o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Moja nowa praca - nowe wyzwania w redakcji gazety

[21.08.2017] 22:38
danuta083
No cóż, przyszedł czas na zmianę pracy i trafiłam do fajnego zespołu, który zaczął tworzyć nową gazetę... Tak, tak w dzisiejszych czasach zabieramy się za druk czasopisma nie tylko w internecie ale tradycyjnej papierowej gazety.
Samo zorganizowanie materiałów do gazety, zebranie artykułów i pomysłów na ich ekspozycję nie stanowiło problemu. Zebraliśmy fundusze, znaleźliśmy do naszej gazety sponsorów i reklamodawców ale stanęliśmy przed problemem co dalej. Jak wdrożyć nasz pomysł w fazę realizacji? I tu szukając w internecie natrafiliśmy na coś zupełnie niezwykłego - bardzo profesjonalną firmę, która wręcz za rękę poprowadzi nas przez cały proces tworzenia gazety. Jesteśmy bardzo zaskoczeni jak łatwo mając określone wytyczne wprowadzić nasze zamiary w czyn. Wszelkie aspekty związane z przygotowaniem koncepcji, materiałów do gazety, prawem autorskim, wykorzystaniem zdjęć i grafik, otrzymaniem numeru ISSN, doborem papieru na jakim będzie drukowana nasza gazeta są w wyniku naszej współpracy jasno sprecyzowane.
Polecamy więc współpracę z wspaniałym zespołem z skladgazet.pl.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.08.2017] 09:36
No ale
Ta grupa forów tematycznych nosi nazwę Seks i Erotyka.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22791976]

» Odpowiedz na ten temat