o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

Sen...

[22.08.2017] 12:31
niewyśniony
Przepraszam, że piszę to w tym dziale, ale chciałbym opisać swój faktyczny dzisiejszy sen, a nie ma stricte takiego działu związanego z ezoteryką czy snami. Dlatego pragnę podpiąć go pod trochę pod socjologię i filozofię, bo jest dość niezwykły. Jeśli powinien być w innym dziale to proszę o zmianę.
Znów się spotkalismy we śnie - w sielankowej scenerii. Po niezliczonych liczbach tych sytuacji znów byliśmy razem, a ja czułem się spełniony (choć wcale tego nie chciałem znów przeżywać.
Po tylu przeżytych podobnych sytuacjach we śnie nagle wpadłem na pewien pomysł. Spytałem ją czy zna dzisiejszą datę? Powiedziała, że nie. Postarałem się wybudzić i zobaczyłem na datę w telefonie - 22 sierpnia. Po chwili znów zasnąłem i choć za bardzo nie wierzyłem to bardzo chciałem znów wrócić do tego miejsca w śnie (akcja rozgrywała się w tym samym pokoju co spałem). Spytałem ją czy ma zegarek. Odpowiedziała, że tak i zobaczyłem że widnieje 9 lub 6 września. Spytałem ją czy będzie wtedy (w ten dzień) tak naprawdę, gdy się obudzę? Odpowiedziała, że tak i przez chwilę we śnie poczułem to uczucie spełnienia, gdy człowiek jest zakochany z wzajemnością.
Obudziłem się i zauważyłem nieodebrane połączenie kolegi z pracy (ja miałem akurat na II zmiane). Po rozmowie postanowiłem się jeszcze chwilę zdrzemnąć. Znów byliśmy razem, tylko że jeszcze ze znajomymi i w innym pokoju. Gdy była okazja, opowiedziałem jej dyskretnie co mi się śniło po czym odpowiedzała, że też jej się to śniło, widząc podekscytowanie na jej twarzy. Dalsza część drugiego snu nie była związana z tym wątkiem.
Wierzę, że w czasie snu dusza symbolicznie rozmawia z nami. Dlatego, gdy potwierdziła, że też jej się to śniło, pomyślałem, że nasze dusze ze sobą rozmawiały.
Historia dla mnie smutna i tak naprawdę nie chciałbym mieć takich snów, bo rano gdy wraca po przebudzeniu pełna świadomość mózgu, zaczynam dzień smutny. Jednak tą historię zapisałem sobie na pamiątkę, bo ma coś w sobie. Bardzo chciałem i udało mi się zachować część snu świadomego, a przy tym ukazuje taką symboliczną, podświadomą tęsknotę, która powraca bez końca.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat