o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Przygody podczs opalania się nago

[18.08.2017] 22:31
Borys boys
Jakie mieliście przygody podczas opalania się nago.
Czy was ktoś nakrył lub zrobił wam psikusa, a może cykną wam fotkę i późnej was szantażował.
Opiszcie co wam się przydarzyło dla przestrogi dla innych.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.08.2017] 02:10
opalacz
@@@icie Hipolicie. Jeżeli ktoś nie jest naturystą albo ogólnie się wstydzi, to nie powinien się opalać nago w miejcach gdzie ktoś go może zobaczyć. A jak to robi to na własne ryzyko. A jeśli ktoś się nie wstydzi swojego ciała to raczej wisi mu czy i kto zobaczy go nago, więc "szantażowanie" nie wchodzi w grę jako logiczna opcja. Mnie to wali, jeśli jakiś kretyn mnie sfotografuje nago i wyśle w internet, to tylko potwierdzi wszem i wobec, że jest skończonym debilem. Tak samo debilem będzie każdy kto będzie się niezdrowo emocjonował widokiem mojego ptaka, który nie różni się niczym istotnym od ptaków połowy populacji świata. Olać debili i tyle, dziękuję za uwagę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22792511]
[23.08.2017] 02:11
opalacz
@@@icie Hipolicie. Jeżeli ktoś nie jest naturystą albo ogólnie się wstydzi, to nie powinien się opalać nago w miejcach gdzie ktoś go może zobaczyć. A jak to robi to na własne ryzyko. A jeśli ktoś się nie wstydzi swojego ciała to raczej wisi mu czy i kto zobaczy go nago, więc "szantażowanie" nie wchodzi w grę jako logiczna opcja. Mnie to wali, jeśli jakiś kretyn mnie sfotografuje nago i wyśle w internet, to tylko potwierdzi wszem i wobec, że jest skończonym debilem. Tak samo debilem będzie każdy kto będzie się niezdrowo emocjonował widokiem mojego ptaka, który nie różni się niczym istotnym od ptaków połowy populacji świata. Olać debili i tyle, dziękuję za uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [22792512]
[23.08.2017] 02:12
opalacz

IP i czas połączenia logowane. [22792513]
[23.08.2017] 08:41
napisz to jeszcze 100 razy
opalacz (17.08.2017.23 02:12):
będzie się niezdrowo emocjonował widokiem mojego ptaka, który nie różni się niczym istotnym od ptaków połowy populacji świata.

Ale jak pedau zobaczy go w nagiego to mu stanie

IP i czas połączenia logowane. [22792541]
[21.09.2017] 17:51
[29.08.2017] 15:34
-Kiki-
Mnie nieraz zdarzało się opalać nago. Jednak było to to na działce i nikt obcy mnie nie widział. Tak gdzieś do 10 roku życia to nieraz przy całej rodzinie. Mam na myśli ciotki i wujków. Później to tylko przy rodzicach. Raz zaliczyłem wpadkę. Skończyłam wtedy gimnazjum. Leżę sobie goła. A tu na działkę wjeżdża siostra mamy z wujkiem. Szybko uciekłam.
Raz zaliczyłem też wtope przy dziadku w wieku 17 lat. Później jak już mnie nakrył bez ubrania to dalej opalałam się przy nim. Ale to już inna historia. Jako dziecko często jeździłam z babcią i dziadkiem nad morze. To często oboje widzieli mnie nago. Jak miałam ze 12, 14 lat chodziłam z dziadkiem na spacery brzegiem morza. Babci się nie chciało. Lubiłam się kąpać w morzu. A babcia dała zakaz wieczornych kąpieli. Nie mogłam wtedy wziąć kostiumu. Dziadek wyprowadzał mnie daleko że nie było ludzi i kąpałam się przy nim nago. Parę lat to trwało. Była to nasza tajemnica. Nie wstydziłam się go.

IP i czas połączenia logowane. [22796171]

» Odpowiedz na ten temat