przed autem i powiedziała, że kiedyś się jeszcze spotkają, ale teraz musi iść sam. Wróciła do domu, gdzie czekał na nia mąż ze starszą córką. Mąż powiedział: Myślałem, że już Was nie zobaczę czy coś w tym stylu i tyle pamiętam z filmu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.08.2017] 16:21
kinomaniake
To zombie noc żywych trupów 2

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22792280]

» Odpowiedz na ten temat